دنبال نهادی برای تولیت شبکه‌های اجتماعی هستیم
۱۰۳۷۱۳۶
۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۲
۷۱۲
نماینده خاش در مجلس شورای اسلامی همچنین در پاسخ به این پرسش که اساسا آیا شما مخالف فیلترینگ هستید، گفت: من مخالفتی با این موضوع را اعلام نکردم و اعتقاد دارم که فضای مجازی باید ساماندهی شود.

انتخاب: نماینده خاش در مجلس شورای اسلامی همچنین در پاسخ به این پرسش که اساسا آیا شما مخالف فیلترینگ هستید، گفت: من مخالفتی با این موضوع را اعلام نکردم و اعتقاد دارم که فضای مجازی باید ساماندهی شود.

نماینده خاش در مجلس شورای اسلامی، گفت: هنوز دستگاهی تولیت مدیریت و ساماندهی شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی را نپذیرفته است.

اسماعیل حسین‌زهی درباره چرایی عدم رفع فیلتر توئیتر با توجه به فعالیت مقامات و مسئولان رسمی در این شبکه‌های اجتماعی، گفت: همکاران ما در مجلس شورای اسلامی دنبال آن هستند که یک ساماندهی را در شبکه‌های اجتماعی ایجاد کنند. البته الان دنبال آن هستند که نهاد یا دستگاه تولیت این ساماندهی را عهده‌دار شوند که فعلا دستگاهی این تولیت را قبول نکرده است.

نماینده خاش در مجلس شورای اسلامی همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا موافق رفع فیلترینگ توئیتر هستید، گفت: واقعا نمی‌دانم درباره این مساله چه بگویم! به هرحال ما امروز در یک جامعه پویا زندگی می‌کنیم و بهتر است درباره این مسائل بهترین تصمیمات لازم اتخاذ شود.

وی همچنین در واکنش به این موضوع که حذف احتمالی شبکه‌های اجتماعی از طریق فیلترینگ یا اینترنت ملی بسیاری از مشاغل و کسب و کارهای اینترنتی را جدا تهدید می‌کند، تصریح کرد: قطعا همکاران ما در مجلس برای هر تصمیمی درباره فیلترینگ یا ایجاد شبکه ملی اینترنتی از نظر کارشناسان و خبرگان این امر استفاده خواهند کرد تا خدایی ناکرده، کسی از این مساله متضرر نشود.

حسین‌زهی همچنین در واکنش به این موضوع که حذف شبکه‌های اجتماعی سیستم رسانه‌ای و اطلاع‌رسانی کشور را نیز آسیب‌پذیر خواهد کرد، گفت: تمامی این مسائل قبل از هر اقدامی بررسی خواهد شد و امیدوارم بهترین تصمیمات در این زمینه اتخاذ شود.

نماینده خاش در مجلس شورای اسلامی همچنین در پاسخ به این پرسش که اساسا آیا شما مخالف فیلترینگ هستید، گفت: من مخالفتی با این موضوع را اعلام نکردم و اعتقاد دارم که فضای مجازی باید ساماندهی شود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا ساماندهی فضای مجازی به معنای نظارت بیشتر بر کاربران خواهد بود، اظهار کرد: من فکر می‌کنم که باید اجازه بدهیم و ببینیم که همکاران در مجلس چه راهکاری را برای ساماندهی فضای مجازی ارائه می‌دهند.

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:9
Iran, Islamic Republic of
18:04 - 1399/06/25
همینایی هم که کسی علاقه مندنیست همش چرت هستش
Iran, Islamic Republic of
18:11 - 1399/06/25
ماشالله ماشالله ، دست به طلا بزنید سنگ میشه ، هیچ حرکت و فکری نکنید بهتره .
Iran, Islamic Republic of
06:55 - 1399/06/27
جز سانسور و فیلتر چه کار بلدید؟ تو نماینده من نیستی.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج