لازم باشد سجادی به سوئیس می‌رود
۱۰۱۹۵۳۳
۰۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۳
۸۷۵
دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: اگر جمع‌بندی نهایی به حضور نصرالله سجادی در دادگاه حکمیت ورزش باشد، وی به سوئیس سفر خواهد کرد.

خبرگزاری مهر: دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: اگر جمع‌بندی نهایی به حضور نصرالله سجادی در دادگاه حکمیت ورزش باشد، وی به سوئیس سفر خواهد کرد.

کیکاووس سعیدی درباره آخرین وضعیت پرونده شکایت فدراسیون جودو ایران از فدراسیون جهانی به دادگاه حکمیت ورزش گفت: در خصوص پرونده جودو در دادگاه حکمیت ورزش ستادی به ریاست مهدی علی نژاد معاون وزارت ورزش و جوانان و حضور آقایان داورزنی، سجادی و میراسماعیلی تشکیل شده که کلیه امور مربوط به آن را پیگیری خواهند کرد و هر تصمیمی که اتخاذ شود نیز اجرایی خواهد شد.

وی در مورد اینکه پیش از این اعلام کرده بود نصرالله سجادی دردادگاه CAS شرکت نمی‌کند، تصریح کرد: همانطور که عنوان کردم، از این پس کلیه مسائل و برنامه‌های پرونده مطروحه از سوی فدراسیون جودو در دادگاه حکمیت ورزش در این ستاد پیگیری مطرح و تصمیم گیری می‌شود و اگر تصمیم بر حضور سجادی باشد، حتماً او هم به سوئیس سفر خواهد کرد.

سعیدی ادامه داد: بازدید اخیر آقای صالحی امیری از فدراسیون جودو در راستای حمایت از این فدراسیون و بررسی آخرین شرایط پرونده جودو ایران در دادگاه فوق بود و مصالح ملی و ورزش کشورمان بر هر چیزی اولویت داشته و همه ارکان ورزش در این راستا گام برخواهند داشت.

دبیرکل کمیته ملی المپیک در پایان گفت: هیچ اختلافی با فدراسیون جودو نداریم و در راستای حمایت از جودو ایران هر کاری که لازم باشد انجام خواهیم داد. نگاه اصلی همین موضوع است و بازهم تاکید می‌کنم که تصمیم این ستاد تصمیم گیری و اجرایی خواهد شد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج