سردار گودرزی: امنیت کامل در مرزها برقرار است
۱۰۰۹۰۳۱
۰۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۲
۶۵۰۴
فرمانده مرزبانی ناجا گفت: در حال حاضر با تلاش شبانه روزی مرزبانان در مناطق مرزی مختلف سطح کشور امنیت کامل در مرزهای کشور برقرار است.

خبرگزاری تسنیم: سردار احمدعلی گودرزی، فرمانده مرزبانی ناجا بعد از ظهر امروز در بازدید از پاسگاه‌های مرزبانی در شهرستان نمین اظهار داشت: در حال حاضر با تلاش شبانه روزی مرزبانان در مناطق مرزی مختلف سطح کشور امنیت کامل در مرزهای کشور برقرار است.

وی با اشاره به وضعیت مناطق مرزی استان اردبیل افزود: استان اردبیل یکی از امن‌ترین مناطق کشور محسوب می‌شود و مرزهای این استان همواره با عنوان مرزهای صلح و دوستی شناخته می‌شود.

سردار گودرزی: امنیت کامل در مرزها برقرار است

گودرزی با بیان اینکه هیچ مشکلی در مرزهای استان اردبیل وجود ندارد تصریح کرد: همچنین در حال حاضر مشکلی در مرزهای استان اردبیل وجود ندارد و این دو کشور به عنوان دو دوست و برادر در طول سالیان دراز به پیمان‌های منعقد شده متعهد بوده‌اند.

فرمانده مرزبانی ناجا با تاکید بر تلاش برای تقویت امنیت مرزهای کشور بیان کرد: هم‌اکنون علاوه‌بر سایر مناطق کشور در استان اردبیل نیز شاهد امنیت پایدار هستیم که امیدواریم روز به روز شاهد تقویت این امنیت در مرزهای مشترک با کشورهای همسایه باشیم.

وی از برنامه‌ریزی برای تقویت تجهیزات پاسگاه‌های مرزبانی خبر داد و اظهار کرد: با توجه جدی تامین و تقویت تجهیزات و امکانات مورد نیاز پاسگاه‌های مرزبانی در مرزهای سطح کشور در دستوور کار قرار گرفته است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج