تام هاردی جیمز باند جدید سینما؟
۱۰۳۸۲۹۷
۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۴
۱۳۳۴
هنوز چند ماهی به آغاز اکران «زمانی برای مردن» آخرین سری فیلم های جیمز باند باقی مانده است و دنیل کریگ 52 ساله چندین بار گفته که این فیلم آخرین حضور او به عنوان مامور 007 خواهد بود.
سینما دیلی: هنوز چند ماهی به آغاز اکران «زمانی برای مردن» آخرین سری فیلم های جیمز باند باقی مانده است و دنیل کریگ 52 ساله چندین بار گفته که این فیلم آخرین حضور او به عنوان مامور 007 خواهد بود. در این شرایط بازار شایعات جایگزین کریگ هم بسیار داغ بوده و در چند سال اخیر حتی صحبت از استفاده از یک جایگزین رنگین پوست (مثل ادریس آلبا) و یا زن در این نقش در گرفته بود. 
 
تام هاردی جیمز باند جدید سینما؟
 
حالا اما وب سایت ولکان ریپورتر اعلام کرده که جایگزین دنیل کریگ انتخاب شده و تام هاردی لباس مامور 007 را به تن خواهد کرد. طبق گفته این وبسایت قرار بوده پس از اکران فیلم در بهار امسال در ماه نوامبر هاردی به عنوان مامور 007 جدید معرفی شود.
 
اما با شیوع کرونا و به تعویق افتادن اکران «زمانی برای مردن» به ماه نوامبر، احتمالا تایید حضور هاردی هم به ماه دسامبر یا اوایل سال 2021 موکول خواهد شد. هرچند شایعات زیادی همیشه درباره انتخاب باند وجود دارد، اما چنانچه هاردی واقعا برای این نقش انتخاب شود هفتمین بازیگری خواهد بود که در قامت مامور 007 ظاهر خواهد شد.
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:2
Iran, Islamic Republic of
19:28 - 1399/06/29
عالی میشه
تام هاردی بینظیره
Iran, Islamic Republic of
20:38 - 1399/06/29
واااایییی تام هاردی جیمز باند بشه
چه شود
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج