واکنش جالب لمپارد به لغو محرومیت منچسترسیتی
۱۰۱۵۴۴۳
۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۷
۱۹۴۹
فرانک لمپارد، سرمربی چلسی مدعی شد صدور رای به سود منچسترسیتی تاثیری در ذهنیت او نداشته است.

ورزش سه: فرانک لمپارد، سرمربی چلسی مدعی شد صدور رای به سود منچسترسیتی تاثیری در ذهنیت او نداشته است.

در صورت ابقای محرومیت سیتی، تیم پنجم لیگ برتر نیز می توانست فصل بعد در لیگ قهرمانان حضور یابد. اما محرومیت سیتیزن ها بخشیده شد و حالا فرانک لمپارد که تیمش در رده سوم جدول لیگ برتر قرار دارد، اذعان داشت علاقه ای نداشته خیال بایکنانش از کسب سهمیه راحت باشد.

فرانک لمپارد گفت: "من واقعا بی طرف بودم. من درباره این تصمیم یا جزئیات آن چیزی نمی دانم و مانند همه فقط به نتیجه ای که امروز صبح منتشر شد گوش کردم. من هرگز چیزی فراتر از بازی های تیمم را نمی بینم. اکنون چند بازی پیش رو داریم که می خواهیم در آن مسابقات برنده شویم و بعد ببینیم آیا این نتایج باعث می شود فصل بعد در لیگ قهرمانان اروپا حاضر باشیم یا خیر. هرگز امیدهایم را معطوف به محرومیت یک تیم نکرده ام.

ما فقط در مورد خودمان نگران هستیم و اگر بتوانیم امتیازات کافی بدست آوریم، اکنون به مسابقات لیگ قهرمانان اروپا صعود کنیم. در حال حاضر در رده سوم قرار داریم و سرنوشت در دستان خودمان است، اما علاقه ندارم خیال بازیکنانم راحت باشند که یک جایگاه اضافی نیز برای رسیدن به لیگ قهرمانان وجود دارد. همیشه فشار وجود دارد و شرایط ما نیز کاملا مشخص است.

دوست ندارم به احتمال نرسیدن به لیگ قهرمانان و تاثیر آن در بازار تابستانی چلسی فکر کنم، زیرا در حال حاضر این تنها یک فرضیه است. در حال حاضر بازیکنانی به چلسی اضافه شده اند که به نظر من می توانند برای آینده باشگاه مفید باشند."

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج