تغییرات دوباره در خط دفاعی پرسپولیس
۱۰۱۸۴۴۱
۳۱ تير ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۷
۶۶۰
محرومیت شجاع خلیل زاده باعث شده تا اکنون خط دفاعی پرسپولیس بار دیگر در آستانه تغییر قرار داشته باشد.

خبرورزشی: شاگردان یحیی گل محمدی که امیدوارند اینبار در مسجدسلیمان قهرمانی این فصل خود را تثبیت کنند، در شرایطی برابر نفت قرار خواهند گرفت که شجاع خلیل زاده را به دلیل محرومیت انضباطی از دست دادند.

خلیل زاده که طی دو بازی اخیر در پست دفاع چپ برای این تیم به میدان رفت و توانسته بود نمایش درخشانی نیز از خود به جا بگذارد، اکنون غایب بزرگ سرخ‌ها در مسجدسلیمان محسوب خواهد شد. اتفاقی که باعث خواهد شد تا یحیی گل محمدی در شرایطی که هنوز تکلیف مدافع چپ تیمش نامشخص است، خلیل زاده را نیز در اختیار نداشته باشد.

محمد انصاری که در شروع دوباره تمرینات دچار آسیب دیدگی شده بود تحت عمل جراحی قرار گرفته تا کاملا این فصل را از دست بدهد. اوضاع محمد نادری نیز نامشخص خواهد بود و بعد از حرف و حدیث‌های پیش آمده، شاید یحیی بار دیگر به این مدافع جوان اعتماد کند و او را در لیست تیم برای جدال با نفت مسجدسلیمان قرار دهد. در غیر اینصورت باید منتظر حضور وحید امیری در این پست بود. امیری بعد از پشت سر گذاشتن دوره مصدومیت کوتاه مدت خود، در دیدار با فولاد برای دقایقی به میدان رفت و نمایش خوبی نیز از خود به جا گذاشت و بعید نیست در این بازی در صورتی که نادری نرسد، در پست مدافع چپ به میدان برود.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج