سرقت کابل‌های برق، عامل خاموشی جاده‌ها!
۱۰۳۸۲۳۴
۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۶
۷۲۸
معاون راهداری سازمان راهداری گفت: دزدیده شدن کابل های فشار قوی در بسیاری از جاده‌ها افزایش یافته و تبدیل به معضلی برای سازمان راهداری شده است.

باشگاه خبرنگاران جوان: معاون راهداری سازمان راهداری گفت: دزدیده شدن کابل های فشار قوی در بسیاری از جاده‌ها افزایش یافته و تبدیل به معضلی برای سازمان راهداری شده است.

طبق بررسی های صورت گرفته و گزارشات میدانی، بسیاری از مسافران در مسیرهای مختلف گله از خاموشی در طول مسیرهای مختلف دارند. همین موضوع باعث شد تا این موضوع را از مسئولان مختلف در این بخش پیگیری کنیم.

در همین رابطه حاجی رضا تیموری مدیر عامل شرکت توزیع برق استان تهران با اشاره به برخی از خاموشی‌ها در مسیر جاده‌های استان تهران گفت: هم اکنون پیگیری خاموشی‌ها در برخی از جاده‌های استان تهران به عهده وزارت راه و شهرسازی است.

او ادامه داد: در حال حاضر ما از بخش راهداری دماوند در خصوص خاموشی های کیلومتری راه های مواصلاتی این شهر پیگیری انجام داده ایم ولی تا به امروز نتیجه‌ای حاصل نشده است.

همچنین رضا اکبری معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با بیان اینکه روشنایی جاده‌های کشور بر عهده سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای است، گفت: متاسفانه در بسیاری از مناطق شاهد سرقت کابل های فشار قوی و یا ترانس های تبدیل برق فشار قوی به فشار ضعیف هستیم که ممکن است به دلیل ایجاد این مشکل در این بخش ها، برق جاده‌ها در مناطق مختلف قطع می‌شود.

او از سرقت کابل و یا ترانس ها در مناطق مختلف گله کرد و خبر داد: امکان شناسایی و یا دریافت خسارت از سارقان در این بخش ها وجود ندارد و ما همواره با مشکل در این بخش مواجه هستیم.

امکان بازپس گیری کابل ها از دزدان وجود ندارد

معاون سازمان راهداری توضیح داد: ما در بسیاری از مناطق شاهد آن هستیم که سیم‌های برق، کابل و یا ترانس‌ها قطع می‌شوند، بنابراین مجبور به خرید مجدد آنها هستیم که هر کدام از این اقلام هم در حال حاضر نیاز به اعتبارات بسیار زیادی دارند.

اکبری توضیح داد: بسیاری از افراد بی بضاعت اقدام به سرقت این کابل‌ها می کنند که امکان باز پس گیری و خسارت از آنها وجود ندارد، بنابراین باید در این زمینه اقدامات لازم صورت بگیرد.

معاون راهداری سازمان راهداری اظهار کرد: البته در برخی از مناطق هم ممکن است تصادف باعث قطعی برق شود که در این زمینه هم باید اقدامات و پیشگیری های لازم انجام شود.

او بیان کرد: سرقت کابل های فشار قوی و ترانس ها تبدیل به یک معضل بزرگ برای ما شده که در این زمینه خسارت های بسیار زیادی به ما وارد شده است. این در حالی است که امکان نصب دوربین های مدار بسته و یا حضور پلیس در این بخش ها وجود ندارد چراکه افرادی که این کابل‌ها و یا ترانس ها را سرقت می‌کنند، افراد نیازمند هستند.

اکبری در پایان تصریح کرد: خاموشی ها در مسیرهای مختلف استان تهران از بخش‌های مختلف استان پیگیری می‌شود و در صورت دزدیده نشدن کابل‌ها، به زودی روشنایی به این مناطق باز می‌گردد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 13
در انتظار بررسی:14
Iran, Islamic Republic of
13:49 - 1399/06/29
نیازمند رو چرا خراب میکنه کی بلده همشون حرفه ای و ممکنه کارمند خودشون باشند
پاسخ ها
S**A**i**T
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
واقعا امنیت کامل در ایران حکم فرماست
Iran, Islamic Republic of
14:02 - 1399/06/29
کابل و گارد ریل و تابلو ....
وسایل مردم
چادر ماشین من
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
دوچرخه من بدبخت که هر روز با آن میرفتم سر کار:
Iran, Islamic Republic of
14:15 - 1399/06/29
الحمدلله ما در خوزستان چنین مشکلی نداریم چون کلا جاده های خارج از شهرهای ما روشنایی ندارند نه برقی هست و نه پایه برق ظلمات عین گور کافر
پاسخ ها
...
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
خدا شاهده راست میگه ...
Iran, Islamic Republic of
15:03 - 1399/06/29
هرکی را گرفتین پدرشو در بیارید. تا درسی باشه برای دیگران
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
حرف نزن گرسنه اند مردم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
تو به همین خیال باش :!!! خخخخخ
Iran, Islamic Republic of
15:29 - 1399/06/29
کابل تلفن ماراهم دراهواز دزدیدندبه 117هم اعلام کردم مخابرات نمیادوصلش کنه
Iran, Islamic Republic of
19:06 - 1399/06/29
السا رق والسا ر قته فقطعو ایدیهما جزاه بما کسبا نکا لا من ا لله وا لله عز یز الحکیم ...زن دزد ومرد دزد دستها یشا.ن قطع نما هید بجزای انچه کسب نمو د ه اند این حکمی است از جانب خدای بزرگ و دانا
Iran, Islamic Republic of
19:51 - 1399/06/29
چرا قضاوت بیجا می کنی که افراد نیازمند پس یعنی فرد فقیر ونیازمند برود دزدی عجب حرفی دزد را باید برای اینجور کارها فقط سرش کرد زیر خاک
Iran, Islamic Republic of
20:17 - 1399/06/29
تو این گرونی ادم حلال خور هم از رو ناچاری دزدی میکنه

خدا میدونه گسی جرات خودکشی نداره وگره مردم از جون سیر شدن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج