علی‌نژاد: کرونا نباید مانع آمادگی قهرمانان ما شود
۱۰۲۲۹۶۹
۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۹
۴۴۰
معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان با اشاره به اثرات نامطلوب کرونا بر ورزش تاکید کرد: با برنامه محوری در این روزها، باید شرایط را برای آماده سازی نخبه‌های ورزشی مهیا کنیم.

خبرگزاری ایرنا: معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان با اشاره به اثرات نامطلوب کرونا بر ورزش تاکید کرد: با برنامه محوری در این روزها، باید شرایط را برای آماده سازی نخبه‌های ورزشی مهیا کنیم.

مهدی علینژاد، عصر امروز (دوشنبه) با حضور در مجموعه ورزشی شهید کشوری از فدراسیون کاراته و فدراسیون دوومیدانی بازدید کرد.

معاون وزیر ورزش و جوانان طی این بازدید با مسوولین این دو فدراسیون نیز دیدار و گفت‌وگو کرد. در این بازدید خسروی، مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها نیز علی‌نژاد را همراهی کرد.

علی‌نژاد ضمن بازدید از فدراسیون کاراته گفت‌وگویی را با سیدحسن طباطبایی، رییس فدراسیون و محسن خمارلو دبیر فدراسیون داشت.

وی در این بازدید اظهار داشت: با توجه به شرایطی که کرونا برای جهان پیش آورده و گریبانگیر ورزش نیز شده باید برنامه‌ای داشته باشیم تا نخبه‌های ورزشی را از دست ندهیم و آنها را به خوبی حفظ کنیم.

معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: ورزشکاران المپیکی ما باید حفظ شوند و نباید این فاصله‌ای که کرونا در مسابقات و تمرینات ایجاد کرده باعث شود ورزشکاران را از دست بدهیم. آموزش‌های وبیناری باید به صورت مداوم در فدراسیون باشد تا ورزشکاران بتوانند معلومات خود را حفظ کنند و بتوانند آمادگی لازم را داشته باشند.

وی افزود: هنوز زمان اتمام کرونا مشخص نیست و باید فدراسیون‌ها برای ورزشکاران به خصوص ملی‌پوشان برنامه داشته باشند.

علی‌نژاد عملکرد فدراسیون کاراته را در سال ۹۸ مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت: طبق تصمیم جدید معاونت قهرمانی وزارت ورزش برای اینکه بتوانیم خدمات بهتری به فدراسیون‌ها ارائه دهیم پرداخت بودجه به آنها براساس عملکردشان خواهد بود و هر فدراسیونی امتیاز بیشتری کسب کند دریافتی بیشتری نیز خواهد داشت.

معاون وزیر ورزش و جوانان در ادامه به بازدید فدراسیون دوومیدانی رفت و گفت‌وگویی را با مسوولین فدراسیون داشت. علینژاد در این دیدار گفت: دوومیدانی رشته‌ای بسیار گسترده و وسیع است که هر ماده آن نیاز به افراد با تخصص و کارایی بالا دارد. این رشته به عنوان یک رشته مادر به رسیدگی نیاز دارد و باید منافع این رشته و ورزشکاران‌اش تامین شود.

وی در ادامه افزود: وضعیت دوومیدانی در چند سال گذشته چندان رضایت‌بخش نبوده است و با توجه به استعدادهای خوبی که در این رشته داریم باید تلاش بیشتری صورت بگیرد. ما ورزشکاران بسیار خوبی در رشته‌های پرتاب، دوی استقامت و دوی سرعت داریم که بارها توانایی خودشان را نشان دادند.

معاون وزیر ورزش و جوانان با تقدیر از زحمات سرپرست فدراسیون اظهار داشت: مهدی مبینی در این چند ماهی که در فدراسیون حضور دارند بانی اتفاقات مثبتی شده‌اند. امیدوارم این مسیری که در دوومیدانی آغاز شده تا زمان انتخابات ادامه داشته باشد و بعد از آن نیز شاهد رشد دوباره این رشته باشیم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج