کسی دلش برای تهران نمی‌سوزد
۱۰۰۲۵۲۲
۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۳:۲۲
۸۲۴۹
هزار سال هم اگر بگذرد، این حق‌الناس ها و اتلاف سرمایه‌های کوچک و بزرگ بخشیده نمی‌شوند.

برترین‌ها: به نقل از شهردارچی؛ دوچرخه‌هایی که در تصویر دیده می‌شوند، همان دوچرخه‌های نارنجی معروفی است که در طرح آسمان آبی زمین‌ پاک مدیریت شهری قبل با ارائه کارت ملی در تمام مناطق شهر تهران قابل دسترسی و اجاره ساعتی از خانه‌های دوچرخه بودند.

کسی دلش برای تهران نمی‌سوزد

همان دوچرخه هایی که از جیب مردم و شهر خریداری شدند و با شروع مدیریت شهری جدید و اجرای پروژه بیدود ناگهان از بستر شهر برچیده شدند و سر از ناکجا آباد درآوردند!

هزار سال هم اگر بگذرد، این حق‌الناس ها و اتلاف سرمایه‌های کوچک و بزرگ بخشیده نمی‌شوند.

اینکه این دوچرخه‌ها چرا و چگونه سر از این مکان در آورده‌اند و چرا به این آشکارا چوب حراج بر سر اموال مردم و شهر خورده است، درد نامه‌ای مبسوط است که نه حوصله شرح آن است و نه گوش شنوایی برای شنیدن آن!

فکرش را بکنید اگر این دوچرخه‌ها بین کودکان محروم محله‌های کم برخوردار به رایگان توزیع میشد چقدر مهربانانه و ارزشمند بود اما کسی دلش برای تهران نمیسوزد.

آدرس : خلازیر،خیابان سهیل، جنب باسکول برتر
تاریخ تهیه عکس ۱۲خرداد۱۳۹۹

انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:2
Iran, Islamic Republic of
05:07 - 1399/03/17
کسی دلش برای هیچ کجا نمی سوزد امان از حق الناس بیت المال بر پاد رفته صدای مظلوم که گوش شنوایی ندارد امان از مسولین بی مسولیت از رودخانه هایی که اب ان به خانه های مردم خوزستان نمی اید همه چیز سر از نا کجا در می اورد امان ای امان
Iran, Islamic Republic of
06:37 - 1399/03/17
متاسفانه تو ایران کارهای هیجانی و بی تاثیر زیاد انجام میشه که نتیجه ای نداره آقای شهردار فکر کرده با یکی دوبار سوار دوچرخه شدن و نشون دادن خودش مردم فرهنگ دوچرخه سوار شدن یاد میگیرن
Iran, Islamic Republic of
07:27 - 1399/03/17
روزی یک ثصمیم واخرش چی ملت شدن موش ازمایشگا هی بماند دست تو دو جیب ملت شده بیرون نمیاد گویا گیر کرده
پاسخ ها
بچه‌ نظام‌ اباد‌ تهران
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
۴۱‌ ساله‌ که‌ هیچ ‌کس‌ دلش‌ نمیسوزه
Romania
07:59 - 1399/03/17
سالهاست کسی دلش بحال تهران نمیسوزد . تهران که جای دوچرخه سواری ندارد ،تهران محل پول دراوردن اقایان واقا زادگان است .همین امروز طرحهای پر منفعت برای دولت وپر ضرر برای مردم به اسم طرح ترافیک دوباره اجرا شد. والا این طرحها نبود مردم درست وبه موقع از وسایل نقلیه استفاده میکردند حالا مجبورند در زمان بخصوص از وسیله استفاده کنند تا به کارشان برسند وهمین باعث پیک ترافیکی میشود.
Iran, Islamic Republic of
10:09 - 1399/03/17
کل ایران فدای تهران ذکات ایران برای همه شهرستانی ها درامد سرشار تامین اجتماعی کنگان ماهانه یک بیمارستان مجهز بسازد ولی هنوز هم اضافه میاورد چرا کنگان بیمارستان داشته باشد واقعیت تهران مهمتر از همه مخلوقات کشور است
Iran, Islamic Republic of
10:27 - 1399/03/17
هیچکس نیست که دلش بحال تهرانی های دوسوم سرمایه‌های انسانی آقایانی کانادا واسگتن سرمایه‌گذاری کردن زحمات زیادی کشیده شده منابعش عظیم ایامش فجی پروازی به اوج کن بیاتا برویم کانادا منتظر ماست بیا تابرویم نمایند ه شدم بعدتهرانی شدم چپاول کردم کانادارفتم سرمایه‌گذاری کردم بیا تا برویم کانادا منتظر ماست بیا تابرویم
-
11:49 - 1399/03/17
اگر این طرح دوچرخه بجای خودرو در چین اجرا میشد که شد مردم یک چشم بهم زدن هجوم می‌آورند و دوچرخه نایاب میشد (مردم چین از پول خودشان دوچرخه خریدند نه که امانت بگیرند.،)
اشکال از فرهنگ راحت طلبی ما ایرانی هاست نه از طرح شهرداری. دنبال چی میگردی خبرنگار؟!
Iran, Islamic Republic of
13:06 - 1399/03/17
والا به شهرشون خیلی رسیدن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج