رد پیشنهاد بازی در زمین اتلتیکو از سوی رئال
۱۰۰۴۳۷۵
۲۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۰۷
۴۸۳ 
پرافتخارترین باشگاه اروپا پیشنهاد سخاوتمندانه رقیب همشهری را نپذیرفت.

خبرگزاری تسنیم: پیشنهاد انریکه سرزو، رئیس باشگاه اتلتیکومادرید مبنی بر انجام بازی‌های رئال مادرید در ادامه فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه تیمش، مورد قبول رقیب همشهری قرار نگرفت.

رئیس باشگاه اتلتیکومادرید مدعی شد با توجه به روند بازسازی استادیوم سانتیاگو برنابئو و عدم توانایی باشگاه رقیب در برگزاری بازی‌های خانگی در این استادیوم، آنها مشکلی برای میزبانی از رئال مادرید در استادیوم اتلتیکو برای ادامه لیگ قهرمانان در فصل جاری ندارند اما نشریه مارکا مدعی شد مدیران رئال مادرید ضمن تشکر از باشگاه اتلتیکو به خاطر این پیشنهاد، تمایلی به انجام چنین نشان ندادند و قصد دارند در ادامه فصل در استادیوم آلفرد دی استفانو به میدان برود؛ استادیومی کوچک 6 هزار نفری که قرار است تا زمان تکمیل بازسازی برنابئو پذیرای شاگردان زین الدین زیدان باشد.

بازسازی در برنابئو پیشرفت خوبی داشته و از روز پنجشنبه مجددا امکان استفاده از تورهای بازدید از استادیوم در که دومین موزه پر بازدید در شهر مادرید است، ممکن خواهد بود. در واقع با توجه به اینکه احتمالا تا آغاز فصل آتی امکان حضور هواداران در استادیوم ها وجود نخواهد داشت، رئال مادرید مشکلی با برگزاری بازی در استادیوم آلفردو دی استفانو ندارد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج