پاسخ تاجگردون به حواشی اعتبارنامه‌اش
۱۰۱۰۵۰۸
۰۹ تير ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۸
۵۷۳۶ 
«اعتبارنامه تاجگردون» حالا سرخط یکی از جدی‌ترین جنجال‌هایی است که مجلس یازدهم در این هفته‌ها و ماه‌های نخست، با آن دست به گریبان است.

روزنامه اعتماد نوشت: «اعتبارنامه تاجگردون» حالا سرخط یکی از جدی‌ترین جنجال‌هایی است که مجلس یازدهم در این هفته‌ها و ماه‌های نخست، با آن دست به گریبان است.

اصولگرایانی که پیش از ورود به پارلمان، شفافیت را مهم‌ترین شعار خود اعلام می‌کردند، این روزها با غلامرضا تاجگردون و تلاش برای رد اعتبارنامه‌اش مواجهند که مثال استخوانی است در گلوی‌شان؛ چنان‌که نه حاضرند آرای‌شان درباره اعتبارنامه او را شفاف اعلام کنند و نه مدرکی محکمه‌پسند در رد اعتبارنامه او ارایه می‌دهند.

تمام طول این مدت که مساله اعتبارنامه تاجگردون مطرح بود و کمیسیون تحقیق مجلس که چندی پیش رای به تایید آن داد، مشغول بررسی ماجرا بود، این منتخب گچساران در مجلس یازدهم سکوت اختیار کرد تا اینکه سرانجام روز گذشته گفت‌وگویی ویدیویی کوشیده به ابهامات موجود در پرونده‌اش پاسخ دهد.

تاجگردون در جریان این گفت‌وگو، ابتدا به اتهام جعل ‌عنوان «دکتر» که از سوی برخی اصولگرایان، ازجمله احمد توکلی به او نسبت داده می‌شود، پرداخته و با بیان اینکه «در پوسترهای انتخاباتی‌ام ننوشتم دکتر تاجگردون»، می‌گوید: «این مقطع را در دانشگاهی در بلژیک گذراندم که مدرکش مورد تایید وزارت علوم نبود اما من مدرک دکتری به‌جایی ارایه ندادم و در مدارک کاری‌ام نیز نوشته شده کارشناسی ارشد که از دانشگاه شهید بهشتی گرفته‌ام.»

او در بخش دیگری از این گفت‌وگو در واکنش به انتشار اظهارنظری جنجالی از او گفت که «نگفتم در مجلس اصلاح‌طلب، اصلاح‌طلبم و در مجلس اصولگرا، اصولگرا. گفتم اگر مجلس هم اصولگرا باشد، من از آنها جلوترم دلیل این مساله هم آن است که تخصصِ من بر آنها برتری دارد. در مجلس اصولگرای نهم هم من رییس کمیسیون بودم چراکه کمیسیون برنامه و بودجه برخلاف مابقی کمیسیون‌ها، کمیسیونی تخصصی است و شما با عدد و رقم سر و کار دارید. در نهایت باید شما کاری کنید که بودجه جمع شود.»


منتخب گچساران همچنین در توضیح اتهام سوءاستفاده از جایگاهش برای مقاصد محلی نیز گفت که «یکی از جرایم مشهود من که اعلام شده، این است که از منابع بودجه برای حوزه انتخابیه استفاده کرده‌ام. اگر سیستان و بلوچستان بیاید و بگوید تاجگردون به من توجه نداشته، قبول می‌کنم ولی عدالت بر این است که گچسارانی که حدود 20 تا 25 درصد بودجه کشور را فراهم کرده، پول داشته باشد. وقتی من نماینده شدم، حدود یک میلیارد تومان بودجه عمرانی شهرداری این شهر بود؛ آن‌هم چون مجاری قانونی طوری تعریف شده بود که حق این مردم ادا نمی‌شد.»

این نماینده مجلس همچنین درباره اختلافات میان خود با پدر داماد رییس‌جمهوری سابق ایران نیز گفته است: «مساله شخصی با سردار خورشیدی ندارم. ماجرا ربطی به احمدی‌نژاد ندارد؛ چون اولین رانده شده از بارگاه احمدی‌نژاد شخص خورشیدی است.» او همچنین گفته است: «احمدی‌نژاد من را درباره مسائل کارشناسی بیشتر از خورشیدی می‌پذیرفت. آقای خورشیدی رقیب من بوده و رای نیاورده ولی ما مشکل خانوادگی نداریم. خواهران و برادرزاده‌هایش با من هستند.» او همچنین در پاسخ به این اتهام که از «تله» شورای نگهبان گریخته است، گفت: «من 5 دوره است که تایید صلاحیت از شورای نگهبان می‌گیرم و بنابراین اگر موردی بود، رد صلاحیت می‌شدم.»

برچسب ها:
انتشار یافته: 24
در انتظار بررسی:32
Iran, Islamic Republic of
07:37 - 1399/04/09
این تاج گردون مسخره کرده مجلس و،کسی که با مدرک جعلی دکترای و رانت خواری و .....هنوز دنبال پست و مقام است و به هردری میزنه تا دوباره تو مجلس بیاد،این همه پول از کجا آورد که همه مردم گجساران و حومه رو شام و ناهار و شربت و شیرینی و هدیه میداد،تو مراسماش همش تیراندازی بود،آخه این کیه که اینقدر داره حمایت میشه؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
تا کور شود هرآنکه نتواند دید
توچه کاره ای ؟
محمد اقبالی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
تاجگردون محبوب ما لرها می باشد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
از طرف کی داره حمایت میشه؟ از طرف مردم،مگه غیر از اینه؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
واقعاً شما آنجا بودی؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
بنده خدا برو دنبال کار وزندگی ات ،تاج گردون چنددوره هست نماینده گچساران هست تمام.
Iran, Islamic Republic of
08:05 - 1399/04/09
شما هم درک داشته باش اگر کسی به همشهری خودش شام و نهار بدهد گناهکار است؟دلیل قانونی می خواهد تا رای های مردم را باطل کرد توهین به رای دهندگان صحیح نیست هیچکس به خاطرشام و نهار رای نمی دهد مگر تو...
پاسخ ها
راجوخان هندی
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
معلومه اولیش خودتی،
راجوخان هندی
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
پولهای بادآورده
Iran, Islamic Republic of
08:12 - 1399/04/09
اون یه انسان کامل تا کورشود هرآنکس که نتوان دید درود برتاجگردون نماینده دلسوز دیارش گچساران وباشت تا قبل از تاجگردون اسم باشت وگچساران توی نقشه ایران دیده نمیشد فقط نفت وگازش رو میدیدن ولی مردم محرومش رونمیدیدن
Iran, Islamic Republic of
08:42 - 1399/04/09
راجون خان معلومه که کرونا حسابی خانه نشینت کرده وگر نه این همه تز دکتری در نمی کردی
پاسخ ها
بینام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
تاجگردون مردعمله راجوخان درودبرتاجگردون
Iran, Islamic Republic of
10:14 - 1399/04/09
حق رای مردم گچساران را با بازی های سیاسی پایمال نکنید
Iran, Islamic Republic of
10:25 - 1399/04/09
ای مردم گچساران و باشت بابد تندیس تاجگردون را همانند رئیس علی دلواری درمیدان شهر گچساران بزنید تا نسل ها بعدی بدانند که مردی شجاع در مقابل انبوه معترضین برای احقاق حق مردم دیار خود کوتاه نیامد
Iran, Islamic Republic of
10:26 - 1399/04/09
رای حق الناس است ما مردمان گچساران برای حق خود کوتاه نمیایم
Iran, Islamic Republic of
10:28 - 1399/04/09
مردم عملکرد عینی و واقعی تاجگردون را از نزدیک حس کردند
Iran, Islamic Republic of
10:41 - 1399/04/09
ای مردم پیام های غیر اخلاقی توکلی و توهین ها بوی قوم ستیزی میدهد تا مفسد ستیزی
Iran, Islamic Republic of
10:43 - 1399/04/09
ای مردم مطمئن باشد وعده ی الهی به زودی عملی خواهد شد
چه بسا گروه اندکی بر گروه زیادی غلبه می کند
و تاجگردون پیروز میدان خواهدبود
Iran, Islamic Republic of
10:44 - 1399/04/09
دست خدا بالاترین دست هاست
Iran, Islamic Republic of
10:51 - 1399/04/09
اقتصاد کشور با نفت سرزمین های محروم نفس می کشد. بودجه آبادانی سهم حق نفت آنهاست
Iran, Islamic Republic of
10:57 - 1399/04/09
درصدی از سهم نفت حق مردمان مناطق نفت خیر است نه محرومیت و نه دود آلاینده ها
Iran, Islamic Republic of
11:46 - 1399/04/09
حق رای و نفت مردم گچساران را باهم نخورید
Iran, Islamic Republic of
12:15 - 1399/04/09
توکلی و زاکانی اگر مدرک معتبر داشتند درکشیدن تحقیق کارساز بود نه رسانه ها
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج