سهرابیان: هر کسی عطسه کرد، کرونا دارد؟
۱۰۱۳۵۸۵
۱۸ تير ۱۳۹۹ - ۰۱:۲۵
۱۱۲۹
رئیس فدراسیون قایقرانی می‌گوید که خطر تعلیق، قایق بادبانی ایران را تهدید نمی‌کند و نامه‌ای هم در این باره به فدراسیون ارسال نشده است.

خبرگزاری تسنیم: علیرضا سهرابیان در گفت‌وگویی در خصوص انتشار خبری مبنی بر احتمال تعلیق قایق بادبانی ایران از سوی فدراسیون جهانی اظهار داشت: فدراسیون جهانی بادبانی برای ما نامه فرستاد و اعلام کرد که «حق عضویت خود را پرداخت نکرده‌اید، اما زمان برای پرداخت آن دارید، با این وجود در رای‌گیری اخیر نمی‌توانید شرکت کنید.» در جواب نامه فدراسیون جهانی اعلام کردیم که در تحریم هستیم و از طریق بانکی نمی‌توانیم پول را واریز کنیم و همچنین بدهی‌های گذشته را نیز در مجامع، مسابقات یا توسط تیم اعزامی پرداخت کردیم. فدراسیون جهانی نیز توضیحات ما را پذیرفت.

رئیس فدراسیون قایقرانی تاکید کرد: در نامه نگاری‌ها هیچ صحبتی در مورد تعلیق نبود. مگر در یک زمان کوتاه می‌شود فدراسیونی را تعلیق کرد، آن هم کشوری که همیشه حق عضویت خود را پرداخته است؟ زمانی که سه دوره حق عضویت را نپرداختیم یا زمانی که به فدراسیون آمدم و حق عضویت را نداده بودند تعلیق شدیم؟ پیش از این نیز در آب‌های آرام، رویینگ و بادبانی پیش آمده که حق عضویت فدراسیون قاره‌ای و آسیایی پرداخت نشده باشد و تعلیق هم نشدیم. آنها شرایط تحریم کشور ما را می‌دانند.

سهرابیان گفت: من برای کارهای پوچ و بیهوده وقت ندارم. در فشار اقتصادی و شیوع کرونا که همه چیز را بهم ریخته، برخی اخبار غیر واقعی منتشر می‌کنند. به این دوستان قول می‌دهم نامه تعلیق نیامده و اگر هم ارسال شد، حتما اعلام می‌کنم.

وی خاطرنشان کرد: جالب است که فدراسیون جهانی به مشکلات ما واقف است، اما دوستانی که در داخل کشور هستند و این خبر را پخش می‌کنند، از این مسائل بی‌خبر هستند. تاکید می‌کنم کلمه تعلیق واقعیت ندارد و اینکه عدم پرداخت حق عضویت و شرکت نکردن در رای گیری را تعلیق اعلام کردند، مثل این است که تا کسی عطسه می‌کند، بگویند کرونا دارد.

رئیس فدراسیون قایقرانی گفت: اگر برخی آرزوی تعلیق دارند، بدانند که این اتفاق نمی‌افتد. کسانی که بحث تعلیق را مطرح کردند، در این شرایط شیوع کرونا در جهان برای من بلیت بگیرند تا حضوری بروم و حق عضویت را پرداخت کنم. آیا می‌توانند؟

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج