رئال برای خرید امباپه ولخرجی می‌کند
۱۰۲۴۶۳۸
۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۳:۵۵
۴۱۹
تأثیر چشمگیر و غیرقابل انکار کووید 19 بر اقتصاد فوتبال را شاید هیچ جایی بهتر از رئال مادرید نتوان دید. تیمی که هر سال تابستان شروع به ولخرجی برای خرید گران‌ترین ستار‌های دنیای فوتبال می‌کند، امسال طبق اعلام رئیس‌اش فلورنتینو پرس هیچ خرید بزرگی نخواهد داشت.

خبرگزاری ایلنا: تأثیر چشمگیر و غیرقابل انکار کووید 19 بر اقتصاد فوتبال را شاید هیچ جایی بهتر از رئال مادرید نتوان دید. تیمی که هر سال تابستان شروع به ولخرجی برای خرید گران‌ترین ستار‌های دنیای فوتبال می‌کند، امسال طبق اعلام رئیس‌اش فلورنتینو پرس هیچ خرید بزرگی نخواهد داشت.

 وقتی رئال مادرید به عنوان یکی از سه باشگاه دارای قدرت اقتصادی برتر فوتبال دنیا اینگونه برای خرید بازیکن احتیاط و صرفه‌جویی می‌کند، مشخص می‌شود که اوضاع تا چه حد وخیم است.

همه فلورنتینو پرس را به خاطر علاقه‌اش برای انجام خرید‌های رکوردشکن می‌شناسند اما حتی او هم در این تلاطم اقتصادی فوتبال حاضر نیست بی‌گدار به آب بزند و سرمایه‌های تیمش را صرف خرید ستاره‌های گران جدید کند. پرس در گفت‌و‌گوی هفته گذشته‌اش با رادیو ترانزیستور اسپانیا گفت: «وضعیت واقعاً بد است. خواهش کردن از بازیکنان برای کم کردن حقوق‌شان به منظور کمک به وضعیت اقتصادی باشگاه و جبران ضررهای مالی ناشی از بحران کرونا و بعد از آن هم خرید بازیکن واقعاً سخت است. ما برای خرید بازیکن فعلاً باید دست نگه داریم. رئال مادرید وقتی اوضاع به حالت عادی برگردد دوباره بهترین‌ها را جذب می‌کند.»

البته مفهوم حرف‌های پرس این نیست که در پنجره نقل و انتقالات پیش رو برای رئال مادرید اتفاقی نخواهد افتاد. بالعکس باید انتظار کلی جابه‌جایی و حتی خرید بازیکنان نسبتاً ارزان‌قیمت را هم در این تیم داشت.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج