زیدان خواهان انتقال قرضی یوویچ شد
۱۰۳۸۴۰۳
۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۴
۴۶۵
سرمربی فرانسوی کهکشانی‌های معتقد است مهاجم صربستانی‌اش باید این فصل به طور قرضی راهی تیمی دیگر شود.

خبرگزاری میزان : بر اساس گزارش نشریه اسپانیایی «آ اِس» چاپ مادرید، زین‌الدین زیدان از مدیران باشگاه رئال مادرید خواسته تا لوکا یوویچ را در این تابستان به تیمی دیگر قرض دهند، بازیکنی که فصل اخیر نتوانست جایگاه ثابتی برای خود در ترکیب کهکشانی‌ها دست و پا کند.

طبق این گزارش، زیزو امیدوار است قرض دادن یوویچ به تیمی دیگر به این مهاجم صربستانی کمک کند تا به فرم و شکل اصلی خود بازگردد. در حال حاضر باشگاه میلان به شکلی جدی وضعیت این مهاجم ۲۲ ساله را زیرنظر دارد.

اخیراً نشریه اسپانیایی «مارکا» چاپ مادرید گزارش داده بود؛ یوویچ قصد دارد به مانند گرث بیل در این تابستان به طور قرضی راهی تیمی دیگر شود تا فرصت بیشتری برای بازی کردن پیدا کند. باشگاه‌های دیگری همچون ناپولی، نیوکاسل و موناکو هم وضعیت او را زیرنظر دارند.

این مهاجم صربستانی، تابستان گذشته با قراردادی ۶ ساله به ارزش ۶۰ میلیون یورو از اینتراخت فرانکفورت به رئال‌مادرید پیوست، اما نتوانسته در این تیم خودی نشان دهد.
او فصل اخیر در ۲۷ بازی از رقابت‌های مختلف ۸۰۶ دقیقه از ۲۴۳۰ دقیقه ممکن) برای کهکشانی‌ها به میدان رفت که حاصل آن ۲ گل‌زده و ۲ پاس گل بود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج