کنکور در زمان مقرر برگزار می‌شود
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_1
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_3
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_4
دکتر ولدخانی_2
استخدام_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۰۱۷۸۴۵
۳۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۱
۱۹۳۸
معاون آموزشی وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه آزمون های کلیدی کشور نظیر کنکور و دستیاری حذف شدنی نیستند و در زمان مقرر برگزار می شوند گفت: در خصوص زمان برگزاری سایر آزمون ها نیز بعدها با توجه به شرایط کشور از نظر شیوع کرونا تصمیم گیری خواهد شد.

خبرگزاری ایسنا: معاون آموزشی وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه آزمون های کلیدی کشور نظیر کنکور و دستیاری حذف شدنی نیستند و در زمان مقرر برگزار می شوند گفت: در خصوص زمان برگزاری سایر آزمون ها نیز بعدها با توجه به شرایط کشور از نظر شیوع کرونا تصمیم گیری خواهد شد.

دکتر علی اکبر حق دوست در حاشیه برگزاری اجلاس معاونین دانشگاه های علوم پزشکی کشور که امروز در وزارت بهداشت برگزار شد از افزایش روند فزاینده شیوع بیماری کرونا ویروس طی سه هفته اخیر در کشور خبر داد و گفت: طی این سه هفته تقریبا در هر استان ما حداقل یک شهر یا شهرستان از نظر شیوع این کرونا در وضعیت قرمز قرار گرفته بود که این وضعیت در حال گذر است. اما طی هشت روز گذشته به صورت کلی در سطح کشور به یک ثبات از نظر شیوع رسیدیم که اگر تمهیداتی که اندیشیده شده است و رعایت فاصله ها و سایر مصالح انجام بگیرد و ادامه پیدا کند ما از هفته آینده شاید کاهش علائم بیماری را داشته باشیم.

وی در ادامه در خصوص زمان برگزاری آزمون های تابستان امسال و آخرین تصمیم گیری های وزارت بهداشت نیز گفت: در کل هدف اصلی و اساسی بر این است که ما فشار را برای مردم به حداقل برسانیم و استرس حداقل باشد. در عین حال سلامت دانشجویان و خانواده های آنها همچنین اعضای هیات علمی و کارمندان دانشگاهی در اولویت اول قرار بگیرد. بنابراین با رعایت این اصول مایل هستیم آموزش با کیفیت را نیز داشته باشیم.

معاون آموزشی وزارت بهداشت با بیان اینکه برخی از امتحانات کلیدی هستند و زمان برگزاری آنها قابل تغییر نیست، تاکید کرد: به عنوان مثال آزمون کنکور در ایران و یا پذیرش دستیاری از جمله آزمون های حساس و کلیدی هستند و باید با رعایت پروتکل ها طبق زمانبندی برگزار شوند. البته برگزاری آزمون ها فقط مختص ایران نیست، ما مشاهده کردیم در هفته های گذشته کشورهایی نظیر چین، ترکیه و افغانستان و همچنین خیلی از کشورها دیگر امتحانات اصلی خود را برگزار کرده اند.

دکتر حق دوست تاکید کرد: درخصوص برگزاری سایر آزمون های کشور باید رصد کنیم و با توجه به وضعیت در این زمینه تصمیم بگیریم. از آنجا که تغییرات کرونا ویروس به سرعت صورت می پذیرد بنابراین تصمیم گیری از اکنون برای امتحانات دو ماه آینده کار درستی نیست.

وی ادامه داد: به مردم و دانشجویان قول می دهیم که سلامت آنها به عنوان یک اولویت جدی مورد نظر باشد. در عین حال وزارت بهداشت نیز حساسیت خاص خود را در برگزاری آزمون ها دارد. توقف آزمون ها به معنی تامین نشدن نیروی درمان و بهداشت کشور است که در این روزها سربازان خط مقدم جبهه هستند. در نتیجه با تعاملات نزدیک سعی می کنیم کمک کنیم نیازهای نیروی انسانی کشور را در حوزه بهداشت و درمان تامین کنیم.

نحوه جذب نیرو از بین دانشجویان پزشکی در بیمارستان ها

معاون آموزشی وزارت بهداشت در توضیح نحوه جذب نیرو از بین دانشجویان پزشکی در بیمارستان ها نیز گفت: در این خصوص تصمیم گیری های متعددی صورت گرفته است. دنبال این هستیم ببینیم با توجه به چارچوب های قانونی که وجود دارد و در عین حال حفظ کیفیت آموزش که بسیار کلیدی است و چارچوب های قانونی که وجود دارد در کنار حفظ کیفیت آموزش برای تمامی دانشجویان و به خصوص دستیاران که بعد از امتحان ده ها سال به جامعه ارائه خدمت می دهند و کیفیت بد آموزش می تواند اثرات نامطلوب بلندمدت را داشته باشد در نتیجه با لحاظ کردن این موارد دنبال این هستیم.

وی ادامه داد: این احتمال وجود دارد که امتحان بورد که می تواند امتحان خیلی فوری نباشد را به تعویق بیندازیم تا استرس دستیاران برای ورود به بخش فعالیت کاهش پیدا کند واز آنان به عنوان متخصص در سراسر کشور استفاده کنیم تا بدون استرسِ امتحان بورد در سراسر کشور خدمت کنند.

نحوه برگزاری کلاس های آموزشی علوم پزشکی برای ترم آینده

دکتر حق دوست با اشاره به پیش بینی وزارت بهداشت در خصوص نحوه برگزاری کلاس های آموزشی علوم پزشکی برای ترم آینده نیز گفت: قضاوت کردن در این زمینه فعلا زود است اما برنامه ما این است که ترم آینده دانشگاه ها به صورت تلفیقی یعنی مجازی و حضوری برگزار کنیم و سعی ما این است که حتی الامکان دانشگاه ها را شلوغ نکنیم. شاید با جذب عمده دانشجویان از بهمن آینده کمک کنیم که دانشجویان جدیدالورود کمتری وارد دانشگاه ها شوند.

دکتر حق دوست ادامه داد: تلاش می کنیم دانشجویان ترم های آخر زودتر فارغ التحصیل شوند تا به این شکل خروجی ها کاهش پیدا نکند اما ورودی به دانشگاه ها کاهشی باشد تا کلاس های درس و خوابگاه های ما خلوت تر باشد اما بسته به شرایط در استان ها سیاست های ما در خصوص آموزش متفاوت است. در استان هایی که از نظر ابتلا به ویروس شرایط بهتری داشته باشیم برگزاری آموزش حضوری پررنگ تر خواهد بود.

دکتر حق دوست در پاسخ به این سوال که آیا پذیرش دانشجویان جدید الورود از بهمن ماه انجام می گیرد گفت: همه دانشجویان جدید الورود از بهمن ماه وارد دانشگاه ها نمی شوند اما اگر سال های گذشته سهم کمتر از یک سوم دانشجویان ورودی ما در ترم بهمن وارد شدند با سنجش هماهنگ هستیم که درصد بیشتری از این دانشجویان برای مهر ماه وارد دانشگاه ها نشوند.

معاون آموزشی وزارت بهداشت از بازگشایی آموزش دانشگاه ها و مدارس از 15 شهریور ماه خبر داد و گفت: بر اساس مستندات موجود شروع کلاس های دانشگاه ها و مدارس 15 شهریور است اما بسته به شرایط ممکن است تصمیم گیری در این زمینه تغییر کند. ممکن است حتی جلوتر بیفتد و اگر نگرانی ما برای زمستان بیش از پیش شود باید از فرصت آرامش نسبی تابستان برای بازگشایی دانشگاه ها و مدارس بیشتر استفاده کنیم و اگر شرایط تابستان نامساعد شود نیز ممکن است این زمان به تعویق بیفتد اما بطور کلی بازگشایی دانشگاه ها و مدارس به طور همزمان اتفاق خواهد افتاد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 11
در انتظار بررسی:15
Iran, Islamic Republic of
12:43 - 1399/04/30
عالیه
خدا رو شکر
پاسخ ها
بدون نام
United Kingdom
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۳۰
برو بمیر خجالت بکش
بدون نام
United Kingdom
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۳۰
میبینم که مافیای کنکور حسابی خوشحالن که دارن مارو به کشتن میدن
بدون نام
United Kingdom
۱۵:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۳۰
لعنت به مافیای حیله گر کنکور .شیاد ها . شما قاتل
Iran, Islamic Republic of
13:04 - 1399/04/30
زمان مقرر دقیقا کی؟
Iran, Islamic Republic of
14:06 - 1399/04/30
متاسفم که جون آدمها اینقدررر براتون بی ارزشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۳۰
حالا هر کی یه نظری داره . همینها که میخوان کنکور شرکت کنند مگه بیرون از خونه نمیرن بانک و اداره و مرکز خرید وووو خب اونجا رعایت میکنن اینجا هم بیشتر رعایت کنن
Iran, Islamic Republic of
14:59 - 1399/04/30
خدا رو شکر فقط برگزار کنید که بچه ها واقعا خسته شدن
Germany
17:00 - 1399/04/30
ده دوازده تا امتحان نهایی رو حضوری که گرفتین... اینم روش
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۱۷:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۳۰
کنکور باید در زمان مقرر یعنی آخر مرداد برگزار بشه تا دیه خیال اولیا و دانش آموزان راحت بشه چون خیلی خسته میشن.
Iran, Islamic Republic of
17:43 - 1399/04/30
چرا فقط کلیک چپ کردین رو کنکور نخوندین کرونای بدبختو بهونه نکین بانک و........میرین بزارین امتحان بدیم زاحت شیم تر و خدا اینقد بهانه الکی نیارین
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نائبی_2
شاخه نبات_ فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کلینیک النا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کلینیک فرشته_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_تزریق چربی
کلینیک النا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کیان برنا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر