فروشگاه اینترنتی باغ کتاب تهران راه‌اندازی شد
۱۰۳۸۲۷۴
۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۵
۹۳۴
مدیرعامل باغ کتاب تهران از راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی این مجموعه با هدف دسترسی ساده‌تر شهروندان به خدمات باغ کتاب و محصولات فرهنگی خبر داد.
خبرگزاری صبا: مدیرعامل باغ کتاب تهران از راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی این مجموعه با هدف دسترسی ساده‌تر شهروندان به خدمات باغ کتاب و محصولات فرهنگی خبر داد.
 
فروشگاه اینترنتی باغ کتاب تهران راه‌اندازی شد
 
به نقل از روابط عمومی باغ کتاب تهران، محسن جلالی‌فراهانی از آغاز به‌کار نسخه آزمایشی فروشگاه اینترنتی باغ کتاب تهران خبر داد و گفت: در این سایت تلاش کرده‌ایم انواع محصولات فرهنگی شامل کتاب، هدایا، محصولات شنیداری، کتاب‌های زبان اصلی، محصولات الکترونیک، بازی فکری و محصولات سمعی و بصری را با تنوع مناسبی در دسترس مخاطبان خود قرار بدهیم.
 
مدیرعامل موسسه نشر شهر بیان کرد: این فروشگاه اینترنتی با هدف ارائه محصولاتِ موجود در فروشگاه کتاب بزرگسال باغ کتاب (سروستان) راه‌اندازی شده است و با همکاری با بیش از ۷۰۰ ناشر و تامین‌کننده مختلف، بالغ بر ۵۴ هزار کتاب و شش‌هزار کالای فرهنگی را عرضه می‌کند و می‌تواند فروشگاه اینترنتی جامعی در این حوزه باشد.
 
جلالی با بیان این نکته که در روزهای شیوع کرونا راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی برای عرضه محصولات موجود در باغ کتاب می‌تواند دسترسی پایتخت‌نشینان و همچنین ساکنان دیگر شهرها به محصولات فرهنگی را راحت‌تر کند، عنوان کرد: با شیوع کرونا مجموعه ما تنها به شیوه تلفنی محصولات خود را برای مخاطبان تهرانی ارسال می‌کرد؛ اما با راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی تلاش می‌کنیم تا به کمک پست محصولات فرهنگی را در کمترین زمان به دست مخاطبان در سراسر کشور برسانیم.
 
نسخه آزمایشی فروشگاه اینترنتی باغ کتاب در این آدرس https://shop.bagheketab.com/ در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج