جزئیات دستگیری سارقان منازل حین سرقت
۱۰۱۱۹۳۶
۱۳ تير ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۱
۹۱۰۲ 
چند سارق منزل که در حین سرقت، قصد فرار با خودروی شخص داشتند، دستگیر شدند.

خبرگزاری میزان: چند روز پیش در یکی از خیابان‌های شهرک غرب، افرادی که مشکوک به سرقت بودند توسط گشتی‌های پلیس مورد شناسایی قرار گرفته و عملیات تعقیب و گریز این سارقان آغاز می‌شود.

به همین ترتیب ۴ سارق باخودروی پراید خود در حال فرار بودند تا اینکه پلیس متوجه می‌شود این افراد اقدام به پرت کردن اشایی از خودرو می‌کنند.

پلیس پس از جمع آوری این اقلام موفق به متوقف کردن خودرو و دستگیری سرنشینان آن شد.

افسر این پرونده در گفت‌وگو با میزان گفت: گشتی پلیس در حال گشت زنی بودند که به یک خودروی پراید و سرنشینان آن مشکوک می‌شوند و به نظر می‌رسد این افراد در حال سرقت هستند این افراد با دیدن پلیس فرار کرده و عملیات تعقیب و گریز آغاز می‌شود.

وی افزود: این افراد کمی جلوتر در خیابان بعدی، اشیای سنگینی را از خودروی خود به بیرون پرتاب کردند که در بررسی‌ها مشخص شد این وسایل، دیلم هستند که برای بازکردن در‌ها هنگام سرقت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این افسر پلیس ادامه داد: در ادامه عملیات، خودرو متوقف شد و سرنشینان آن که همگی از ساکنین یک استان دیگر هستند، دستگیر شدند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:10
United Kingdom
09:48 - 1399/04/13
لطفا بداد مردم اهواز برسید چند روزیست که بطور گسترده سارقین بشیوه سریالی اقدام به سرقت پمپ آب منازل دست زده اند وهرشب بخصوص در شهرک آقاجاری مبادرت به سرقت مینمایند از دادستان محترم ونیروی انتظامی اهواز خواهشمندیم اقدامی صورت دهند
Iran, Islamic Republic of
23:36 - 1399/04/13
سارقین که روح نیستند بتونن از وسط دیوار عبور کنند. پس اگر روی درب فقط یک قفل ضد دیلم نصب باشه که بدون هیچ بهانه ای قابل باز شدن، توپی زنی و دیلم زنی نباشه و همچنین مقابل معابری مثل پاسیو، بالکن و پنجره ها نیر حفاظ ضد دیلم نصب شده باشه که راهی غیر از بریدنش با فرز نباشه دیگه هیچ راهی برای ورود سارقین وجود نداره مگر اینکه به بهانه هایی مثل مامور پلیس و دیگر دستگاه های دولتی، پیک، سرایدار، مهمان، همسایه و ... خودتون درو براشون باز کنید
پاسخ ها
محمدی
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
احسنت
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج