ماجرای آگهی‌های اجاره پشت‌بام و انباری چیست؟
۱۰۱۰۳۴۲
۰۸ تير ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۶
۸۰۰۸
در حالی که در فضای مجازی با انتشار آگهی‌های اجاره پشت‌بام و انباری، جو روانی جدیدی علیه بازار اجاره راه افتاده است، معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی می‌گوید: وزارت راه، اجاره این موارد را تایید نمی‌کند و اصلا امکان اجاره این قسمت از ساختمان وجود ندارد.

ایرنا: در حالی که در فضای مجازی با انتشار آگهی‌های اجاره پشت‌بام و انباری، جو روانی جدیدی علیه بازار اجاره راه افتاده است، معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی می‌گوید: وزارت راه، اجاره این موارد را تایید نمی‌کند و اصلا امکان اجاره این قسمت از ساختمان وجود ندارد.

«محمود محمودزاده» عصر یکشنبه در خصوص انتشار آگهی‌های اجاره انباری و پشت بام در فضای مجازی که این روزها دست به دست می‌شود و باعث افزایش هیجان کاذب در بازار اجاره شده است، گفت: وزارت راه این آگهی ها را تایید نمی کند و قراردادی در این زمینه به صورت رسمی منعقد نشده است.

وی با بیان اینکه بازار مسکن، اقتصاد قابل توجهی دارد و جذاب است، گفت: به دلیل جذابیت اقتصادی در بازار مسکن، این قبیل دلالی‌ها هم دیده می‌شود.

محمودزاده تاکید کرد که هیچ مرجع رسمی خبر اجاره پشت بام و انباری به خانواده ها را تایید نکرده است و گفت: امکان اجاره این قسمت های ساختمان وجود ندارد.

وی گفت: لازم است کار ویژه ای در این بخش صورت بگیرد و فورا فضای مجازی خالی از آگهی های غیر واقعی اجاره و فروش شود.

محمودزاده طراحی واحدهای اجاره موقت را برنامه ای مهم برای ساماندهی بازار اجاره دانست و گفت: نیروی کار زیادی فارغ از خانواده به تهران می آید و برای همین به پانسیون هایی برای اجاره موقت به این افراد نیازمندیم که قبلا شهرداری در غالب گرم خانه‌ها در یک مقطعی اجاره می‌داد.

معاون وزیر راه و شهرسازی هم چنین خبر داد که سازمان حمایت از مصرف کننده در حال تهیه طرحی برای چارچوب مندکردن آگهی‌ها در فضای مجازی است و گفت: هفته گذشته در جلسه ای که به ریاست اسحاق جهانگیری برگزار شد، در خصوص آگهی های غیر واقعی اجاره و فروش ملک با قیمت چند برابر بحث شد. این موضوع دغدغه حاکمیت بوده و قرار است برای آن چاره اندیشی شود.

در روزهای اخیر، با طرح شایعات مختلف درباره بازار اجاره و مسکن به گرانی و نابسامانی این بازار دامن زده می شود. بسیاری از این شایعات و ادعاها، فاقد واقعیت خارجی بوده و تنها با هدف ملتهب کردن فضای اقتصادی منتشر می شود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 18
در انتظار بررسی:2
Iran, Islamic Republic of
18:25 - 1399/04/08
فقط بلدید صورت مساله رو پاک کنید. حذف اگهی...مشکل مسکن حل شد!
Iran, Islamic Republic of
18:42 - 1399/04/08
آقا محمودزاده ازهمه جوانب بیخیال:
جهت اطلاع اینجورجاها رارسمی اجاره نمیکنند،بلکه توافقی است که انشاالله هرگزهم نباشد.
ولی ایا شما دردبی پولی درزمان سخت چشیدی؟
باخانواده ات درسفریک شب درچادرخوابیده ای؟
مسئولیت خانواده میدونی یعنی چه؟
آبروداری وزن ودخترجوان آواره میدونی یعنی چه؟
من هم امیدوارم این خبرهاصحت نداشته باشه ولی ازسالها پیش برای بعضی خانواده هابود که ازطبقه سوم برای استفاده ازدستشویی به حیاط می آمدند وآشپزخانه وحتی حمام زیرپله مشترک داشتند!
کاری بلدنیستی دردمردم راتازه نکن وحرافی نکن!
بااین وضع که درپیش داریم اسکان درچادررا،لاکچری توصیف خواهیدکرد!
حضرت زهراس به خانواده های عزیزوباغیرتمان، خودش نظرکنه آمییییین
Iran, Islamic Republic of
18:42 - 1399/04/08
جالبه فک کن بری تو پشت بوم به خونه رندگی کنی بعد پولم بدی خخخخ مگه کفترن
Iran, Islamic Republic of
18:51 - 1399/04/08
باهوش!!!کسی که پشت بامش رو کرایه میده.هیچوقت تو بنگاه ثبت نمیکنه.خیلی از زندگی پرتی.چون وصع جیبتون خوبه.این چیزها را تاحالا ندیدید.
Iran, Islamic Republic of
19:28 - 1399/04/08
شما تایید کنید یا نکنید ملت دنبال سوراخ موش میگردن
هم من میدونم هم شما که اجاره زیرزمین و پشت بام وجود داره حالا حاشا کنید . کره شمالی مسکن رایگان میده به ملتش با اون همه دیکتاتوری
Iran, Islamic Republic of
19:45 - 1399/04/08
به نتیجه شما نیاز نیست ، برید کنار بی خاصیت ها !
پاسخ ها
بچه نظام‌ اباد‌ تهران
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
خاک‌ بر‌ سر‌‌مملکت‌ شد‌ و‌ رفت‌‌به‌ کجا‌ رسیدیم‌ پشت‌ بام‌ اجاره‌ میدهند‌ واقعا‌ که‌ ملت‌ بدبختی‌ هستیم‌ و‌ لعنت‌ به‌ همتون
Iran, Islamic Republic of
20:10 - 1399/04/08
اصلا وجود خارجی نداره ! پلیس تایید کنه که بیشتر برا جو روانی هست....؛یه سری تو مولوی وسیرویس وشوش خونه وبوم هست شیره کش خونه بوده والان شاید اخرشبا بدن به کارگران که دنبال جای خواب.....وکرایه هستن .
Iran, Islamic Republic of
20:18 - 1399/04/08
سایتهای رسمیتون خودشون دارن میگن.... بعد خودتون میزنین زیرش
Germany
20:32 - 1399/04/08
این زندگی فلاکت بارو تو و بالادستیات برای مردم درست کردین. خیلی کارا قانونی نیست ولی انجام میشه، انکار کردن تو هم واقعیت رو عوض نمی کنه
Iran, Islamic Republic of
21:07 - 1399/04/08
نداری‌یعنی‌‌نداری‌کلمه‌سختی‌نیست
وقتی من‌ماهی‌دوتومن‌ندارم‌اجاره‌بدم
باخانومم‌میشیم‌انبارخواب‌پشت‌بام‌خواب
گورخواب‌پارک‌خواب‌بیابان‌خواب
ماشین‌خواب‌کارتن‌خواب
زیرپله‌خواب
Iran, Islamic Republic of
23:44 - 1399/04/08
ماجرایی نیست یه کارآفرینی هست که به همت و پشت کار دولت عزیزمان به مردم همیشه در حضور تهرانی قرار داده شده وانشالله بزودی زود این کار آفرینی جدید و با غناعت دولت ومردم عزیزمان به دیگر استانها وگلان شهرها به حوقوه الهی داده و عرضه خواهد شد مردم عزیز نگران نباشند
Iran, Islamic Republic of
10:18 - 1399/04/09
آقای.محمودزاده.بگمانم.ازبچه های.باایمان. خیابان17شهریوروازخانواده مذهبی.میباشد انشاءالله نظراتش.خیراست
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج