عرضه ۱۰هزار تن مرغ منجمد به بازار
۱۰۱۶۰۸۶
۲۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۰
۳۰۳۶
سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) گفت: شرکت پشتیبانی امور دام ۱۰ هزار تن مرغ منجمد را از محل ذخایر خود در میادین میوه و تره بار، فروشگاه های زنجیره ای و صنوف منتخب در سطح کشور شروع به عرضه کرده است.

خبرگزاری ایسنا: سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) گفت: شرکت پشتیبانی امور دام ۱۰ هزار تن مرغ منجمد را از محل ذخایر خود در میادین میوه و تره بار، فروشگاه های زنجیره ای و صنوف منتخب در سطح کشور شروع به عرضه کرده است.

محمدرضا کلامی افزود: در اسفندماه سال گذشته کمبود تقاضا و بسته بودن هتل ها و رستورانها به خاطر شیوع کرونا سبب شد که مرغدار مرغ زنده را در حدود ۶ تا ۷ هزار تومان بفروشد و مصرف کننده، آن را ۱۰ هزار تومان بخرد که این وضعیت باعث شد تولید کننده متضرر شود.

سخنگوی ستاد تنظیم بازار، ادامه داد: برای حفظ تعادل، دولت مقادیر مازاد عرضه مرغداران را جمع آوری کرد که در این راستا روزی ۲۰۰۰ تن مرغ جمع آوری کردیم و الان بیش از ۹۰ هزار تن ذخایر گوشت مرغ داریم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر مرعدار باید مرغ زنده را ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان در مرغداری بفروشد گفت: قیمت مرغ مصرف کننده در میادین میوه و تره بار نیز ۱۳ هزار تومان و در سطح خرده فروشی ها ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان شده است.

کلامی اضافه کرد: بالاترین قیمت مرغ در سیستان و بلوچستان است که قیمت آن به واسطه اینکه این استان تولید زیادی ندارد و فواصل بین شهری در آن زیاد است، حدود ۱۷ هزار و ۷۰۰تومان تومان بود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:10
Iran, Islamic Republic of
12:28 - 1399/04/25
دروغ دیروز دوتا مرغ گرفتم 75000 هزار تومان کیلو 18800
پاسخ ها
******* shanjani ******
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۵
.... شاید .. مرغ های منجمد . توذیع شده .. در آستانه.انقضاء مصرف ...
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۵
منجمد ١۴٨٠٠ خنده دارنیست
Iran, Islamic Republic of
12:49 - 1399/04/25
دیروز گرفتم ۱۹۵۰۰۰سوسنگرد خوزستان
Iran, Islamic Republic of
14:16 - 1399/04/25
خوب این منجمد ها رو همون موقع تازه بدید ارزون بشه. چرا می ذارید وقتی گرون شد. نشون می ده همه چیز دست خودتونه
Iran, Islamic Republic of
14:25 - 1399/04/25
دروغگو نکنه در آمریکا زندگی می‌کنی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج