ممنوعیت حضور مردم در سواحل دریاچه ارومیه
۱۰۱۴۱۳۰
۱۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۹
۸۹۵۴ 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت: در راستای محدودیت‌های جدید برای مقابله با شیوع کرونا، ممنوعیت حضور در سواحل دریاچه ارومیه در آذربایجان شرقی اجرا می‌شود.

خبرگزاری مهر: در رابطه با عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و آب تنی در سواحل دریاچه ارومیه که ارتباط مستقیمی با افزایش آمار مبتلایان داشت، هر گونه تجمع، شنا و آب تنی در سواحل دریاچه ارومیه ممنوع شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی در رابطه با این موضوع گفت: از سوی ستاد استانی مقابله با کرونا، دستورهای لازم برای ممانعت از حضور شهروندان در سواحل دریاچه ارومیه به فرمانداران شبستر و اسکو ابلاغ شده است.

علیار راستگو، تجمع مردم و تشکیل اجتماعات را از مهم‌ترین عوامل شیوع کووید ۱۹ دانسته و افزود: برای مقابله با شیوع ویروس کرونا و در راستای اعمال محدودیت‌های جدید، تجمع، شنا و آب تنی مردم در سواحل دریاچه ارومیه در آذربایجان شرقی تصویب و اجرا خواهد شد.

وی با اشاره بر ممنوعیت حضور مردم در سواحل دریاچه ارومیه توضیح داد: مردم باید به طور جدی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کرده و از هر گونه تجمع پرهیز کنند.

وی در پایان گفت: همشهریان باید به خاطر سلامتی خود و خانواده‌شان از تجمع در پارک، حاشیه جاده‌ها و اماکن تفریحی اجتناب کنند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج