ویسی: وزارت اطلاعات باید به داد فوتبال برسد
۱۰۲۵۶۵۷
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۳
۱۴۵۲
سرمربی تیم فوتبال پیکان علی رغم پیروزی در دیدار حساس شب گذشته از وزارت اطلاعات کمک خواهش کرده استکه به فوتبال ورود کند تا از اتفاقات بد جلوگیریی شود.

ورزش سه: سرمربی تیم فوتبال پیکان علی رغم پیروزی در دیدار حساس شب گذشته از وزارت اطلاعات کمک خواهش کرده استکه به فوتبال ورود کند تا از اتفاقات بد جلوگیریی شود.

روز گذشته تیم فوتبال پیکان در یک بازی کاملا حساب شده موفق شد تیم فوتبال صنعت نفت ایادان را با گل جلال علیمحمدی که از یک شوت از راه دور به دست آمد شکست دهد.

این در حالی بود که عبدالله ویسی سرمربی سخت کوش این تیم مجبور بود از روی سکوها شاگردان تیمش را هدایت کند و پس از این دیدارهم در نشست خبری نتوانست حاضر شود.

وی در گفتگو با خبرنگار ابتدا در خصوص این دیدار گفت :« انصافا در این هفته ها استرس و فشار زیادی را داریم تحمل می کنیم . ما در طول هفته علاوه بر مرور کارهای تاکتیکی سعی کردیم که از لحاظ روحی روانی روی بچه ها کار کنیم . ضمن اینکه از مدیران ایران خودرو که تیم را تنها نگذاشتند و سر تمرینات ما امدند تشکر می کنم و این برد را هم با تمام وجود به کارکنان ایران خودرو تقدیم می کنم که در این فصل بیشتر از هر سال دیگر امور تیم خودشان را دنبال میکنند.»

وی در ادامه درارتباط با تحولی که در خط دفاع پیکان ایجاد کرده است اظهار داشت:« ما در این بازی در درجه اول باید به روند گل نخوردنمان ادامه می دادیم . ما الان در 6 بازی گذشته تنها یک گل خوردیم درحالی که همین تیم پیکان یک طرف بازی های پر گل هفته بود . اما خداروشکر که این اتفاق برای تیم ما افتاد.»

ویسی با اشاره به جدول جالبی که برای تیمشان تنظیم کرده است ادامه داد: « ما یک جدول خاصی برای تیممان تشکیل دادیم به این ترتیب که بازی های انجام داده را کنار گذاشتیم و 9 تیم به علاوه خودمان که با انها بازی داشتیم را در این جدول قراردادیم و با خودمان عهد بستیم که باید در این جدول طوری کا کنیم که در پایان بتوانیم سهمیه آسیا را بگیریم، که خوشبختانه ما از6 بازی که تا به حال انجام دادیم به جز دیدار مقابل پرسپولیس الان صاحب 12 امتیار شدیم و این برای ما خیلی قابل قبول است. این نتیجه تلاش تمامی عوامل تیم و من به عنوان یک عضو کوچک این مجموعه است که کمک کردند که این نتایج رقم بخورد.»

وی در پاسخ به این سوال که ایا در حین بازی از نتیجه بازی گل گهر و نفت مسجد سلیمان خبری داشتند یا خیر گفت :« نه من خبری نداشتم. اما از همین جا از تمامی تیم هایی که سرنوشت دست آنهاست به این معنی که ممکن است یک دیدار را واگذار کنید که برای خودتان فقط مهم است، اما گاهی اوقات برد و باخت شما برای تیم های دیگرهم حائز اهیمت می شود و خواهشم از ان دسته از تیم ها این ست که تا دقیقه نود جوانمردانه بازی کنند.ضمن اینکه از کمیته داوران و کمیته ناظرین برمسابقات و حتی ازخود تیم ها خواهش می کنم دقت بیشتری در این دوهفته پیش رو داشته باشند تا خدای نکرده حق تیمی ضایع نشود.»

سرمربی تیم فوتبال پیکان که خودش یکبار طعم قهرمانی را با استقلال اهواز کشیده است در پاسخ به این سوال که دو دیدار بسیار سخت مقابل استقلال و سپاهان را چگونه می بیند گفت « اتفاقا مربیان در بازی با تیم های مطرح راحت تر هستند، چرا که بازیکنان به نسبت سایر بازی ها استراحت بیشتری را انجام می دهند و بهتر تمرین می کنند که مربی کارش تا حدی راحت تر است . اما خب استرس در برهه کنونی بسیار زیاد است. شما ببینید که ما در این هفته ها علی رغم اینکه این همه امتیاز گرفتیم هنوز خطرسقوط تهدیدمان می کند. اما امیداورم که بتوانیم در مقابل استقلال کار را تمام کنیم تا در هفته پایانی خیالمان راحت باشد.

عبدالله ویسی همچنین اضافه کرد: « ما از صبح امروز بازی شب گذشته و پیروزی برابر صنعت نفت را فراموش کردیم و می رویم که تمام تمرکز خودمان را روی استقلال بگذاریم که انشاء الله بتوانیم یک بازی خوبی ارائه کنیم .»

وی در پاسخ به این سوال که آیا پیکان در لیگ خواهد ماند به مسائل جالبی اشاره کرد:« در پاسخ به این سوال باید بگویم که روزی که هدایت تیم فوتبال شاهین شهرداری را در لیگ پذیرفتم به مسئولانش گفتم که از همین حالا در تدارک لباس برای جشن صعود به لیگ برتر باشند. برای تیم پیکان هم باید بگویم که من هنوز 6 ماه است که به خانه ام اهواز نرفتم و بسیار محکم و قوی طوری کار کردم که تیم را نگه دارم و باید زحماتمان به ثمر بنشیند.

این داوری ها واقعا خیلی ما را اذیت می کنند. مثلا در بازی شب گذشته خود بازیکن نفت قبول دارد که خطا کرده است، اما داور در حالی که در سه متری صحنه بود برای ما پنالتی نگرفت.این گونه صحنه ها را یک بار می توانی بگویی که سهوی است ، دو بار می توانی بگویی که سهوی است، به همین خاطر از کمیته داوران خواهشمندم که نظارت بیشتری کنند. واقعا اتفاقات ناگواری در فوتبال در حال رخ دادن است و همه هم می دانند که چه خبر است . از مسئولان استدعا دارم نظارت بیشتری داشته باشند و حتی من از وزارت اطلاعات می خواهم که به فوتبال ورود کند، وقتی که خودشان نمی توانند چه اشکالی دارد که از وزارت اطلاعات کمک بگیرند؟ آنها خیلی خوب و شسته و رفته می توانند کمک کنند و اگر بتو انند این کار را انجام دهند ما ممنونشان می شویم که دیگر شاهد این اتفاقات بد نباشیم . تمام فوتبالی ها حرف من را می فهمند و می دانند من چه می گویم. شاید ادمهای عادی و آنهایی که دستشان در کار نیست الان منظور من را متوجه نشوند ولی ما فوتبالی ها می دانیم در مورد چه جییز هایی صحبت می کنیم .درپایان صحبت هایم لازم میبینم دوباره از وزارت اطلاعت خواهش می کنم که به فوتبال ورود کنند تا لا اقل از این به بعد اتفاقات بدتری در فوتبال نیفتد.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:4
Iran, Islamic Republic of
21:53 - 1399/05/21
من باوجوداینکه احترام خاصی خدمت اقای ویسی دارم که یک مربی جوان ودلسوز هستنداماامیدوارم جلوی استقلال ببازدومقابل سپاهان پیروزشود
Iran, Islamic Republic of
22:49 - 1399/05/21
اسکل ، وزارت اطلاعات چرا؟ باید قوه قضاییه ورود کنه به فوتبال تا درست بشه !
حرفی که فرهاد مجیدی راجب قرارداد خارجیها و بخور بخور مسئولین زد : گفت تا قوه قضاییه ورود نکنه به فوتبال همین بساطه !!! فساد !!!
پاسخ ها
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۲
قوه قضاییه اگه بتونه بقیه چیزارو جمع کنه ما ممنونشیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج