افشاگری روسیه از نقشه آمریکا برای سوریه
۱۰۰۸۶۲۶
۰۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۳
۶۵۴۳
رئیس اداره سازمان‌های بین‌المللی در وزارت خارجه روسیه اعلام کرد، واشنگتن اقداماتش در سورریه را بر تشویق کردها به جدایی متمرکز کرده و این کار را با حمایت مالی از آنها به واسطه درآمدهای حاصل از تجارت غیرقانونی نفت سوریه می‌کند.

ایسنا: رئیس اداره سازمان‌های بین‌المللی در وزارت خارجه روسیه اعلام کرد، واشنگتن اقداماتش در سورریه را بر تشویق کردها به جدایی متمرکز کرده و این کار را با حمایت مالی از آنها به واسطه درآمدهای حاصل از تجارت غیرقانونی نفت سوریه می‌کند.

پیتر ایلیچف، رئیس اداره سازمان‌های بین‌المللی در وزارت خارجه روسیه به خبرگزاری اسپوتنیک اعلام کرد، حضور نیروهای خارجی در سوریه باید بنا به درخواست دولت سوریه یا قطعنامه شورای امنیت باشد، در آغاز آمریکایی‌ها و هم‌پیمانانش حضورشان در سوریه را با جنگ علیه گروه تروریستی داعش توجیه کردند اما با مرور زمان تلاش‌های آنها در راستای مبارزه با تروریسم به آزمایش ژئوپلتیکی تبدیل شد.

رئیس اداره سازمان‌های بین‌المللی در وزارت خارجه روسیه افزود: به رغم اظهارات مقامات آمریکا مبنی بر پیروزی، گروه تروریستی داعش هنوز شکست نخورده است.

این مسؤول روس همچنین گفت: نمونه دیگر تلاش آمریکا برای از بین بردن تمامیت ارضی سوریه، تصمیم دولت واشنگتن برای به رسمیت شناختن حاکمیت "اسرائیل" بر بلندی‌های جولان اشغالی سوریه است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:6
Iran, Islamic Republic of
03:13 - 1399/04/04
گویا برای آمریکایی هایکی ازراحتترین گزینه های دردسترس برای تجزیه کشورهای منطقه ویاایجاددرگیری داخلی گزینه استفاده ازاکراداست؟! نگاه کنید به نقش انهادرعراق و اعلام حکومت خودمختاردرشمال عراق ؛در جریان جنگ خلیج فارس ویانیروهای پ پ ک درجنوب ترکیه و درگیری چندساله بادولت مرکزی انجا وحالاسعی اکرادسوریه درجدابی از سوریه!؟یک پاشنه آشیل مشترک برای ۴کشورهمسایه!!!
Iran, Islamic Republic of
03:29 - 1399/04/04
چطور وقتی ترکیه به کردهای سوریه حمله کرد و انها را اواره کرد در مورد تمامیت ارضی سوریه حرف نزدی؟؟
United States
04:35 - 1399/04/04
خب به همون دلیلی که روسیه در سوریه دخالت کرده آمریکا هم وارد شده .
Iran, Islamic Republic of
07:37 - 1399/04/04
آمریکا از اول جنگ ایران وعراق و برای خوشنودی اسرائیل از کردهای تروریست بیشترین بهره را در ضربه زدن به اقتصاد مملکت ایران برده واینک در حال بهره کشی در سوریه وترکیه ادامه میدهد والبته نقش روسیه و سیاه بازیش نیز در این میان بی تاثیر نیست.
Iran, Islamic Republic of
08:52 - 1399/04/04
آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند ....مرگ بر آمریکا و مزدورانش ....
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج