آغاز کنکور ۹۹ از روز چهارشنبه
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
کتاب لند_1
دکتر استرکی_3
کتاب لند_3
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
لایکو_4
لایکو_2
دکتر استرکی_2
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۰۲۷۲۵۶
۲۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۱
۱۳۹۲
سخنگوی سازمان سنجش با تشریح جزئیات برگزاری آزمون کارشناسی سال ۹۹ گفت: نتایج اولیه هفته اول مهر اعلام می‌شود.

خبرگزاری تسنیم: سخنگوی سازمان سنجش با تشریح جزئیات برگزاری آزمون کارشناسی سال ۹۹ گفت: نتایج اولیه هفته اول مهر اعلام می‌شود.

فاطمه زرین آمیزی سخنگوی سازمان سنجش با اشاره به اینکه کارت شرکت در آزمون سراسری سال 99 روز سه‌شنبه 28 مرداد از طریق سایت سازمان سنجش قابل دریافت است، اظهار کرد: داوطلبان با وارد کردن مشخصات آزمون یا اطلاعات شناسنامه‌ای می‌توانند کارت خود را دریافت کنند.

وی افزود: امسال بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا برای رعایت بیشتر تمهیدات بهداشتی، تعداد روزهای برگزاری آزمون از دو روز به چهار روز افزایش یافت و طی روزهای چهارشنبه 29 مرداد تا روز شنبه اول شهریور برگزار خواهد شد.

زرین‌آمیزی گفت:‌ کنکور کارشناسی امسال طی 4 روز در چهار نوبت صبح برگزار خواهد شد و فقط در نوبت صبح است تا حوزه‌ها فرصت بیشتری برای ضدعفونی داشته باشند، تعداد داوطلبان آزمون سراسری یک میلیون و 399 هزار و 233 نفر است در پنج گروه آزمایشی است و نسبت به سال گذشته 24 هزار نفر افزایش داشته است.

سخنگوی سازمان سنجش ادامه داد: روز چهارشنبه 29 مرداد گروه هنر به تعداد 113 هزار و 732 نفر، روز پنجشنبه 30 مرداد گروه آزمایشی علوم ریاضی و انسانی با تعداد 155 هزار نفر در گروه ریاضی و 355 هزار و 580 نفر در گروه انسانی، روز جمعه 31 مرداد گروه تجربی به تعداد 594 هزار و 259 نفر و روز شنبه اول شهریور گروه زبان به تعداد 174 هزار و 412 نفر رقابت می‌کنند.

زرین آمیزی گفت: امسال تعداد حوزه‌های برگزاری آزمون افزایش یافته است سال گذشته 518 حوزه امتحانی اصلی در کشور داشتیم که امسال در 392 شهر 773 حوزه امتحانی اصلی برگزاری آزمون داریم و احتمال افزایش حوزه‌های امتحانی نیز وجود دارد.

وی بیان کرد: به داوطلبان اعلام کردیم آنهایی که به طور قطعی مبتلا به کرونا هستند در تاریخ 22 و 23 مرداد به سایت سازمان سنجش مراجعه و ابتلای قطعی خود را اعلام کنند. 60 نفر مبتلا به کرونا هستند که با هماهنگی وزارت بهداشت آزمون آنها در مکان‌هایی مجزا از سایر داوطلبان و در بیمارستانها برگزار خواهد شد و در کارت ورود به جلسه اعلام می‌شود که کجا باید امتحان بدهند.

سخنگوی سازمان سنجش افزود: اگر فردی بعد از این تاریخ مبتلا به کرونا یا مشکوک به آن بود به باجه‌های رفع نقص آزمون مراجعه و این مورد را اعلام کند که آزمون او در مکان‌های تعیین شده برگزار می‌شود و اگر فردی در روز برگزاری آزمون مبتلا به کرونا یا مشکوک به آن بود به مسئولان حوزه آزمون اعلام کند و تمام حوزه‌ها محل‌های مجزا برای بیماران مشکوک دارند.

زرین آمیزی درباره وضعیت سلامت مسئولان برگزار کننده آزمون و حوزه‌های امتحانی عنوان کرد: تمام مراقبان و مسئولان حوزه‌های آزمون تست سلامتی داده‌اند و از افرادی استفاده کردیم که بیماری زمینه‌ای هم نداشته باشند و افراد در سلامت کامل برای برگزاری آزمون حضور دارند. بازرسان بدنی و رابطان بررسی عکس مجهز به لباس مخصوص، ماسک، دستکش و شیلد هستند و فاصله کافی را با داوطلبان رعایت می‌کنند.

وی در ادامه بیان کرد: از خانواده‌ها تقاضا داریم جلوی درب حوزه‌ها تجمع نداشته باشند و اگر فرزند خود را به حوزه امتحانی رساندند در ماشین شخصی منتظر باشند و به خاطر سلامتی خودشان و داوطلبان مقابل حوزه های امتحان تجمع نکنند.

زرین آمیزی بیان کرد: درب حوزه‌های امتحان از ساعت 6.30 صبح باز است و فاصله استانداردی که وزارت بهداشت برای صندلی‌ها اعلام کرده 180 سانتی متر از هر طرف است و به نسبت آزمون دکترا و کارشناسی ارشد بیشتر شده است همچنین ضدعفونی حوزه‌ها با نظارت ناظران وزارت بهداشت انجام می‌شود.

وی همچنین از اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی در هفته اول مهر خبر داد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:2
Iran, Islamic Republic of
13:48 - 1399/05/26
خدا کنه سال دیگه تاخیری نباشه انقدر روز های نزدیک کنکور استرس بالاست که این اخبار تاخیرم تاثیر کمی نداره!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_3
بهمن پور_داخلی3
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
استخدام_2
بهمن پور_داخلی2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
فنی آتل_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کیان برنا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر