ناجا: اراذل در سوراخ موش هم در امان نیستند
۱۰۳۸۶۹۳
۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۴
۹۶۸
جانشین فرمانده ناجا گفت: اراذل حتی یک سوراخ موش هم پیدا کردند و خود را در آن مخفی کنند، آن سوراخ موش تله آنها خواهد بود.

خبرگزاری فارس: جانشین فرمانده ناجا گفت: اراذل حتی یک سوراخ موش هم پیدا کردند و خود را در آن مخفی کنند، آن سوراخ موش تله آنها خواهد بود.

سردار قاسم رضایی در یاسوج اظهار داشت: استان کهگیلویه و بویراحمد با تقدیم بیش از 1880 شهید از جمله استان هایی است که در دفاع از ارزش ها و دستاوردهای انقلاب پیش قدم بوده و سهم بسیار بالایی در تامین و حفظ امنیت و آرامش کشور دارد.

جانشین فرمانده ناجا با اشاره به اینکه نیروی انتظامی براساس حکم و وظیفه ای که دارد در ایجاد آرامش و امنیت مردم جلودار است، گفت: آرامش و امنیت مطالبه به حق مردم است و نیروی انتظامی با کسانی که بخواهند امنیت مردم را بهم بزنند، بدون تعارف و درنگ برخورد می کند.

ناجا: اراذل در سوراخ موش هم در امان نیستند

سردار رضایی با بیان اینکه کسانی که عنوان هایی برای خودشان قرار داده به عنوان مثال اراذل و اوباش و یا هر عنوانی که آرامش مردم را بهم بزند، خط قرمز نیروی انتظامی است، افزود: با این افراد در هر جایی که باشند به قطع یقین مقتدرانه و بدون اغماض برخورد می شود.

وی با تصریح اینکه طی چند روز گذشته بعضی افراد کلیپ هایی را در فضای مجازی پخش کردند و کارهایی را انجام دادند، گفت: این افراد از طریق سیستم های فنی، اطلاعات و همکاری خود مردم رصد و دستگیر شدند،الحمدلله در این حوزه دستگاه قضائی به جد پای کار است.

جانشین فرمانده ناجا خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی بعد از موضوعات امنیتی با هنجارشکنانی که بخواهند رعب و وحشتی در کوچه، محله و یا بازار ایجاد کنند بدون هیچ مماشاتی برخورد خواهد کرد.

این مقام عالی انتظامی با بیان اینکه اگر کسی با هر وضعیت جسمی که دارد، بخواهد از آن سوء استفاده و یا در جامعه رعب و وحشت ایجاد کند به طور قطع با وی برخورد خواهد شد، گفت: آن دستی که با بالا آوردن قمه و قداره رعب و وحشت ایجاد کند دیگر قادر نخواهد بود حتی یک چوب کبریت را هم در دست بگیرد.

سردار رضایی با اعلام اینکه فرصت برای کسانی که احساس می کنند، می توانند هنجارهای جامعه را بهم بزنند، تمام شده و من به آنها توصیه می کنم تا دیر نشده دست از عنوان های غلط انداز که برای خود انتخاب کرده اند، بردارند و به آغوش خانواده خود بازگردند تا در جامعه با آرامش زندگی کنند، گفت: اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت بدانند اگر در جامعه ناهنجاری کنند هیچ جایی نه تنها در میهن عزیز بلکه در ممالک اسلامی هم نخواهند داشت.

وی با عنوان اینکه اگر این افراد حتی یک سوراخ موش هم پیدا کردند و خود را در آن مخفی کنند، آن سوراخ موش تله آنها خواهد بود، گفت: ما هیچ مماشاتی در این قضیه نداریم و افسران، درجه داران و سربازان ما به عنوان یک مجاهد در این راه مجاهدت خواهند کرد.

این مقام ارشد ناجا گفت: در دوران دفاع مقدس برهم زنندگان امنیت کسانی همچون عوامل رژیم بعث عراق بودند یا زمانی در قالب منافقان فعالیت می کردند و امروز تحت هر عنوانی مانند اراذل و اوباش با اقدامات هنجارشکنانه درصدد برهم زدن امنیت و آرامش جامعه هستند اما آنها باید بدانند که نیروی انتظامی مجاهدانه در مقابل آنها ایستاده و آنها را ادب خواهد کرد و این اخطار جدی به کسانی است که دنبال برهم زدن آرامش مردم هستند.

سردار رضایی در پاسخ به سؤال خبرنگاران درخصوص موضع گیری های رسانه های معاند در خصوص اقدامات نیروی انتظامی در کشور، گفت: اگر رسانه های معاند بخواهند تعریف و تمجید کنند و یا موضعی بگیرند آن گاه ما باید مطالب آنان را رصد کرده و نقاط قوت خود را در یابیم که چگونه آنها را به واکنش در آورده است.

جانشین فرمانده ناجا با اشاره به اینکه معاندان از واقعیت ها حرفی نمی زنند وفقط فضاسازی منفی می کنند، افزود: آن کسانی که در این شبکه ها کار می کنند در مسیر بر هم زدن آرامش مردم و جامعه و سخنگوی بدخواهان این نظام هستند، بنابراین هرگونه عکس العمل آنها نه تنها هیچ تفاوتی برای ما در قضیه نخواهد داشت بلکه در ادامه ما را در راه و هدفی که در پیش گرفته ایم ، راسختر می کند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:36
Iran, Islamic Republic of
09:10 - 1399/06/31
خوب درامان هستند و مثل قارچ هم دارند رشد میکنن، دونفر گرفتید چه منتی سر مردم میگذارید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج