انتقاد رئیس شورای شهر تهران از شهرداری
۱۰۳۶۳۹۳
۲۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۹
۵۳۳
رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه بر اساس مصوبه برنامه سوم، باید سالانه ۶ درصد نیروهای شهرداری کاهش یابد، گفت: در حال حاضر ۶۲ هزار نیرو در شهرداری تهران مشغول فعالیت هستند.

خبرگزاری فارس: رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه بر اساس مصوبه برنامه سوم، باید سالانه ۶ درصد نیروهای شهرداری کاهش یابد، گفت: در حال حاضر ۶۲ هزار نیرو در شهرداری تهران مشغول فعالیت هستند.

محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران درباره موضوع جذب نیرو در شهرداری پایتخت از طریق جذب دستیاران اظهار داشت: کاهش و افزایش نیروها بر اساس مصوبه برنامه سوم در شهرداری انجام می‌گیرد.

وی بیان داشت: بر اساس این مصوبه شهرداری موظف است که سالانه ۶ درصد از نیروها را کاهش و در مقابل ۳ درصد نیرو جذب کند و در صورتی که این روند افزایش و کاهش را در نظر گیریم متوسط سالانه ۳ تا ۴ درصد نیروها کمتر می‌شوند.

رئیس شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: از زمان شورای پنجم تعداد نیروها در شهرداری تهران کاهش یافته و ما بر اساس مصوبه برنامه سوم عمل کرده‌ایم و در حال حاضر ۶۲ هزار نیرو در شهرداری فعال هستند این در حالی است که پیش از آغاز فعالیت شورای پنجم نیروها بیش از ۷۰ هزار نفر بود.

هاشمی با بیان اینکه شورای پنجم در اجرای مصوبه برنامه سوم شهرداری در مورد تعداد نیروها رویکرد مثبتی داشته است، بیان داشت:‌کاهش تعداد نیرو در شهرداری در زمان‌های گذشته روند افزایشی داشته ولی طی سه سال اخیر کمتر شده است.

شهردار تهران روز گذشته از آغاز طرح جذب دستیاران در شهرداری تهران خبر داد و گفت:‌انتخاب دستیار از طریق فراخوان عمومی و برگزاری آزمون صورت می‌گیرد که کارکنان شهرداری و عموم شهروندان واجد شرایط می‌توانند در فضایی منصفانه به رقابتی سالم بپردازند.

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:2
Iran, Islamic Republic of
18:27 - 1399/06/23
آقای هاشمی بهتر نیست کل کارکنان مملکت را از کار بیکار کنی تا پول بیشتری به شماها برسد
United States
21:25 - 1399/06/23
محسن بدرد شورا نمی خورد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج