میراسماعیلی: تعلیق فدراسیون جودو ظالمانه بود
۱۰۰۰۹۰۷
۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۹
۱۰۵۲
رئیس فدراسیون جودو در مورد تعلیق این فدراسیون صحبت کرد.

خبرگزاری ایلنا: رئیس فدراسیون جودو در مورد تعلیق این فدراسیون صحبت کرد.

 رییس فدراسیون جودو در خصوص این که شورای راهبردی جودو چه مسئولیتی دارد، گفت: از بدو ورودم به فدراسیون جودو، این فدراسیون با فراز و نشیب‌های فراوانی دست و پنجه نرم می‌کند و متاسفانه دو موضوع مهم در شرایط جودوی ایران تاثیر داشت، موضوع اول تعلیق ناعادلانه فدراسیون و دیگری بحث کرونا بود که فدراسیون را فلج کرد.

وی افزود: من از ابتدا از بزرگان جودو در فدراسیون استفاده کردم و از مشورت و تواناییشان استفاده کردم و به این امر اعتقاد دارم که یک سری مسائل را به شخصه نباید تجربه کنم و باید از تجربه بزرگان استفاده کنم. در حال حاضر استاد مدنی و استاد کیهان در کنار من هستند و سردار درخشان به عنوان فردی کار کشته که در بعد بین المللی از تجربه‌ی بالایی برخوردار است و باید از تمام پتانسیل جودوی ایران در جهت رفع تعلیق استفاده کنیم.

سردار درخشان در دو ماهه گذشته بسیار ارتباط نزدیک و تنگاتنگی را با ما برقرار کرد و با توجه به اضافه شدن بخش دفاع شخصی در فدراسیون جودو خلائی در فدراسیون ایجاد شده بود که به این فکر افتادیم شورای راهبردی را راه اندازی کنیم و از تجارب سردار درخشان استفاده کنیم و یک سند چشم اندازی را تدوین کنیم و بتوانیم کاری بزرگ برای فدراسیون جودوی کشورمان انجام دهیم تا بتوانیم از این روزمرگی خارج شویم.

وی تصریح کرد: قطعا از لحاظ فنی، اقتصادی و از همه مهمتر بین المللی و با توجه به حضور ۱۴ ساله سردار درخشان به عنوان رییس فدراسیون جودو می‌تواند کمک حال فدراسیون باشند.

میر اسماعیلی که با برنامه " گل طلایی" رادیو جوان گفتگو می‌کرد پیرامون اختلاف نظر با سردار درخشان گفت: همه اختلاف سلیقه‌ها وقتی که بحث منافع ملی در پیش باشد از بین می‌رود و کنار گذاشته خواهد شد و نه من و نه سردار درخشان دنبال منافع شخصی نیستیم و تمام قدرتمان را متمرکز کرده ایم که به نفع جودوی کشور اتفاقات خوبی رقم بخورد.

وی در مورد آمادگی فدراسیون پیرامون دادگاه cas که در شهریور ماه تشکیل جلسه می‌دهد گفت: دستمان خالی نیست، ولی در این شرایط کار بسیار سخت است و با وجود تلاش زیادی که انجام داده ایم برای من درک این موضوع سخت است که چند ورزشکار ایرانی به وطنشان پشت کنند و شرایطی را رقم بزنند که بر علیه کشورشان رای صادر شود، افرادی که آن طرف مرز‌های ایران هستند هجمه‌ای را علیه سردار درخشان راه انداخته اند و با توجه به ارتباط خوبی که سردار درخشان با فدراسیون جهانی دارند آن‌ها را ناراحت کرده است و دنبال سنگ اندازی هستند.

رئیس فدراسیون جودو در پایان خاطرنشان کرد: در پایان با دست پر به دادگاه خواهیم رفت و تمام تلاش خود را به کار بسته ایم و وکیل بسیار خوبی که توانسته است لایحه‌ای بسیار خوب را تنظیم کند در کنار ما است و همچنین محمدرضا داورزنی، مجید زارعیان و نصراله سجادی به عنوان شاهد ما را همراهی می‌کنند.

انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:16 - 1399/03/12
توی منگول کجای دلمون بزاریم
Iran, Islamic Republic of
00:17 - 1399/03/12
اقای‌اسماعیلی‌خیلی‌هم‌عادلانه‌است‌.شما‌پست‌
گرفتید‌.حالا‌باسرنوشت‌‌بقیه‌ورزشکاران‌بازی‌
می‌کنید.
Iran, Islamic Republic of
00:28 - 1399/03/12
خاک برسر این جودو که تو بی سواد پست گرفتی
Iran, Islamic Republic of
00:35 - 1399/03/12
تو خودت اصلا فلجی اخه ترا به مدیریت فدراسیون چه کسی انتخاب کرد جوانهای این مملکت را نابود کردی با یک مسابقه ندادنت کلی جوایز از بیت المال به جیب زدی اینم اخرین جایزت که فدراسیون را نابود کردی
Iran, Islamic Republic of
00:42 - 1399/03/12
ریاست رانتی تو هم در فدراسیون جودو. ظالمانتر بود
Russian Federation
02:47 - 1399/03/12
آدم منفعت طلبی که فقط بفکرمنافع خودشه و اتفاقن خوب کاری کردند تاادب بشید و انقدر به قوانین بی احترامی نکنیدبااین رفتارهای غلطتتون ورزشکارهارو فراری دادید.
France
08:29 - 1399/03/12
عمرمون تموم شد نفهمیدیم یه سردار توی فدراسیون چکا میکنه..اصن چرا یه نظامی باید تو ورزش مدیریت کنه
United States
11:45 - 1399/03/12
تعلیق حقتون بود تا شما باشید ورزش رو هم سیاسی نکنید بقیه فداراسیونهاتون هم به نوبت تعلیق میشن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج