حق با رسول‌پناه است یا علیپور؟
۱۰۳۸۲۷۶
۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۴
۹۶۴
علی علیپور یا هر بازیکن دیگری در پایان قراردادش حق دارد به هر تیمی دلش خواست آزادانه برود. این حق طبیعی مهاجم پرسپولیس است، اما این وسط یک مشکل وجود دارد.

خبرورزشی: علی علیپور یا هر بازیکن دیگری در پایان قراردادش حق دارد به هر تیمی دلش خواست آزادانه برود. این حق طبیعی مهاجم پرسپولیس است، اما این وسط یک مشکل وجود دارد.

علی علیپور پیش از مذاکره با پرسپولیس با ماریتیمو قرارداد بسته بود؟! کارلوس پریرا رئیس باشگاه ماریتیمو چندی قبل با گفتن یک جمله باعث بلوایی در فوتبال ایران شد: «مشکل حضور علیپور در پرتغال از دست ما خارج است. بیش از دو ماه است که با علیپور قرارداد بسته‌ایم و این بازیکن منتظر دریافت ویزا برای ورود به پرتغال است.»

پس از انتشار مصاحبه رئیس باشگاه ماریتیمو، مهدی رسول‌پناه با گلایه از علی علیپور گفت: اظهارات کارلوس پریرا رئیس باشگاه ماریتیمو را خواندم و تأسف خوردم. با این صحبت‌های مرد پرتغالی خیلی چیز‌ها روشن شد. کاش علی علیپور از همان اول صادقانه به ما می‌گفت با ماریتیمو قرارداد بسته و نمی‌تواند در پرسپولیس بماند. او و مدیر برنامه‌هایش جلساتی با من و اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس برگزار کردند در حالی که به گفته رئیس ماریتیمو با باشگاه پرتغالی قرارداد بسته و اصلاً قصد ماندن نداشته است. این رفتار بازی با احساسات هواداران و بی‌احترامی به من و سایر اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس بود. از او توقع نداشتم ما را بازی داده و روبه‌روی هواداران قرار دهد.

رسول‌پناه در ادامه افزود: علی علیپور ۶ فصل برای این تیم زحمت کشیده و من هم مثل پسرم او را دوست دارم و بار‌ها گفته‌ام در باشگاه پرسپولیس به روی این بازیکن باز است. تاکنون بازیکنان بزرگی به پرسپولیس آمده‌اند و رفته‌اند و آنچه باقی می‌ماند رفتار صادقانه با طرفداران است. علیپور اگر از همان روز اول ما را سر کار نمی‌گذاشت و به جای چک و چانه زدن بر سر رقم قرارداد صاف و پوست‌کنده به ما می‌گفت با ماریتیمو قرارداد بسته است این همه فشار به باشگاه پرسپولیس و مدیریت تیم وارد نمی‌شد. ما هم به شکلی شایسته از او تقدیر می‌کردیم، ما که گذشتیم و بخشیدیم، اما این رسم معرفت نبود آقای علی علیپور!

به نظر می‌رسد در این یک مورد حق با باشگاه پرسپولیس باشد. علی علیپور یا هر بازیکن دیگری در پایان قراردادش حق دارد به هر تیمی دلش خواست آزادانه برود. این حق طبیعی مهاجم پرسپولیس است، اما این وسط یک مشکل وجود دارد. در کشور‌های دیگر بازیکنی که قصد جدایی دارد صادقانه تیم بعدی خودش را معرفی و از هواداران تیم فعلی خداحافظی می‌کند. چنین بازیکنانی جلسات بیهوده‌ای هم با مدیران باشگاه قبلی خود نمی‌گذارند چرا که با تیم دیگری به توافق رسیده یا قرارداد بسته‌اند. بر اساس قانون فیفا هر مربی یا بازیکنی می‌تواند ۶ ماه پیش از اتمام قراردادش با تیمی دیگر مذاکره کند. برانکو هم سرمربی پرسپولیس بود، اما با الاهلی مذاکره کرد و با تیم عربستانی به توافق رسید.

مشکل آنجایی است که بازیکن از ترس یا نگرانی واکنش هواداران تلاش می‌کند مدیران باشگاه خودش را روبه‌روی هواداران قرار دهد. شاید علی علیپور که فوتبالیست خوش‌اخلاق و خوبی است تصورش را نمی‌کرد رئیس باشگاه ماریتیمو این مصاحبه را انجام دهد وگرنه هرگز با مدیران تیم پرسپولیس جلسه نمی‌گذاشت و جور دیگری از هواداران خداحافظی می‌کرد.

انتشار یافته: 13
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
15:51 - 1399/06/29
نه عزیز توی این چند سال به بازیکنان لنگ فقط تقلب دزدی و جعل قرارداد یاد دادند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
نه اینکه بازیکنای سوراخ سوراخ ششتقلال پاک ومنزه اندوچسطوره صداقت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
مثل فرنادتون که قهرنکردوسط فصل بره دبی کیسه کش
حمید پرسپولیسی
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
کیسه سکوت کن ،چند سال برگرد عقب و عمل اسطوره پوشالیتون مجیدی رو بخاطر بیار که زمانیکه تیم کیسه برای قهرمانی می جنگید چطور تو زرد از آب در اومد
خوزستانی
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
توکه اسمتو گذاشتی ایران کیسه کش ازمالدیو هم کمتری تورو چی به فوتبال پرسپولیس جای بزرگان فوتبال مثل کریمی_دائی_مهدوی کیا وووواست توبرو به فکرکیسه باش خخخخخ
Iran, Islamic Republic of
15:55 - 1399/06/29
همیشه حق با بازیکنان است
هیچ مسئولی در ایران مورد اعتماد
نیست
Iran, Islamic Republic of
15:55 - 1399/06/29
بگذارید بروند وآینده فرزندان خودرا تضمین کنند.نه مثل ما که اسیر شده ایم
Iran, Islamic Republic of
16:33 - 1399/06/29
آخه کدوم باشگاه اروپایی قبل از تست پزشکی قرارداد می بنده؟ مدیر ماریتیمو وقتی متوجه شد یک باشگاه بلژیکی به دنبال علیپور است، این حرفها رو زد که بقیه منصرف بشن. رقمی که پرسپولیس به علیپور پیشنهاد داد نصف پول استقلال به دانشگر و اسماعیلی و چشمی بود
پاسخ ها
یوسف دهقان
United Kingdom
۱۹:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
تو که راست میگی یعنی روزبه
ودانشگر با قرداد ۲ میلیاردی
حاضر به تمدید شدن اول فکر
کن بعد بیا اظهارنظرنکن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
توهم ک اونجا بودی،داشتی اتاق جارو میزدی شنیدی ک چقد بهشون پیشنهاد دادن
Iran, Islamic Republic of
17:12 - 1399/06/29
حق فقط با بابامسعود لنگی است !!!
پاسخ ها
خوزستانی
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
شما کیسه هامگه دق کنین توآسیا قرمز سرور همه شده بافوتبال تهاجمی وبمب افکنی مثل آل کثیر افتخارفوتبال ایران وآسیا شده
France
20:53 - 1399/06/29
علیپور واقعا برای پرسپولیس زحمت کشید همه هم دوسش
داریم،
به امید بازگشت دوباره اش به تیم پرسپولیس
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج