چگونه کرونا را از خانه بیرون کنیم؟
۱۰۳۰۰۶۷
۰۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۴
۲۲۶۲
ویروس کرونا همچنان سلامتی تعداد بی شماری از مردم را تهدید می‌کند و بسیاری از مردم بیشتر از گذشته وقت خود را در خانه می‌گذرانند. اما چگونه می‌توان این ویروس را از خانه بیرون کرد؟

انتخاب: ویروس کرونا همچنان سلامتی تعداد بی شماری از مردم را تهدید می‌کند و بسیاری از مردم بیشتر از گذشته وقت خود را در خانه می‌گذرانند. اما چگونه می‌توان این ویروس را از خانه بیرون کرد؟

گاهی با رعایت چند نکته ساده می‌توانید از ورود ویروس‌های خطرناک به خانه پیشگیری کنید.

صفحه کلید‌ها را ضد عفونی کنید

از صفحه کلید گوشی تا صفحه کلید لپ تاپ و کامپیوتر می‌تواند منبعی از حضور ویروس‌ها و باکتری‌ها باشد، بنابراین توصیه می‌شود که همیشه صفحه کلید‌های مختلف را ضدعفونی کنید.

گاز و فر خود را تمیز کنید

وقتی صحبت از نظافت اجاق گاز یا فر می‌شود بسیاری از افراد تصور می‌کنند این موضوع ارتباطی با کرونا ندارد، اما نظافت محیط اطراف اجاق گاز و فر و بدنه این موارد نیز در کنترل شیوع کرونا موثر است.

تخته‌های برش سبزی را نظافت کنید

درست است که تحته‌های برش اغلب پس از کار شسته می‌شوند، اما شستشو با آب و بدون مواد ضدعفونی بسیار اشتباه است. حتی اگر یک خیار یا هویج را روی تخته برش زده اید حتما تخته را ضدعفونی کنید.

حمام و سرویس بهداشتی را ضدعفونی کنید

بسیاری از افراد معتقدند شستشوی حمام الزامی نیست، اما هم محیط حمام و هم محیط سرویس بهداشتی نیاز به ضدعفونی دارند.

سینک و کابینت آشپزخانه را تمیز کنید

تمیز بودن کابینت هاو سینک آشپزخنه نیز از اهمیت بسزایی برخوردار است، سعی کنید در فواصل زمانی مشخص، سینک و کابینت را تمیز کنید.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج