برگزاری آزمون دکتری با چهره‌ای متفاوت
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_1
دکتر استرکی_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
دکتر استرکی_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_4
دکتر استرکی_4
کتاب لند_4
دکتر استرکی_2
لایکو_2
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۰۲۱۵۰۲
۰۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۱
۱۴۸۰
داوطلبان آزمون دکتری دانشگاه‌ها و موسسات مراکز عالی، امروز با ماسک به صورت و رعایت پروتکل های بهداشتی آزمون خود را در ۶۰ حوزه‌ امتحانی به پایان رساندند.

داوطلبان آزمون دکتری دانشگاه‌ها و موسسات مراکز عالی، امروز با ماسک به صورت و رعایت پروتکل های بهداشتی آزمون خود را در ۶۰ حوزه‌ امتحانی به پایان رساندند.

 آزمون مقطع دکتری سال ۹۹ از ساعت ۸ صبح امروز پنج‌شنبه ۹ مردادماه در ۶۰ شهرستان کشور آغاز شد و برگزاری آن تا ظهر امروز ادامه داشت. داوطلبان آزمون دکتری امسال برخلاف سال‌های گذشته به دلیل پیشگیری از ابتلا به کرونا ویروس موظف به رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی ابلاغ شده از سوی وزارت بهداشت شدند به طوری که در این آزمون بازرسی بدنی تمامی داوطلبان حذف و داوطلبان در جلسه آزمون موظف به استفاده از ماسک بودند ضمن اینکه فاصله صندلی‌های داوطلبان در آزمون امسال حدودا دو برابر افزایش داشت.

در حوزه‌های امتحانی آزمون امسال، از هیچ کدام از داوطلبان اثرانگشت دریافت نشد و هویت داوطلبان صرفا از طریق امضا و کنترل مدارک شناسایی، تأیید می‌شد.

براساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور همراه داشتن وسایل الکترونیکی تصویری از جمله موبایل و ریکوردر در جلسه آزمون ممنوع بوده و داوطلبانی که این موارد را رعایت نکردند متخلف شناخته شده و مطابق مقررات با آن‌ها برخورد می‌شود. همچنان که در این آزمون یکی از بازیکنانیکی از باشگاه های فوتبال به دلیل همراه داشتن گوشی موبایل و انتشار عکس از تصویر کارت ورود به جلسه در صفحه شخصی خود در فضای مجازی، از آزمون محروم شد.

دکتر ابراهیم خدایی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت و گو با ایسنا، در خصوص اریابی خود از روند برگزاری آزمون امروز، ضمن تأکید بر اینکه آزمون دکتری امروز در صحت و سلامت کامل برگزار و به پایان رسید، به ایسنا گفت: خوشبختانه این آزمون در ساعت مقرر در تمامی حوزه‌های امتحانی آغاز شد و در ساعت مقرر نیز به پایان رسید و براساس گزارشات رسیده به سازمان سنجش آموزش کشور، پروتکل‌های بهداشتی در تمامی حوزه‌های امتحانی به خوبی رعایت شده است و حتی در برخی موارد نیز دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی فراتر از پروتکل‌های ابلاغی کارهای خلاقانه و ابتکارآمیز برای رعایت مسائل بهداشتی داشتند که این موارد موجب اطمینان بالای داوطلبان می شد.

وی در ادامه تصریح کرد: بنابراین ما در آزمون امروز هیچ مشکلی نداشتیم و چون از دانشگاه‌ها درخواست کرده بودیم از روند برگزاری آزمون عکس و کلیپ ارسال کنند این عکس‌ها به تدریج از طریق سایت سازمان سنجش در قسمت چند رسانه‌ای منتشر خواهد شد.

دکتر خدایی در خصوص تأخیری که در برگزاری آزمون دکتری داوطلبان مبتلا به کرونا که در بیمارستان طالقانی تهران اتفاق افتاد نیز گفت: این آزمون در بیمارستان به دلیل انجام فرایند کنترل و تمهیدات بیشتر با ۲۰ دقیقه تأخیر شروع شد که البته این ۲۰ دقیقه تأخیر نیز به زمان آن‌ها اضافه شد. بنابراین تأخیر اتفاق افتاده به دلیل سهل‌انگاری اتفاق نیفتاد و کلیپی که در این زمینه منتشر شد کلیپی نادرست بود اگرچه مدیریت برگزاری آزمون در بیمارستان‌ها با معاونت درمان وزارت بهداشت بود و آن‌ها نیز بیشتر به دلیل کنترل و رعایت تمهیدات لازم این تأخیر را انجام دادند که البته وقت اضافه نیز به آن‌ها داده شد.

به گزارش ایسنا، براساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور نتایج اولیه آزمون دکتری داوطلبان در نیمه اول شهریورماه از طریق این سازمان اعلام خواهد شد و داوطلبان از نیمه دوم می‌توانند آزمون شفاهی و انتخاب رشته خود را انجام دهند، در نهایت نتایج نهایی آزمون تا پایان مهرماه اعلام خواهد شد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_1
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
استخدام_2
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
شفا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
دکتر عارفی - فوتر
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
پارسیس_فوتر ساختمان