آذری: استقلالی‌ها فلافلِ کثیف خوردند، کرونا گرفتند!
۱۰۱۳۱۹۵
۱۶ تير ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۹
۴۳۶۳ 
مدیرعامل فولاد مدعی شد که استقلالی‎ها که پیش از بازی با فولاد پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکرده بودند و کرونایی شدن‌شان ربطی به بازی با فولاد ندارد.

ورزش سه: سعید آذری مدیرعامل فولاد خوزستان در گفتگو با رادیو جوان ابتدا درباره تست دوباره بازیکنانش صحبت کرد و گفت: امروز بازیکنان‌مان تست دادند و فردا هم گویا باید تست مجددی بدهند؛ من خیلی خوشحال هستن که بعد از گذراندن ۳۵ روز از شروع دوباره مسابقات، سازمان لیگ اولین بار است که در حال راستی آزمایی است و تا پیش از بازی با نساجی، خبری از راستی آزمایی نبود و همه تست‌هایی که گرفته می‌شد و به سازمان لیگ ارجاع می‌شد، دارای اعتبار بود، اما این تست‌هایی که این دفعه ارسال شد، با توجه به اینکه حساسیت خاصی روی آن‌ها ایجاد شده است، دستور راستی آزمایی را صادر کردند و امروز در اهواز ما تست دادیم. البته این آزمایشگاهی که امروز معرفی شده بود، از سوی سازمان لیگ معرفی شده بود و نیرو‌های سازمان لیگ نیز نظارت بر انجام تست‎ها داشتند.

آذری در ادامه درباره اظهار نظر استقلالی‌ها درباره کرونایی شدن‌شان در دیدار با فولاد توضیح داد: در مبانی علمی و بهداشتی شما هر اظهاری داشته باشید، نیاز به تحقیق علمی دارید؛ اینکه شما به دلیل وضعیت قرمز اهواز و بازی در این شهر، بگویید در اهواز آلوده شده‌ایم نیاز به تحقیق و بررسی علمی دارد. بچه‌های ما در پیش از بازی با استقلال تمامی تست‌هایشان منفی بود.

مدیرعامل فولاد درباره صحبت‌های جنجالی حسن بیت سعید افزود: اصلا چنین چیزی نبوده است؛ اگر بار دیگر ویدیویی آقای بیت سعید را بررسی کنید، آقای بیت سعید پیش از بازی با استقلال دو بار از او و سایر بازیکنان تست گرفتیم، آقای بیت سعید در روز بازی با استقلال ۹۰ دقیقه بازی کرده است و هیچ مشکل بالینی مبنی بر بیماری کرونا نداشت؛ اگر تحقیقی کوچک انجام دهید از دوستان ایفمارک، مطمئن خواهید شد که یکی از بازیکنان تیم استقلال (فیزیوتراپ این تیم) که هنوز هم تحت درمان است و سر تمرینات این تیم حاضر نیست، خودش مشکل کرونا پیدا کرده بوده و این عزیز بازیکنان استقلال را همین شرایط تحت درمان قرار می‌داده است!

وی ادامه داد: تاکنون این صحبت‌ها را به حرمت هواداران استقلال انجام نداده بودم، اما باید بگویم که در شب مسابقه با فولاد خوزستان، دروازه‌بان دوم تیم استقلال در اهواز به آرایشگاه رفته بود؛ البته که این مسئله دلیل نمی‌شود که، چون آرایشگاه رفته کرونا گرفته است. در همان شب، بازیکنان استقلال در یکی از کثیف‌ترین فلافل فروشی اهواز سفارش فلافل داده‌اند! من وقتی می‌خواهم از باشگاه خودم دفاع کنم باید مستند صحبت کنم و بالاخره عزیزانی که به اهواز می‌آیند را تحت مراقبت قرار می‌دهیم با توجه به حساسیتی وجود داشت.

سعید آذری در ادامه افشاگری‌هایش تصریح کرد: تیم استقلال لیستی که برای بازی با فولاد داد، حدود ۳۲ نفر بودند از این لیست اما، چند نفر تست کرونایشان مثبت بود؟ ارسلان مطهری، حسین حسینی، علی کریمی و ... در این بازی به میدان رفتند و بیشترین درگیری را در زمین با بازیکنان رقیب داشتند و پنج تعویض هم داشتند، فرهاد مجیدی و سعید رمضانی و سایر نیمکت‌نشینان هم در درگیری‌ها حاضر بودند، اما سوال اینجاست که چطور این عزیزان کرونا نگرفته‌اند؟

مدیرعامل فولاد در سوالی دیگر گفت: مگر کرونا گزینشی اقدام می‌کند؟ اگر قرار بود کسی در اهواز مبتلا شود باید همه بازیکنان و کادر این تیم مبتلا می‌شدند. پس بهتر است بحث در این‌باره را به پایان ببریم و فکر می‌کنم توضیحات کافی را در این‌باره داده‌ام؛ من تا امروز صراحتا درباره مواضع باشگاه استقلال صحبت نکرده بودم، اما امشب خواستم نسبت به بیانیه‌ها و صحبت‌هایی که می‌گویند در اهواز کرونا گرفتیم واکنش نشان دهم.

او صحبت‌های جنجالی‌اش را اینگونه ادامه داد: اکنون با سرپرست تیم ماشین سازی تماس بگیرید، یک هفته بعد از استقلال با ما در اهواز بازی کردند، اگر قرار بود ما ناقل کرونا باشیم باید به بازیکنان و کادر ماشین سازی هم منتقل می‌کردیم، پس چطور آن‌ها مبتلا نشدند!

سعید آذری مدیرعامل فولاد جمله پایانی‌اش را هم کنایه آمیز گفت و اعلام کرد که اگر فولاد در اینجای جدول است به دلیل آن است که ما برنامه ریزی کردیم و زحمت کشیده‌ایم.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 27
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
23:06 - 1399/04/16
حتما بهت پول دادن تا دروغ بگی یا سلطانی فر بهت پول داد
Iran, Islamic Republic of
23:06 - 1399/04/16
درواقع فیزیوتراپ کیسه هردوتیم رو الوده کرده
Iran, Islamic Republic of
23:09 - 1399/04/16
اوه اوه اوه چه شود... این رشته سر دراز دارد
Iran, Islamic Republic of
23:18 - 1399/04/16
نگو استقلالی ها بگو حقیرای کیسه زباله یابه عبارتی استفراغ دستشون براهمه رو شده یه زمانی با قبیله تاسیون واس سرورتون نقشه میکشیدید ببینید اخرعاقبتتون چی شد .
Iran, Islamic Republic of
23:21 - 1399/04/16
ایران پراز مدیران احمق و جیره خوار
Iran, Islamic Republic of
23:21 - 1399/04/16
کیسه تنان فکر این بودن از خفت باخت تو اهواز در رن بهانه هم بد نبود ولی ننگی دیگه براشون موند
Iran, Islamic Republic of
23:24 - 1399/04/16
خاک توسر همچین تیمی و مسئولینش کنم که رفته اند در شهری چون اهواز و با این وضعیت قرمز و خطرناک..بفکر فلافل خوری و سانت و سایز شکمشون بودند..!! البته در مکتب کیسه اینجور کارها عادیه.. خخخ
Iran, Islamic Republic of
23:37 - 1399/04/16
آذری واقعا از تو بعید بود اینطور حرف زدن واقعا خیلی احمقی
Iran, Islamic Republic of
23:37 - 1399/04/16
هر دم از این باغ بری میرسد تازه تر از تازه تری میرسد مهمونی قائدی یور فلافل کثیف یور خودتونو کشتین با این همه رعایت بعد میگن جون خونواده هاشون مهمه اینا هر وقت فهمیدن رعایت بهداشت یعنی چی میفهمن پمادم دگ فایده نداره پوکر نزدیک شده دارن خودکشی میکنن بخدا خخخخ
Iran, Islamic Republic of
23:38 - 1399/04/16
کرونا فلافلی یا فلافل کرونایی
مسئله این است.....
Iran, Islamic Republic of
00:02 - 1399/04/17
همه بدبختیها ی استقلال زیر سر سلطانی فر پولیس است. این مردک دیوانه تمام فکرش قهرمان کردن پرسپولیس و نابودی کامل استقلال است . فیفا باید فوتبال ایران را تعلیق کند تا اینها آدم شوند
Iran, Islamic Republic of
00:24 - 1399/04/17
خدا روی فدارسیون و با با مسعود و ... سیاه کنه استقلال رو اینقدر حقیر کردن.
پاسخ ها
کیسه زباله آبی
Germany
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۸
کیسه اصالتا حقیر هست. لزومی به تلاش بیشتر نیست!
Iran, Islamic Republic of
00:33 - 1399/04/17
شایدآن فلافل فروشی محترمی که ایشون کثیف ترین اغذیه فروشی ازشون نام برد، بنده خدا بخاطر فروش ساندویچ به بچه های استقلال باعث رونق کارش شده باشه، از شما بعیده آقای آذری نون این بنده خدا را آجر کنی،
Iran, Islamic Republic of
00:44 - 1399/04/17
چرابازیکنان فولاد گرفتندتوونکونام نگرفتیداگرگزینشی عمل نمیکند
Iran, Islamic Republic of
01:01 - 1399/04/17
نخیر رفتن پارتی قائدی.
فلافل کجا لود
Iran, Islamic Republic of
01:45 - 1399/04/17
ادبیات آقای آذری هیچ شباهتی به یک شخص محترم و درست نداره
Iran, Islamic Republic of
02:34 - 1399/04/17
خداوکیل خوشم میاد ازت مدیر خوبی هستی
Iran, Islamic Republic of
03:37 - 1399/04/17
جناب آذری من دیگه الان به سلامت عقلت شک کردم . حالا فهمیدم نون به نرخ روز خور و دروغگویی بیش نیستی
Iran, Islamic Republic of
11:03 - 1399/04/17
آذری کارت درسته از طرف یک استقلالی خوزستانی این حرف و میزنم
Iran, Islamic Republic of
12:46 - 1399/04/17
بازیکنای شما چی خوردن کرونا گرفتند؟
Iran, Islamic Republic of
17:34 - 1399/04/17
آذری خفه شو وضعیت خوزستان قرمز بود ربطی به فلافل نداره.
Iran, Islamic Republic of
19:17 - 1399/04/17
شما چی خوردین که دوبرابر استقلال کرونا گرفتین؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج