تمجید سرمربی پرتغالی از مهاجم پرسپولیس
۱۰۳۶۶۸۷
۲۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۱
۱۹۴۷
نلو وینگادا سرمربی پرتغالی که سابقه کار در پرسپولیس و تیم ملی ایران را هم دارد، از علی علیپور تمجید و انتقال این بازیکن به تیم ماریتیمو را اتفاقی مثبت ارزیابی کرد.

خبرورزشی: نلو وینگادا سرمربی پرتغالی که سابقه کار در پرسپولیس و تیم ملی ایران را هم دارد، از علی علیپور تمجید و انتقال این بازیکن به تیم ماریتیمو را اتفاقی مثبت ارزیابی کرد.

نلو وینگادا که سابقه کار در فوتبال ایران از جمله تیم‌های پرسپولیس و تیم امید را در کارنامه دارد، از علی علیپور مهاجم ایرانی تمجید کرد. علیپور بازیکن سابق پرسپولیس در آستانه انتقال به تیم ماریتیمو پرتغال است.

وینگادا باوجود اینکه سرمربی علیپور در ایران نبوده است اما ظاهرا سبک فوتبال او را می‌پسندد و می‌گوید: «علیپور یک مهاجم متحرک است. او فوروارد ثابتی نیست و توانایی حرکت از چپ و راست را هم دارد. علیپور در موقعیت‌های تک به تک خیلی خوب است.»

سرمربی اسبق پرسپولیس همچنین نسبت به جذب بازیکن جدید هشدار داد و گفت: «خیلی مهم است که یک بازیکن تازه وارد از فرهنگ متفاوت خودش را با تیم هماهنگ کند.»

روزنامه «رکورد» پرتغال در این باره نوشت: «امیر عابدزاده دروازه بان ایرانی تیم ماریتیمو می‌تواند به واسطه سه فصل حضورش در این تیم به علیپور کمک کند.»

طبق ادعای این روزنامه زمان حضور علیپور در پرتغال هنوز مشخص نیست و این بازیکن در انتظار طی شدن مراحل اداری سفر به این کشور است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج