امید‌های گلزنی یحیی به روایت تصویر!
۱۰۱۰۲۱۹
۰۸ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰
۱۳۷۳ 
تیم پرسپولیس در حالی به مصاف پیکان می‌رود که آقای گل خود در لیگ نوزدهم را در اختیار ندارد.

ورزش سه: سرخپوشان تهرانی در حالی به استقبال اولین بازی بعد از کرونا می‌روند که غیبت مهدی ترابی در خط هافبک این تیم باعث شده تا یحیی گل محمدی نگرانی های خاص خود را داشته باشد. ترابی تاکنون 8 گل در بازی های لیگ برتر به ثمر رسانده و بهترین گلزن لیگ برتری سرخپوشان است و حتی در بازی رفت مقابل پیکان نیز موفق به گلزنی شد.

امید‌های گلزنی یحیی به روایت تصویر!

اما در غیاب او دو مهاجم سرخپوشان وظیفه گلزنی را برعهده خواهند داشت؛ علی علیپور بهترین گلزن تاریخ پرسپولیس در لیگ حرفه ای و مهدی عبدی که بعد از جدایی مهاجمان خارجی، تنها آلترناتیو جدی علیپور است. در ترکیب اصلی البته جایی برای عبدی نیست اما باتوجه به امکان انجام 5 تعویض، بعید است که یحیی در صورت نیاز به گل او را به زمین نفرستد.

این در حالی است که عبدی در بازی رفت هم به میدان رفت اما در آخرین لحظات پس از برخورد شدید در میانه میدان از زمین اخراج شد و نتوانست خاطره خوش تقابل با تیم همشهری را بار دیگر تکرار کند.

علیپور مهاجم شماره 70 پرسپولیس برای رسیدن به صدر جدول گلزنان به سه گل دیگر احتیاج دارد و باید روند گلزنی را از همین امروز آغاز کند. این در شرایطی است که میان هواداران نیز اعتماد به او تا حدی کاهش یافته و او باید بتواند که خود را به طرفداران نیز اثبات کند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج