دونالد ترامپ جیمز استوارت نیست
۱۰۳۲۰۱۹
۱۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۰
۷۰۱
دختر جیمز استوارت بازیگر اسطوره ای سینمای آمریکا از مقایسه شخصیت ایفا شده توسط پدرش با ترامپ انتقاد کرد.

خبرگزاری صبا: دختر جیمز استوارت بازیگر اسطوره ای سینمای آمریکا از مقایسه شخصیت ایفا شده توسط پدرش با ترامپ انتقاد کرد.

دونالد ترامپ جیمز استوارت نیست

به نقل از مرکوری‌نیوز، کلی استوارت هارکورت دختر جیمز استوارت بازیگر افسانه ای سینمای جهان از ناتالی هارپ یکی از سخنرانان کنوانسیون حزب جمهوری خواه آمریکا که دونالد ترامپ را با شخصیت جرج بیلی کاراکتر قهرمانِ ایثارگر ایفا شده توسط پدرش مقایسه کرده بود، انتقاد کرد.

ناتالی هارپ دوشنبه گذشته ۲۴ آگوست در یک سخنرانی عاطفی در مورد اینکه چگونه از بیماری سرطان جان سالم به در برده است صحبت کرد. او که ساکن اورنج کانتی است ترامپ را ستایش کرد و دلیل نجات جانش را قانون پزشکی که ترامپ سال ۲۰۱۸ امضا کرده بود، خواند.

هارپ در آغاز سخنرانی خود به فیلم «چه زندگی شگفت انگیزی» ساخته فرانک کاپرا اشاره کرد و گفت در این فیلم به جرج بیلی (جیمی استوارت) یک هدیه بزرگ داده شد و آن هدیه این بود که فرصت این را یافت تا ببیند جهان بدون خودش چگونه خواهد شد. او سپس خطاب به ترامپ گفت: اگر این کار تو نبود من الان زنده نبودم.

دختر جیمی استوارت در متنی که برای نیویورک تایمز فرستاده در واکنش به گفته های ناتالی هارپ نوشته است: با توجه به اینکه این فیلم کلاسیک درباره محبت، شفقت، ایثار و مبارزه با فساد است خانواده ما مقایسه ترامپ و جرج بیلی توسط ناتالی هارپ را ریاکارانه و نادرست می داند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج