کاستاکورتا: در اولین برخورد مسی را جدی نگرفتم
۱۰۰۰۴۸۹
۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۹
۱۳۰۹
ستاره اسبق باشگاه آ.ث میلان با به خاطر آوردن نخستین تقابلش با «لیونل مسی» در دیداری برابر بارسلونا گفت: ابتدای بازی فکر کردم با یک بچه طرف هستم اما بعد، از مربی خواستم مرا تعویض کند.

خبرگزاری ایرنا: ستاره اسبق باشگاه آ.ث میلان با به خاطر آوردن نخستین تقابلش با «لیونل مسی» در دیداری برابر بارسلونا گفت: ابتدای بازی فکر کردم با یک بچه طرف هستم اما بعد، از مربی خواستم مرا تعویض کند.

«الساندرو کاستاکورتا» با مقایسه مسی و «دیگو مارادونا» تاکید کرد که این دو آرژانتینیِ دوست داشتنی، شباهت‌های زیادی دارند.

وی در گفت‌وگو با اسکای ایتالیا گفت: خوش شانس بودم که برابر هر دوی آنها بازی کردم. در آن زمان بازیکن حریف می‌توانست قبل از دریافت کارت زرد و اخطار از سوی داور، ۶۶ بار روی مارادونا خطا کند و آب هم از آب تکان نخورد.

کاستاکورتا افزود: اما در دوران مسی شرایط کاملا فرق دارد. مسی و مارادونا از لحاظ هوش و نحوه نمایش در زمین بازی، شبیه هستند اما مسی از مارادونا آرام‌تر و خونسردتر است.

وی با به یاد آوردن نخستین تقابل با مسی گفت: در آن زمان مسی ۱۶ ساله بود و در ابتدا زیاد او را جدی نگرفتم و و فکر کردم با یک بچه طرف هستم اما یک ربع بعد از «کارلو آنچلوتی» سرمربی وقت میلان خواستم مرا تعویض کند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج