پرونده برانکو تا آبان معلق شد!
۱۰۱۳۹۸۷
۱۹ تير ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۸
۱۳۲۸
به ادعای برخی از نزدیکان باشگاه پرسپولیس فهرستی از پرونده‌هایی که قرار است در دادگاه حکمیت ورزش (CAS) طی چند ماه آینده بررسی شود، منتشر شده و نکته جالب اینکه در این فهرست، خبری از بررسی پرونده برانکو و پرسپولیس نیست.

خبرورزشی: باشگاه پرسپولیس در پاسخ به شکایت برانکو ایوانکوویچ که رأی استیناف هم گرفته، با یک لایحه ۱۳۰۰ صفحه‌ای، کار را به دادگاه CAS کشاند و امیدوار است از این طریق، برانکو را محکوم کرده و از زیر بار بدهی به این مربی کروات فرار کند هر چند این راهکار، به نظر نمی‌رسد کامل و جامع باشد و امکان دارد باز هم سرخپوشان را به دردسر‌های بیشتری بیندازد.

حالا کار به دادگاه حکمیت ورزشی کشیده، اما دیروز خبر جالبی به دست‌مان رسید. به ادعای برخی از نزدیکان باشگاه پرسپولیس فهرستی از پرونده‌هایی که قرار است در دادگاه حکمیت ورزش (CAS) طی چند ماه آینده بررسی شود، منتشر شده و نکته جالب اینکه در این فهرست، خبری از بررسی پرونده برانکو و پرسپولیس نیست. حتی بررسی پرونده فدراسیون جودوی ایران هم جایی در لیست این هفته دادگاه حکمیت ورزش ندارد. به این ترتیب پرونده برانکو ایوانکوویچ به تاریخ ۱۶ نوامبر (۲۶ آبان) موکول می‌شود و طبیعتاً رأی نهایی آن‌هم در همان زمان اعلام خواهد شد. در این خصوص شنیدیم دلیل این امر، کامل نبودن جزئیات دفاعیه پرسپولیس است. به نظر می‌رسد عمر مدیریتی مهدی رسول‌پناه، به رسیدگی پرونده برانکو نمی‌رسد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج