نمایشگاه نقاشی قدیریان تمدید شد
۱۰۳۵۹۷۱
۲۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۳
۷۰۰
نمایشگاه نقاشی «هم‌پای نور» با آثاری از عبدالحمید قدیریان همزمان با ماه محرم تا ۲۶ شهریورماه در موزه هنرهای معاصر فلسطین تمدید شد.
خبرگزاری ایسنا: نمایشگاه نقاشی «هم‌پای نور» با آثاری از عبدالحمید قدیریان همزمان با ماه محرم تا ۲۶ شهریورماه در موزه هنرهای معاصر فلسطین تمدید شد.
 
نمایشگاه نقاشی قدیریان تمدید شد
 
 به نقل از روابط عمومی موزه هنرهای معاصر فلسطین فرهنگستان هنر، نمایشگاه نقاشی و حجم «هم پای نور» با موضوع واقعه کربلا است تا ۲۶ شهریور ماه در موزه فلسطین فرهنگستان هنر برپا خواهد بود.
 
دراین نمایشگاه ۳۲ اثر نقاشی با تکنیک رنگ روغن و یک تابلو طراحی در کنار شش اثر حجم که دربرگیرنده تازه‌ترین آثار عبدالحمید قدیریان است، به نمایش گذاشته شده است.
 
عبدالحمید قدیریان در «همپای نور» که ادامه‌ای بر نمایشگاه پیشین این هنرمند با عنوان«آسمان حسین» با محور روزهای محرم و عاشورا و تاسوعای حسینی است تلاش کرده با دو عنصر تکرارشونده در کلیه نقاشی‌های خود یعنی«آسمان» و «نور» مخاطب را به درک و فهم تازه‌ای از قیام امام حسین(ع) دعوت کند.  
 
نمایشگاه «هم پای نور» تا ۲۶ شهریورماه همه روزه از ساعت ۱۰ تا ۱۸ به جز روزهای تعطیل در موزه هنرهای معاصر فلسطین واقع شده در خیابان ولیعصر(عج)خیابان بزرگمهر نبش خیابان برادران شهید مظفر پلاک ۷۴، برقرار است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج