رئال مادرید و خداحافظی با یک رویای بزرگ!
۱۰۰۰۴۳۸
۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰
۱۴۷۲
پل پوگبا، ستاره فرانسوی منچستریونایتد دیگر جایی در برنامه های رئال مادرید ندارد.

ورزش سه: پل پوگبا، ستاره فرانسوی منچستریونایتد دیگر جایی در برنامه های رئال مادرید ندارد.

از همان تابستان سال 2016 که پل پوگبا از تورین راهی منچستریونایتد شد، زین الدین زیدان علاقه زیادی به خرید هافبک هموطنش نشان داد و نام پوگبا همیشه در لیست خرید رئال مادرید قرار داشت، اما نشریه دیلی میل مدعی شد زیزو دیگر اصراری به خرید این بازیکن ندارد.

قرارداد پل پوگبا یک سال دیگر با منچستریونایتد به اتمام می رسد و در صورت عدم توافق برای تمدید قرارداد، شیاطین سرخ چاره ای جز فروش او ندارند، اما در این شرایط مالی وخیم کمتر باشگاهی حاضر به پرداخت دستمزد هنگفت پل پوگبا خواهد بود. بر خلاف تابستان سال گذشته، زیدان دیگر خواهان حضور پوگبا در برنابئو نیست و مصدومیت های متوالی و رفتارهای پرحاشیه باعث شده رئال مادرید از خیر جذب این ستاره فرانسوی بگذرد.

پل پوگبا از ماه سپتامبر تنها دو بار در ترکیب منچستریونایتد به میدان رفته و اغلب بازی های این فصل را به علت مصدومیت از دست داده است. به نظر می رسد در این شرایط تنها یوونتوس علاقمند به جذب پل پوگبا باشد و البته آنها نیز اولویت شان را روی گزینه معاوضه بازیکن قرار داده اند. بدین ترتیب لحظه به لحظه احتمال ماندن پل پوگبا در اولدترافورد افزایش خواهد یافت و با توجه به شرایط نه چندان تیم های بزرگ اروپایی از نظر مالی، بعید است تیمی در تابستان برای خرید او اقدام کند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج