گل‌محمدی: شک نکنید سال بعد هم قهرمانیم
۱۰۳۶۸۵۱
۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۰
۱۰۲۱
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید تیمش در فصل آتی پنجمین قهرمانی پیاپی را جشن می‌گیرد.

خبرگزاری ایسنا: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید تیمش در فصل آتی پنجمین قهرمانی پیاپی را جشن می‌گیرد.

 سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره آغاز کار تیمش در لیگ قهرمانان آسیا و شرایط تیم صحبت کرد که به شرح زیر است:

*آقای گل‌محمدی درباره شرایط تیم در آستانه دیدار با التعاون صحبت کنید.

می‌دانم که هواداران برای شروع بازی‌ها و شنیدن اتفاقات خوب منتظر هستند و امیدوارم که این اتفاق هم بیفتد. بعد از نقل و انتقالات تمرینات را شروع کردیم. یک بازی تدارکاتی هم انجام دادیم با بازیکنان قدیمی و جدید. سعی کردیم تمرینات تاکتیکی خوبی را پشت سر بگذاریم و خودمان را برای مسابقات آماده کنیم. با توجه به جابجایی‌ها سعی کردیم تمرینات لر اساس هماهنگی‌ بیشتر باشد و اینکه به آمادگی بدنی برسیم. فرصت خیلی کم بود ولی بازیکنان با انگیزه بالایی تمرین کردند و روحیه خیلی خوبی در تیم وجود دارد. از عملکرد بچه‌ها در تمرین هم راضی هستم و امیدوارم هماهنگی‌ها به تدریج بیشتر هم بشود. بعضی‌ها بخاطر شرایط التعاون در لیگ عربستان آنها را تیم ضعیفی قلمداد کرده‌اند اما این تیم با ۶ امتیاز صدرنشین است.

* ارزیابی خودتان از این تیم چیست؟

آن‌ها بعد از شروع مجدد لیگ‌شان بعد از کرونا نتایج خوبی کسب نکردند. بازی‌هایی که ما از تعاون دیدیم با نتایجی که گرفتند متفاوت بود. خیلی از بازی‌ها می‌توانستند ببرند ولی گل می‌خوردند و بعد به مشکل نتایج بد خوردند. در کل تیم خوبی هستند که دوندگی بالایی دارند. اخیرا بازیکنان خارجی خوبی به این تیم اضافه شده‌اند. یک مهاجم برزیلی و یک مدافع استرالیایی به این تیم آمده‌اند و در کل ۸-۷ بازیکن خارجی خوب داشتند که نام ۴ بازیکن را رد کرده‌اند. بازی‌های خوبی در گروه ما انجام داده‌اند. صدرنشین گروه هستند ولی انگیزه بازیکنان ما خیلی بالاست و مطمئنا برای کسب سه امتیاز مقابل این به میدان می‌روند. خودم خیلی دلم روشن است که نتایج خوبی بگیریم.

* به عنوان سرمربی تیم چقدر امیدوارید که فردا در این بازی مهم نتیجه بگیرید؟

نگرانی من بیشتر بخاطر هماهنگی بازیکنان است. ما بازیکنانی مثل ترابی و علیپور را از دست دادیم که در لیگ و آسیا روی هم ۴-۲۳ گل زده بودند و بالای ۱۰ پاس گل داشتند که تاثیرگذاری بالایی است. بازیکنان جدید ما هم بسیار خوبند اما تعداد تمرینات کم بوده است. باید به آن‌ها اعتماد کنیم و فرصت دهیم. از هواداران می‌خواهیم که مثل همیشه حمایت کنند و انرژی مثبت بدهند. این تیم بازیکنان بزرگی دارد که از سالهای قبل در این تیم بوده‌اند. برگ برنده ما در تیم‌مان حضور بازیکنانی است که تجربه حضور در فینال را هم دارند و در زمان برانکو با سختی‌های فراوان توانستند به آن مرحله برسند و کار بزرگی را انجام دادند. این موضوع خیلی می‌تواند به کمک ما بیاید. این تغییرات در هر تیمی ممکن است وجود داشته باشد اما باید به آن‌ها فرصت داده شود. امیدوارم شرمنده هواداران نشویم و در این وضعیت مخصوصاً شرایط اقتصادی، چیزی که می‌تواند مثل یک هدیه برای هواداران ما باشد این است که ببینند بازیکنان ما با تمام وجود تلاش می‌کنند و هرچه در توان دارند می‌گذارند.

* آقای گل محمدی شما در بخشی از صحبت‌های خود اشاره کردید به برگ برنده پرسپولیس که بازیکنان باتجربه این تیم هستند و یکی از این برگ برنده‌های پرسپولیس شما هستید که هم در قامت بازیکن و هم در قامت سرمربی چه در بازی‌های باشگاهی و چه در بازی‌های ملی شناخت کافی از تیم‌های عربستانی دارید. در خصوص حاشیه سازی و جنگ روانی حواشی این بازی‌ها چه صحبتی با بازیکنان انجام داده‌اید؟

ما یک ماموریت داریم و آن هم اینکه با تمام تلاش و تمرکز باید در زمین حاضر شویم و بجنگیم برای نتیجه دلخواه خودمان. اگر بخواهیم به حاشیه ها فکر کنیم وظایف خودمان را خصوصا در بحث فنی فراموش می‌کنیم و کارمان سخت می‌شود.

نباید به حواشی توجه کنیم. درست است که تیم حریف از امکانات فوق العاده‌ای برخوردار است. آنها پول دارند و تجهیزات کاملی در بخش فوتبال را در اختیار خواهند داشت و در این خصوص مشکلی ندارند ولی ما یک چیزی داریم و آن تعصب و غیرتی است که بارها به نمایش گذاشته‌ایم. نمی‌گویم که آنها این تعصب را ندارند ولی بازیکنان ایرانی در این بخش، بارها ثابت کرده اند که این امکانات راه موفقیت قاطع نیست.

من در این شرایطی که وجود دارد به این بازیکنان ایمان دارم، باور دارم و فکر می‌کنم آنها با عملکرد خوبشان بتوانند خواسته ما و هواداران را به نمایش بگذارند. در هر صورت در بحث پخش زنده و بازی‌هایی که می‌توانست در ایران و جلوی هواداران انجام شود، باید بگویم که بخش بزرگی از انرژی پرسپولیس، هواداران هستند. ما باید با الدحیل دو بار در قطر بازی کنیم و از حضور تماشاگران محروم هستیم. آنها هم محروم هستند اما اگر این بازی‌ها در تهران بود ما عملکرد بهتری داشتیم. ما در قطر مشکلات زیادی داشتیم. بحث گرفتن ویزا مشکل بود. هفت عضو تیم ویزا نداشتند. مشکلات زیادی در امکانات و سرویس دهی هتل وجود دارد. همه اینها را باید بگذاریم کنار و دنبال بهانه نگردیم. این تنها چیزی است که از بچه ها خواستیم.

امیدوارم اتفاق خوبی فردا رقم بخورد. محتاج دعای هوادارانمان هستیم. هم در فضای مجازی و هم وقتی با آن‌ها در ارتباط هستیم. درست است که نیستند اما انرژی مثبت آن‌ها از راه دور به ما می‌رسد. ان‌شاءالله که بتوانیم در این بازی‌ها عملکرد خوبی داشته باشیم.

* آقای گل محمدی، در مورد حواشی صحبت کردید. حاشیه هایی که ساخته شد. شما یک پست اینستاگرامی گذاشتید. خیلی قاطع و محکم اعلام کردید که خیلی از این حواشی ساخته عده‌ای است که خیر و صلاح پرسپولیس را نمی‌خواهند. آقای رغبتی هم صحبت کردند که شما با قدرت کنار پرسپولیس هستید و باشگاه با قدرت کنار شما هست. چیزی شما اعلام کردید که پرسپولیس با ۱۴ بازیکن به فینال آسیا رفت و ان‌شاءالله شما این موفقیت را تکمیل و تیم را قهرمان آسیا می‌کنید و تیمی را که خودتان می‌سازید. در این خصوص با هواداران چه صحبتی دارید؟

ببینید در هر صورت همه ما یک وظیفه داریم که با تمام توانمان با این تیم کار کنیم. آن صحبتی هم که انجام دادم واقعیت بود و چیزی بود که هواداران دیده بودند که پرسپولیس با ۱۴ بازیکن تا فینال آسیا رفته بود و این یک افتخار بزرگ برای باشگاه، تیم، مربیان و بازیکنان است که در این تیم کار کرده بودند.

دوست دارم که در این شرایط که وجود دارد، بیشتر در خصوص مسائل مثبت و اتفاقات خوبی که افتاده مثل رفتن تیم به فینال صحبت کنیم. اتحاد و همدلی همه مجموعه باشگاه و هواداران و همه آن‌هایی که برای تیم زحمت می‌کشند. دوست دارم این صمیمیت و اعتماد و اتحاد هر چه بیشتر خودش را نشان بدهد.

وظیفه ما است که در این شرایطی که وجود دارد این اتحاد را بیشتر کنیم. هر کسی یک گوشه ای از کار را بگیرد و بر اساس وظیفه خودش قدم بردارد و فکر می‌کنم که تمام این مشکلات حل می شود.

ان‌شاءالله که روزهای خوبی ببینیم. من به آینده این تیم امیدوار هستم و خودم به این اعتقاد دارم که رفته رفته بهتر می‌شویم و بازی به بازی بهتر خواهیم شد و سال بعد هم پنجمین قهرمانی را شک نکنید که کسب خواهیم کرد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 48
در انتظار بررسی:16
Iran, Islamic Republic of
01:30 - 1399/06/25
کی بهت آمار دآده که سال دیگه قهرمانید؟
Iran, Islamic Republic of
01:30 - 1399/06/25
مگه قراره بابا مسعود تا کی وزیر باشه ؟
Iran, Islamic Republic of
01:32 - 1399/06/25
اگه بابا مسعود باشه آره
Iran, Islamic Republic of
01:34 - 1399/06/25
چراکه نه،،،هربازیکنی خواستی گرفتن،،،بیچاره استقلال،،،حتی مربی نداره
Iran, Islamic Republic of
01:35 - 1399/06/25
آی کیو واضحه که سال بعدی هم قهرمانید سال اخربابامسعودتونه باید قهرمانتون کنه وبره
Iran, Islamic Republic of
01:40 - 1399/06/25
راست میگه تقریبا یک سال دیگه از این دولت و بابا مسعود هنوز مونده ، باید هم خیالش راحت باشه و با اطمینان حرف بزنه چون قولش رو جلو جلو بهش دادن .
#بابا مسعود _ لنگ _ چرک پولیس _ فساد
Iran, Islamic Republic of
01:41 - 1399/06/25
بابا مسعودتون بهت قول داده کچل
Iran, Islamic Republic of
01:41 - 1399/06/25
تا وقتی بابا مسعود هست غم نداشته باشید
Iran, Islamic Republic of
01:44 - 1399/06/25
بله اینجور که شما تمدید کردید و هرچی بازیکن خوب را که بود همون اول جارو کردید بقیه موندن پس باید هم قول قهرمانی بعدی را بدین
Iran, Islamic Republic of
01:47 - 1399/06/25
با حضور بابا مسعود شک نکنین قهرمانین
پاسخ ها
معراج عبدالهی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
ها والا. کاملا درسته
Iran, Islamic Republic of
01:48 - 1399/06/25
فقط خداکنه رئیس برنامه اخبار داغ پرسپولیسی نباشه حداقل نظر ما رو نمایش بده
با حضور بابا مسعود قهرمانین
Iran, Islamic Republic of
01:52 - 1399/06/25
شکی نیس تابابامسعودهس قهرمانین
Iran, Islamic Republic of
02:05 - 1399/06/25
هیچ شکی نیست که تا پایان دولت روحانی ووزارت بابا مسعود شما قهرمان هستیدچون دولت ما هیچکاره نیست وهر کس هر کاری دلش بخاهد نمیکند با اینکه اسم دولت ما اسلامی است اما مسعولین خدا را نمیشناسند. لعنت به روحانی لعنت به بابا مسعود. ولعنت به این فوتبال سیاسی. کسانی که سالهاست فیفا را مسخره می‌کنند توقع داریم یا مردم روراست باشند؟
Iran, Islamic Republic of
02:06 - 1399/06/25
شک نمی کنیم ، تیم حکومته
Iran, Islamic Republic of
02:07 - 1399/06/25
پس بابا فستفود اوکیو داد؟؟؟!!!
Iran, Islamic Republic of
02:38 - 1399/06/25
مگ کسی گفته نیستین تا وقتی بابا مسعود هستش ماله خودتونه
Iran, Islamic Republic of
02:41 - 1399/06/25
وزیره قولش را به لنگ داده!؟
یک جام اسنپی دیگه انداخته اند براتون.
تو هم از سناریو خراب کردن استقلال به وسیله بشکه خان وزیر خبر داری!
قهرمانی های پوشالی کثیف!
لنگ حکومتی
Iran, Islamic Republic of
02:45 - 1399/06/25
ببینیم با ال تعاون بحران زده چکار میکنیم از شما در مورد بازی اسیایی صحبت میکنه شما میگید جام پنچم را میگیریم چقدر به بابا مسعود اطمینان دارید
Iran, Islamic Republic of
02:46 - 1399/06/25
بله معلومه امسالم مثل سالهای گذشته وزیر با مدیرهای گماشته خودش استقلال برد حاشیه، پنجره بسته، احتمال سقوط به دسته دو بدلیل فراری دادن مربی، کلی بدهی، بازیکنانی که معلوم نیس بمونن یا برن.ولی تیم شما ثبات خودشو حفظ کرد اون دوتاییم که رفتن دنبال آیندشون رفتن چون جوون بودن، کلیم بازیکن خوب براتون جذب کردن.
United Arab Emirates
03:42 - 1399/06/25
شک نداریم مطمئنیم تیمی که کمیته داوران و وزیر و فدراسیون رو داره محاله قهرمان نشه اگه غیر این باشه خیلی اسکل هستین
Iran, Islamic Republic of
05:00 - 1399/06/25
بله پوکر فساد بابامسعود بهمون گفته تا منو دارین غم ندارین
Iran, Islamic Republic of
05:57 - 1399/06/25
نخیر برادر ...دیگه خیالت راحت خبری از قهرمانی نیس شامولک
Iran, Islamic Republic of
06:11 - 1399/06/25
شک نکت سال بعد عموهم هست
Iran, Islamic Republic of
06:35 - 1399/06/25
قول دادن بهشون ک قهرمانشون میکنن ک یحیی بمونه.مافیای فوتبال ایران
Iran, Islamic Republic of
06:47 - 1399/06/25
از الان قولشو دادن زود دست بکار شدید ه زار ماشالله بازم بگو مهدسی شده نیست
Iran, Islamic Republic of
06:50 - 1399/06/25
تابابا مسعود هست ماشک نداریم
Iran, Islamic Republic of
06:57 - 1399/06/25
متاسفم واست بابا مسعود سال دیگه نیست
Iran, Islamic Republic of
07:02 - 1399/06/25
اره تا بابا معسود هست شما قهرمان هستید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
اگه شما غیرت دارید کیسه ها بیاد سال بعد قهرمان شید نمیشید میدونید چرا آخه شما کیسه هستید
Iran, Islamic Republic of
07:11 - 1399/06/25
اینو بابامسعود بهت گفت دیگه
Iran, Islamic Republic of
07:13 - 1399/06/25
خخخخخخخ
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
خخخخخخ ماهمه میدونیم
اسنپ
Iran, Islamic Republic of
07:16 - 1399/06/25
خب بابا مسعود هست دیگه تا یک سال دیگه. بایدم بگید حتما قهرمانیم
Iran, Islamic Republic of
07:16 - 1399/06/25
خوب مشخصه کسی دیگه شما را قهرمان میکنه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
آخه... شما پس چی شما همون تو جام حذفی با چی رفتید جلو با پارتی اگه با پارتی نبود تراکتور رو می بردین
خخخخخ
Iran, Islamic Republic of
07:30 - 1399/06/25
قهرمانی پرسپولیس در خارج از زمین فوتبال توسط سیاسیون اتفاق می افتد
Iran, Islamic Republic of
07:55 - 1399/06/25
اگر این وزیر و آقا زاده اش بمونن
پاسخ ها
حسن ازرشت
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
جناب گل محمدی، تاچندروزقبل میخواستی استعفابدی،الا قول قهرمانی میدی،چی شدیهویی!!!حتماپول خوبی گیرت اومده یاتیم دیگری بیش ازپرسپولیس بهت ندادن،برایت آرزوی موافقیت نمی کنم،چون تیم شهرخودرو رابخاطرپول وشهرت ترک کردی،،،
حسن ازرشت
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
احتمالا این وزیرورزش دردولت بعدی بایدمحاکمه بشه،،،تاآن موقع هم خودش هست وهم فرزندبرومندش!!!!
Iran, Islamic Republic of
08:05 - 1399/06/25
دقدقه اولا سال بعد نیست و امساله چند روز دیگه شروع میشه بله امسال هم چون میدونید حمایت میشید این حرف و میزنی حقم داری راستی کلاس املای آنلاینت ساعت 9 شروع میشه معلم گفته امروز رو حتما باید باشی چون کلمات هم خانواده ی دقدقه رو میخواد درس بده خخخ
Iran, Islamic Republic of
08:29 - 1399/06/25
با تیر خلاصی که باباتون به استقلال زد حتما قهرمانین
Iran, Islamic Republic of
08:30 - 1399/06/25
معلومه قهرمان هستید تا پارتی دارید قهرمان هستید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
دارید میسوزید پماد سوختگی میخواید بهتون معرفی کنم خب پماد سوختگی مخصوص کیسه کشا هست پس حتما بگیرید برای خودتون که اونجا تون هر موقع سوخت بزنید روش
خخخخخخخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
09:02 - 1399/06/25
ماهم میدونم تا ۱۴۰۰ قهرمانین
Iran, Islamic Republic of
10:25 - 1399/06/25
شـک نداریم، چون سال بعد هم بابامسعـودتون وزیره...
Iran, Islamic Republic of
11:43 - 1399/06/25
باز یه بازی میبازی قهر میکنی میزی خخ
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج