بازیگران محبوبی كه توقع نداشتیم آن‌ها را در این نقش‌ها ببینیم

مطابق تعریف قدیمی و کلیشه‌ای در بازیگری، یک بازیگر باید بتواند هر نقشی را بازی کند. درواقع آن‌هایی که این تعریف را ارائه کردند، معتقد بودند بازی در نقش‌های مختلف است که عیار یک بازیگر را مشخص می‌کند.
۱۱ ساعت پیش
چهره های جهانی

افرادی که برای عشق از عنوان سلطنتی خود گذشتند

عشق و عاشقی تنها مختص یک کشور یا قومیت خاص نیست و عشق را می‌توان یک زبان بین المللی و نیرویی قدرتمند نامید. عشق می‌تواند جادو کند و البته پیچیده باشد. به همین دلیل است که بسیاری از افرادی که از یک خاندان سلطنتی هستند عاشق دختر یا پسری بدور از جایگاه و رتبه اجتماعی خود شده و به خاطر آن‌ها از القاب و جایگاه‌های سلطنتی خود می‌گذرند.
۱۳ ساعت پیش
چهره های جهانی

موفق‌ترین بازیگران زن آفریقایی در هالیوود

بازیگران آفریقایی تا چندین سال قبل، شانس دیده شدن در سینمای جهانی را نداشتند، اما امروزه ما ستاره‌های آفریقایی زیادی را می‌بینیم که در صنعت سینمای هالیوود، درخشیده اند. در این مطلب ما موفق‌ترین بازیگران آفریقایی را که در هالیوود به خوبی درخشیده اند و شهرت جهانی برای خود کسب کرده اند، به شما معرفی کرده ایم.
۲ روز پیش
چهره های جهانی

یوگنی‌گرینکو؛ از مسکو به تهران با پیانو

یوگنی‌گرینکو، آهنگساز روس ۲۷ تیرماه به ایران می‌آید تا در سالن وزارت کشور به اجرای برنامه بپردازد. او برای نخستین‌بار است که به ایران می‌آید. استقبال از اجرای او به اندازه‌ای شده که این کنسرت برای روز ۲۸ تیرماه تمدید شده است.
۲ روز پیش
چهره های جهانی

درباره سام اصغری، نامزد ایرانی بریتنی اسپیرز

بریتنی اسپیرز، ستاره موسیقی پاپ، تا به حال روابط عاطفی مختلفی را تجربه‎کرده که هیچ‎کدام از آن‌ها به سرانجام نرسیده‌است. پس از گذشت تمام آن شکست‎عشقی‎ها، او اخیرا با یک مدل ایرانی با نام سام اصغری وارد رابطه شده که به قول خودش، نیمه گمشده‎ او می‌باشد. اما سام اصغری چه کسی است؟
۲ روز پیش
چهره های جهانی

ستاره‌هایی که با افزایش سن، جذاب‌تر شدند

همه ما می‌دانیم که با افزایش سن، به تدریج از جذابیت ما نیز کم می‌شود، اما این در مورد همه آدم‌ها صادق نیست. به عنوان مثال برخی از ستاره‌ها هستند که با افزایش سن، نه تنها زیبایی خود را از دست ندادند، بلکه جذاب‌تر هم شده اند. اگر دوست دارید که با این ستاره‌های هالیوودی آشنا شوید، در ادامه مطلب همراه مان باشید. ما عکس‌های قدیمی و جدید ستاره‌ها را در کنار هم برایتان آورده ایم تا تفاوت را احساس کنید.
۳ روز پیش
چهره های جهانی

سلبریتی‌هایی که با طرفداران خود ازدواج کردند

آیا شما نیز تاکنون به این فکر کرده اید که با یک سلبریتی ازدواج کنید یا دستکم رویای آن را در سر داشته اید؟ شاید به نظرتان چنین چیزی غیرممکن باشد، اما سلبریتی‌های بسیاری هستند که با اشخاص عادی که برای مدتی طرفدار خود آن‌ها یا آثارشان بوده اند ازدواج کرده اند.
۵ روز پیش
چهره های جهانی

در اینستای ستاره‌های خارجی؛ بازگشت «اسپایس گرلز» با ادل

در این سری مطالب ما سعی داریم به طور هفتگی گزیده‌ای از عکس‌های چهره‌های محبوبتان را با شما به اشتراک بگذاریم.
۶ روز پیش
چهره های جهانی

حکایت تلخ غریبه‌هایی که با دلخوری از ایران رفتند

با خوشحالی به ایران می‌آیند و با دلخوری می‌روند. این یک واقعیت است و تردیدی هم در آن وجود ندارد که این خارجی‌ها به کار گرفته می‌شوند تا برای ایران افتخارآفرینی کنند.
۶ روز پیش
چهره های جهانی

ستاره‌های ۵۰ ساله هالیوود از نیم قرن زندگی می‌گویند

۵۰ سالگی، به معنی تمام شدن زندگی نیست، بلکه شروعی دوباره است. اما هر کسی اینطور فکر نمی‌کند. بسیار از افراد احساس می‌کنند که با ورود به ۵۰ سالگی، زندگی شان تمام شده و باقی آن را به قصه خوردن و حسرت روزهای جوانی می‌گذرانند، در حالی که برخی دیگر مانند ستاره‌های هالیوود، دیدی مثبت به ۵۰ سالگی‎شان دارند.
۶ روز پیش
چهره های جهانی

محمد مُرسی دوست ایران بود یا دشمن؟

کسی که آرزوی هشتاد ساله اسلامگرایان مصر را برای دستیابی به قدرت برآورد و نخستین رهبر مصر شد که با صندوق رأی به قدرت رسید، نامش نه تنها در تاریخ این کشور بلکه بر پیشانی اسلام سیاسی نقش خواهد بست.
۷ روز پیش
چهره های جهانی

خوشتیپ‌ترین پدران هالیوودی را بشناسید

جذاب بودن تنها به داشتن چهره‌ای زیبا خلاصه نمی‌شود. بلکه تیپ و هیکل نیز در جذابیت افراد تاثیر به سزایی دارد. یکی از منابع الهام افراد در دنیای مد، ستاره‌های هالیوود هستند؛ از این رو آن‌ها سعی می‌کنند که همیشه خوش تیپ و جذاب باشند. اگر چه برخی از افراد بعد از پدر شدن، دیگر به ظاهر خود اهمیتی نمی‌دهند، اما در کل پدر شدن به معنی از دست دادن جذابیت نیست.

ژوزه ساراماگو؛ کارگری که جایزه نوبل گرفت

ژوزه ساراماگو (Jose de Sousa Saramago) نویسنده پرتغالی ۱۶ نوامبر ۱۹۲۲ به دنیا آمد و ۱۸ ژوئن ۲۰۱۰ درگذشت. او از فعالان چپ پرتغال بود و از سال ۱۹۶۹ به حزب کمونیست پرتغال پیوست و همچنان به آرمان‌های آن وفادار ماند، اما ادبیات را به خدمت ایدئولوژی درنیاورد.
۸ روز پیش
چهره های جهانی

به بهانه روز جهانی پدر؛ ستاره‌های هالیوود به همراه پدرانشان

زندگی ستاره‌های هالیوود همیشه برای هوادارانشان جذاب بوده است. آن‌ها دوست دارند که در مورد پدر و مادر، فرزند، خانه و دیگر جزییات زندگی آن‌ها بیشتر بدانند. البته این شانس همیشه فراهم نمی‌شود. به عنوان مثال ما ستاره‌های هالیوود را به ندرت در کنار پدر یا مادرانشان دیده ایم.
۸ روز پیش
چهره های جهانی

مائو تسه تونگ؛ پدر خلق چین یا دیکتاتوری خشن؟!

همه چیز درباره مائو تسه تونگ؛ مردی که بعضی او را پدر خلق چین می‌دانند و از وی چهره‌ای اسطوره‌ای می‌سازند، بعضی هم اعتقاد دارند مائو چیزی جز یک دیکتاتور خشن قسی القلب نبود.
۹ روز پیش
چهره های جهانی

احمد ظاهر؛ ستاره بی‌تکرار موسیقی افغانستان

احمد ظاهرِ هنرمند، هر چند مرز‌های زمانی را درهم شکسته است و فراتر از زمان خود در حرکت است و هرچند در همان زمان خود مرز‌های مکانی را در هم شکسته بود و چهرۀ پذیرفتنی و خواستنی موسیقی بود، اما شخصیت هنری او در زمان و محیطی ویژه ساخته شد و سلیقۀ هنری او را شکل داد.
۱۰ روز پیش
چهره های جهانی

زندگی «جان نش» به روایت خودش

من مانند خیلی از هم سن و سال هایم به مدارس استاندارد بلوفیلد رفتم و البته مهدکودک پیش از دبستان را هم تجربه کردم. والدینم یک دانش نامه برایم خریده بودند «دانش نامه مصور کامپتون» که با خواندنش در دوران کودکی چیز‌های زیادی یاد گرفتم.
۱۰ روز پیش
چهره های جهانی

ستاره‌هایی که در اوج شهرت ورشکست شدند

اگر چه بسیاری از ستاره‌ها از فقر به ثروت رسیده اند، اما برخی از آن‌ها هم در اوج ثروت، به خاطر ولخرجی یا بدهی، یک شبه ورشکست شدند. اگر دوست دارید با این ستاره‌ها که در عرض کمترین زمان تمام سرمایه شان را بر باد دادند آشنا شوید، در ادامه همراه مان باشید.
۱۱ روز پیش
چهره های جهانی

در اینستای ستاره‌های خارجی؛ ریحانا مادر می‌شود!

در این سری مطالب ما سعی داریم به طور هفتگی گزیده‌ای از عکس‌های چهره‌های محبوبتان را با شما به اشتراک بگذاریم.
۱۳ روز پیش
چهره های جهانی

جذاب و محترم، مثل گریگوری پک

«الدرِد گریگوری پک»، در ۵ آوریل ۱۹۱۶ در سن‌دیگو، واقع در لاجولای کالیفرنیا متولد شد. والدینش ریشه‌های بریتانیایی داشتند و پدرش داروساز بود. زندگی والدین او موفق نبود و وقتی گریگوری ۶ سال داشت، آن‌ها از هم جدا شدند. از آن پس گریگوری به همراه مادربزرگش زندگی کرد. گریگوری بهترین اوقاتش با مادربزرگ را آخر هفته‌ها به یاد می‌آورد که با پیرزن و سگ محبوبش به سینما می‌رفت...
۱۳ روز پیش
چهره های جهانی

داستان جدایی «بردلی کوپر» و «ایرینا شایک»

بردلی کوپر، بازیگر تلویزیون، سینما و تئاتر اهل آمریکا و ایرینا شایک، مدل و بازیگر اهل روسیه، پس از سال‌ها زندگی در کنار هم، از هم جدا شدند. این زوج هالیوودی، اولین بار در سال ۲۰۱۵ در کنار هم دیده شدند و در سال ۲۰۱۶ خبر نامزدی خود را اعلام کردند. در مارچ ۲۰۱۷، آن‌ها صاحب یک فرزند دختر به نام لی شدند. اما از آن زمان به بعد کم کم رابطه آن‌ها رنگ دیگری به خود گرفت.
۱۳ روز پیش
چهره های جهانی

ثروتمندترین طراحان مد در جهان

مجله فوربز هر ساله فهرستی از ثروتمندترین افراد جهان را معرفی می‌کند. او این بار به سراغ ثروتمندترین طراحان مد جهان رفته است. اگر شما هم دوست دارید که با ثروتمندترین طراحان جهان و سرمایه آن‌ها آشنا شوید، در ادامه مطلب همراه مان باشید.
۱۴ روز پیش
چهره های جهانی

زندگی و آثار «سال بلو»، برنده نوبل ادبیات

«سال بلو» در سال ۱۹۷۶ برنده جایزه نوبل ادبیات شد. سال بلو در رمان هایش به طور معمول به روشنفکر‌هایی لفاظ و خوش سخن می‌پرداخت: کسانی که از به تله انداختن آن‌ها لذت می‌برد.
۱۵ روز پیش
چهره های جهانی

عجیب‌ترین هدایایی که سلبریتی‌ها از هوادارانشان دریافت کرده‌اند

هواداران برای اینکه عشق خود را به سلبریتی‌ها اثبات کنند گاهی اوقات هدیه‌های جالبی به سلبریتی دلخواه خود می‌دهند، اما بعضی مواقع نیز ایده‌های عجیب و غریبی به سر هواداران می‌زند و به سلبریتی‌ها هدیه‌هایی می‌دهند که در دکان هیچ بقالی پیدا نمی‌شود.
۱۵ روز پیش
چهره های جهانی

۱۰ ستاره درخشان جام جهانی فوتبال زنان

جام جهانی زنان از جمعه در فرانسه آغاز شد؛ تورنمنتی که تا یک ماه بخش مهمی از توجهات جهانی را به خود جلب خواهد کرد.
۱۶ روز پیش
چهره های جهانی

مارتین لوترکینگ انحراف اخلاقی داشت و متجاوز بود!

پرونده‌های اف بی آی که به تازگی افشا شده‌اند، پرده از راز‌هایی برداشته‌اند؛ از جمله اینکه مارتین لوتر کینگ یک الکی همیشه مست بوده و با ۴۰ تا ۴۵ زن در اتاق‌های هتل عیاشی کرده و رابطه نامشروع داشته است، و حتی پدر یک فرزند نامشروع نیز هست.
۱۶ روز پیش
چهره های جهانی

١٠ تفاوت امیدوارکننده ویلموتس با کی‌روش

این‌ها پیش‌داوری است. پس از تنها یک بازی، اما به نظر می‌رسد سرمربی جدید تیم‌ملی میانه‌ای با دفاع اتوبوسی ندارد به داور حمله نمی‌کند و وظایفش را به خوبی ‏می‌شناسد؛ شاید او از مربی پرتغالی نیز موفق‌تر باشد اگر چه این‌ها همه فقط مثبت اندیشی است.
۱۶ روز پیش
چهره های جهانی

روبرت شومان؛ از نبوغ تا جنون

روبرت شومان یکی از آهنگسازان بزرگ دوره رومانتیک در موسیقی کلاسیک آلمان است. او در زندگی کوتاه و پررنج خود آهنگ‌هایی بسیار زیبا در قالب‌های گوناگون به یادگار گذاشته است. این آهنگساز ۲۰۰ سال پیش به دنیا آمد.
۱۶ روز پیش
چهره های جهانی

محمد صلاح، پادزهر داعش

حضور محمد صلاح و بازیکنانی مثل او در فوتبال اروپا، پادزهر مؤثری برای نقش مخرب داعش و سایر گروه‌های افراطی در افکار عمومی جهان غرب – به ویژه اروپا – است.
۱۷ روز پیش
چهره های جهانی

شولوخوف؛ راوی جنگ عشق و زمین

میخائیل الکساندروویچ شولوخوف داستان‌نویس روسی (۱۹۸۴-۱۹۰۵) در منطقه دن زاده شد و در میان طایفه قزاق‌ها پرورش یافت؛ مادرش از خانواده دهقانان و پدرش از طبقه خرده مالکان بود.
۱۷ روز پیش
چهره های جهانی

ثروتمندترین رپر‌های جهان در سال ۲۰۱۹

هیپ هاپ یکی از محبوب‌ترین سبک‌های موسیقی در جهان است. خواننده‌های این سبک نیز شهرت و محبوبیت زیادی در میان مردم دارند. ستاره هایی، چون جی زی، امینم، آشر و... در این سبک موسیقی موفقیت‌های زیادی کسب کرده اند و حرف اول را می‌زنند. آن‌ها علاوه بر شهرت و محبوبیت، ثروت زیادی نیز از این راه به دست آورده اند به طوری که نام شان در میان ثروتمندترین افراد جهان قرار گرفته است.
۱۷ روز پیش
چهره های جهانی

بازیگران هالیوودی که از بازی با یکدیگر متنفرند!

شاید فکر کنید که دنیای سینما، دنیای ایده آلی است که همه ستاره‌ها با هم خوب و صمیمی هستند، اما واقعیت چیز دیگری است. در واقع برخی از آنها، با یکدیگر نه تنها رابطه خوبی ندارند بلکه دشمن نیز هستند. تعداد زیادی از خواننده‌های هالیوودی هستند که با هم مشکل دارند و می‌توان گفت چشم دیدن همدیگر را ندارند به طوری که از بازی در یک فیلم با هم خودداری می‌کنند. اگر دوست دارید نام این ستاره‌ها را بدانید، در ادامه همراه مان باشید.
۱۸ روز پیش
چهره های جهانی

ظاهر متفاوت ستاره‌ها با مو‌های طبیعی‎شان

ستاره‌ها مدام در حال تغییر ظاهر خود هستند. آن‌ها عمل‌های زیبایی می‌کنند، رنگ موهایشان را تغییر می‌دهند و آرایش می‌کنند... و آنقدر این کار‌ها را ماهرانه انجام می‌دهند که گاهی چهره واقعی شان را از یاد می‌بریم، به عنوان مثال تشخیص این که مدل مو یا رنگ طبیعی موی ستاره‌ها چگونه است، سخت می‌باشد.
۱۹ روز پیش
چهره های جهانی

جیمز باند‌های دوران جنگ سرد و اقدامات آن‌ها

جالب است بدانید که در دنیا، جیمز باند‌هایی وجود داشتند که در جبهه نبرد اطلاعاتی دو ابرقدرت و اقمار آن ها، فعال بودند و گاه، تأثیرات شگرفی در عرصه‌های مختلف از خود باقی می‌گذاشتند.
۱۹ روز پیش
چهره های جهانی

گفت‌وگوی خواندنی با «دنزل واشنگتن» درباره زندگی، سینما و شهرت

دنزل واشنگتن دو اسکار برده و در کلی فیلم معتبر و پر سروصدا بازی کرده. این روز‌ها بیشتر از آن که به سینما فکر کند، خودش را درگیر خانواده و دلبستگی‌های شخصی اش کرده، اما همچنان حضور پررنگی بر پرده سینما دارد و حتی در فیلم‌های متوسط نقش‌های تاثیرگذاری بازی می‌کند.
۲۰ روز پیش
چهره های جهانی

۸۲ سالگی مورگان فریمن، خدای هالیوود

مورگان فریمن بازیگر کهنه کار هالیوود به تازگی هشتاد و دو ساله شد. وی یک جایزه اسکار و گلدن گلوب و کلسکیونی از جوایز افتخاری و یک عمر دستاورد هنری در منزل دارد اگرچه حقش بیش از این بوده است. او را بعضا «خدای هالیوود» نامیده اند، در این یادداشت نگاهی می‌کنیم به گوشه‌هایی از زندگی شخصی و هنری وی.
۲۰ روز پیش
چهره های جهانی

هانریش هیملر؛ معمار هولوکاست

یکی از خطرناکترین افراد قرن بیستم بود و در برکشیدن آلمان نازی و پشبرد اهداف هیتلر نقشی اساسی داشت. با این همه نامش در زیر سنگینی نام هیتلر باقی مانده است. سرباز ذخیره‌ای که در جنگ جهانی اول حتی فرصت مبارزه پیدا نکرد به ناگاه در دومین جنگ به یکی از شاخص‌ترین چهره‌ها مبدل شد که خیلی زود توانست سلسله مراتب قدرت را درون حزب نازی طی کند و با نظر مساعد پیشوا در بالاترین رده‌های حکومتی قرار گیرد.
۲۱ روز پیش
چهره های جهانی

نویسندگان مشهوری که خودکشی کردند

تصمیمی از روی عقل یا از روی جنون؟ میل به فنا یا میل به جاودانگی؟ واقعاً چرا نویسندگی در میان شغل‌های رایج بیشترین میزان خودکشی را به خود اختصاص داده است؟
۲۲ روز پیش
چهره های جهانی

جذاب‌ترین بازیگران مرد کره‌ای؛ چشم‌بادامی‌های پرطرفدار!

یلم‌ها و سریال‌های کره‌ای در میان مردم سراسر جهان طرفداران زیادی دارد. البته این امر بی‌دلیل نیست و می‌توان گفت که آن‌ها سریال‌های خوب و درخشانی را در میان آثار خود بر جای گذاشتند. بیشتر این سریال‌ها موفقیت خود را مدیون هنرپیشه‌هایی هستند که با هنرنمایی در این مجموعه‌ها دل هزاران بیننده را بدست می‌آورند. اما چطور می‌شود که یک بازیگر در میان هزاران بازیگر دیگر می‌درخشد؟
۲۲ روز پیش
چهره های جهانی

رابرت پتینسون؛ بت‌من جدید، یک خفاش معمولی!

طی دو ماه اخیر بحث‌های زیادی پیرامون شخصیت بتمن و بازیگر جدیدی که نقش او را جلوی دوربین بازی خواهد کرد، در رسانه‌های گروهی جریان داشت. در حالی که این بحث‌ها داغ بود و کسی اطلاعی از نتیجه نهایی آن نداشت، شرکت برادران وارنر در اقدامی تعجب‌برانگیز بالاخره رابرت پتینسون را برای ایفای نقش بتمن انتخاب و معرفی کرد.
۲۳ روز پیش
چهره های جهانی

داستان زندگی تراژیک جو بایدن، نامزد ریاست‌جمهوری ایالات متحده

بسیاری بر این نکته توافق دارند که جو بایدن، معاون سابق ریاست جمهوری ایالات متحده و از نامزد‌های دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آینده این کشور به اندازه کافی در زندگی خود سختی و تراژدی دیده است.
۲۳ روز پیش
چهره های جهانی

هلن کلر چگونه هلن کلر شد؟

«هلن آدامز کلر» در ۲۷ ماه ژوئن سال ۱۸۸۰ میلادی در ایالت آلابامای آمریکا به دنیا آمد. پدر او افسر بازنشسته ارتش کنفدراسیون آمریکا و سردبیر یک هفته نامه محلی و مادرش، زنی جوان با تحصیلات عالیه از شهر ممفیس بود.
۲۴ روز پیش
چهره های جهانی

قلب گرم و مغز سرد آقای برانکو

برانکو پیش از بسیاری از مسابقات مهم تیمش در این چند سال، از یک جمله زیبا استفاده کرده است: «از بازیکنانم می‌خواهم با قلب گرم و مغز سرد به زمین بروند.» این تعبیر شاید به تمام معنا در مورد احوال روزمره خود پرفسور صدق کند.
۲۴ روز پیش
چهره های جهانی

تاثیرگذارترین خواننده‌های زن در جهان

خواننده‌های زن زیادی در عرصه موسیقی فعالیت می‌کنند، اما نمی‌توان تاثیری که آن‌ها بر صنعت موسیقی و حتی مردم گذاشته‌اند را با هم مقایسه کرد. برخی از ستاره‌ها توانسته‌اند با توانایی و خلاقیت خود، نامشان را به عنوان تاثیرگذارترین ستاره‌های موسیقی در جهان ثبت کنند. اگر دوست دارید که با این چهره‌ها آشنا شوید، در ادامه مطلب همراه‌مان باشید.
۲۴ روز پیش
چهره های جهانی

گفت‌و‌گوی GQ با کیانو ریوز؛ افسانه‌ی فناناپذیز هالیوود

با «جان ویک ۳» مرموزترین ستاره هالیوود یک بار دیگر خود را به عنوان یک بازیگر اکشن واقعی و خالص به اثبات می‌رساند. اما او کیانو ریوز واقعاً کیست؟
۲۵ روز پیش
چهره های جهانی