منت‌کشی «امبر هرد» از «جانی دپ» پیش از طلاق
۱۰۰۰۸۳۸
۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۷
۹۹۱۸
اگرچه زندگی و عشق بین زوج جذاب هالیوودی: امبر هرد و جانی دپ بسیار کوتاه بود، اما حواشی این زندگی به حدی زیاد بود که توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. اکنون خبر‌ها حکایت از آن دارند که امبر هرد پیش از طلاق تمام تلاش خود را برای نجات ازدواج خود با جانی دپ انجام داده است.

انتخاب: اگرچه زندگی و عشق بین زوج جذاب هالیوودی: امبر هرد و جانی دپ بسیار کوتاه بود، اما حواشی این زندگی به حدی زیاد بود که توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. اکنون خبر‌ها حکایت از آن دارند که امبر هرد پیش از طلاق تمام تلاش خود را برای نجات ازدواج خود با جانی دپ انجام داده است.

خبر‌ها حکایت از آن دارند که امبر هرد پیش از طلاق چندین پیام برای همسر خود ارسال کرده بود. مطابق مستندات ارائه شده به دادگاه ویرجینیا، آخرین پیام امبر هرد به همسرش این بوده است: «با من عادلانه رفتار کن. من و تو روی روابط خود کنترل داریم، بیا سعی کنیم یکدیگر را دوست داشته باشیم.»

منت‌کشی «امبر هرد» از «جانی دپ» پیش از طلاق

افزون بر این‌ها در آخرین پیام‌های دادگاه اخیر نیز پیام‌هایی به دست آمده که یکی از آن‌ها این بود: «فکر می‌کنم تو درخواست طلاق کرده ای. متاسفم اگر به تو صدمه زده ام. من عاشق تو هستم.» به نظر می‌رسد این پیام‌ها نیز بی فایده بوده و با همه تلاش ها، باز هم امبر هرد از جانی دپ طلاق گرفته است. با این حال، سرانجام اوضاع از هم پاشید و نبرد طلاق شروع شد، زیرا مبر هرد، جانی دپ را به خشونت خانگی متهم کرد. سپس مشخص شد که این امبر هرد بوده که به جانی دپ حمله کرده است.

شایعات متعدد علیه جانی دپ باعث شد، بسیاری از افراد گمانه زنی کنند که جانی دپ نقش کاپیتان جک اسپارو در سریال دزدان دریایی کارائیب را از دست بدهد. با این وجود موضوع از دست دادن این نقش هنوز از سوی تهیه کنندگان این مجموعه فیلم‌ها مورد تایید واقع نشده است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:5
Iran, Islamic Republic of
19:39 - 1399/03/11
کی خشونت خانگی رنگش عوض میشه
Germany
19:45 - 1399/03/11
عزیزم من مجرد هستم بیا با من ازدواج کن.
Iran, Islamic Republic of
20:21 - 1399/03/11
طلاق بدی خودم میگیرمش حالا خود دانی
Iran, Islamic Republic of
21:29 - 1399/03/11
ظاهرا قضیه ایلان ماسک واقعی بوده و حاج خانم کم آورده
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
لایک
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
به احتمال زیاد.
Iran, Islamic Republic of
23:59 - 1399/03/11
کارائیب بی جانی دپ هیچه
Iran, Islamic Republic of
10:52 - 1399/03/12
فمنیست هایی که میگفتند تهمت خشونت خانگی 98 درصدش درسته. امبر هرد که سفیر حقوق زنان و فعال مبارزه با خشونت خانگی است جانی دپ رو کتک زده و انگشتش رو قطع کرده.
Iran, Islamic Republic of
12:37 - 1399/03/12
این خانوم باید تیمارستان بستری بشن و بعد تشریف ببرن در اجتماع
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج