دستگیری ۱۲ نفر از کارمندان دهیاری‌های قرچک
۱۰۱۰۰۶۵
۰۸ تير ۱۳۹۹ - ۰۱:۳۳
۹۸۶۰ 
دادستان قرچک از دستگیری ۱۲ نفر از اعضای شورا و کارمندان دهیاری های امین آباد و محمد آباد خبر داد.

خبرگزاری مهر: حجت الاسلام احد الله سینکایی، دادستان قرچک عصر شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به مشکلاتی که در درمانگاه دارالشفا قرچک وجود دارد اظهار داشت: دادستانی به عنوان مدعی العموم وظیفه خود دانست تا در موضوع مختلف درمانگاه دارالشفا قرچک ورود کند و با مستقر شدن اکیپ کارشناسان رسمی جهت کارشناسی مسائل مالی متوجه تخلفاتی در این درمانگاه شدیم که با عزل رئیس سابق هیئت مدیره و انتصاب رئیس جدید هیئت مدیره شاهد تغییرات و نظمی در مسائل مالی درمانگاه هستیم.

سینکایی افزود: متأسفانه حدود ۲۵ نفر در لیست بیمه درمانگاه دارالشفا قرچک بودند و حقوق دریافت می‌کردند ولی در درمانگاه کار نمی‌کردند و حدود ۱۰ الی ۱۵ میلیارد تومان از وضعیت مالی این مرکز مشخص نیست که چگونه هزینه شده و به کدام حساب‌ها انتقال داده شده است.

دادستان قرچک گفت: مردم انتظار دارند که پول‌هایی که از درمانگاه دارالشفا قرچک به ناروا و غیر قانونی خارج شده است مجدداً به درمانگاه جهت خدمات رسانی بهتر برگردانده شود.

وی در ادامه در خصوص صندوق خیریه امام رضا قرچک نیز عنوان داشت: دادستانی به علت مشکلات مالی ورود کرده که در این موضوع چندین نفر دستگیر و صندوق خیریه امام رضا پلمب شده و بنا به گزارش کارشناسی مبلغ ۱۴ میلیارد تومان کلاهبرداری شده که این پرونده ۸۰۰ شاکی دارد که در حال رسیدگی است.

سینکایی در مورد تخلفات دهیاری و شورای اسلامی ۲ روستای محمدآباد و امین آباد نیز بیان داشت: با ورود دادستانی تعداد ۱۲ نفر از اعضای شورا، دهیار و کارمندان به جرم اختلاس، رشوه و فساد مالی دستگیر شدند و پرونده کماکان در حال رسیدگی است.

دادستان قرچک افزود: دادستانی به عنوان مدعی العموم با هرگونه فسادی برخورد خواهد کرد و قانون دستان مفسدین را در قرچک قطع خواهد کرد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:11
Iran, Islamic Republic of
04:23 - 1399/04/08
#قوه قضائیه به#بخشداری های بخش کوچک بیشتر نظارت شود.
Iran, Islamic Republic of
07:43 - 1399/04/08
والک چقد دزد
پاسخ ها
شهادت اقتدار است
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
احتمالا سهم چند نفر پرداخت نشده
چون ایشان این کار را ده ها سال است انجام میدهد
Iran, Islamic Republic of
07:51 - 1399/04/08
خوب که دهیاری بوده .وگرنه حالا خاوری شده بودن .
Iran, Islamic Republic of
09:25 - 1399/04/08
دهیاری دیگه چه صیغه ایه، این سوراخ سمبه ها را کی کنترل میکنه اینطور جاها مراکز رشد و نمو انواع فساده،
Iran, Islamic Republic of
15:50 - 1399/04/08
دمتان گرم
فقط ایکاش چنان خوب کارکنید تا مجرم مال مردم خور را قبل ازبالاکشیدن یا حین بالاکشیدن پول مردم دستگیرش کنید فقط کاش تا قبل ازریاست جمهوری آقای ریسی باشد
Iran, Islamic Republic of
16:12 - 1399/04/08
قرچک نگوبگو بگوکابل ایران نگوبگوافغانستان قانون بیمه جوری کنیدهمه بیمه یتونن بشن حقشون دولت ۲۷درصدسهم خودش چراکرده۷درصدوباکارفرماجابه جا کرداین طلم تاریخی به ایرانیامیکنه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج