مورینیو: داور و VAR، بازی را خراب کردند
۱۰۰۷۳۰۹
۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۰
۱۱۷۲
ژوزه مورینیو بعد از تساوی تاتنهام مقابل منچستریونایتد به انتقاد شدید از داوری پرداخت و گفت از VAR در این بازی ناراحت است.

ورزش سه: تساوی 1-1 تاتنهام با منچستریونایتد در بازی دیروز دو تیم باعث شد شانس‌های تاتنهام برای صعود به چهار رتبه اول جدول و کسب سهمیه چمپیونزلیگ بیش از پیش دشوار شود. در پایان بازی، مورینیو سرمربی تاتنهام به انتقاد از داوری مسابقه پرداخت و به خصوص به VAR حمله کرد.

ناراحتی مورینیو از داوری مسابقه در حالی است که در اواخر بازی با اینکه برونو فرناندس تک‌گل یونایتد از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند ولی در یک صحنه دیگر در اواخر بازی داور می‌توانست پنالتی دیگری به شیاطین سرخ هدیه دهد که بعد از بررسی صحنه توسط VAR تصمیم اولیه خود مبنی بر پنالتی را لغو کرد تا تیم مورینیو از شکست نجات یابد.

با این اوضاف مورینیو در پایان بازی لبه تیز انتقادات را متوجه داوری کرد و گفت:" داوری این بازی کار سختی بود. من نه از پنالتی اول راضی هستم و نه از پنالتی دوم. من از VAR ناراضی‌ام. ناراحتی من بیشتر از VAR است تا داور مسابقه. چون داور ممکن است اشتباه کند ولی وظیفه VAR این است که اشتباهات انسانی را جبران کند".

مورینیو در ادامه صحبتهایش گفت:" پل پوگبا وظیفه‌اش را انجام داد. به نظر من جاناتان ماس هم سعی داشت وظیفه‌اش را به بهترین شکل انجام دهد. ولی VAR داستان دیگری داشت. در مورد پنالتی دوم هم از عملکرد داور بازی، جان ماس، ناراضی‌ام چون او در صحنه پنالتی، قبل از رسیدن توپ به آن نقطه باید ضربه آزاد اعلام می‌کرد که نکرد، ولی بعد یک پنالتی گرفت. در این یک مورد البته VAR کارش را درست انجام داد و پنالتی را لغو کرد".

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج