«سریع و خشن» در كهكشان!
۱۰۳۹۲۹۵
۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۰
۷۳۶
آیا می‌توان باور كرد كه داستان قسمت جدید مجموعه اكشن و ماجراجویانه «سریع و آتشی» سر از فضای لایتناهی و كهكشان درمی‌آورد؟!

روزنامه جام جم: آیا می‌توان باور كرد كه داستان قسمت جدید مجموعه اكشن و ماجراجویانه «سریع و آتشی» سر از فضای لایتناهی و كهكشان درمی‌آورد؟! ظاهرا باید باور كرد، حتی اگر تصور كردنش هم سخت باشد. خبرهایی كه از داخل شرکت یونیورسال به گوش می‌رسد، حكایت از درستی این موضوع می‌كند. به این ترتیب، باید منتظر ماند و دید دومینیك تورتو (وین دیزل) و دوستان عشق ماشین او قصد دارند چه نوع ماجراجویی را در دل كهكشان به راه بیندازند.

«سریع و خشن» در كهكشان!

مجموعه سریع و آتشی داستان گروهی از سارقان را تعریف می‌كند كه با ماشین‌های سریع‌السیر خود، در هر قسمت راهی یك ماجراجویی عجیب و غریب می‌شوند كه یك سر آن اختصاص به مسابقات اتومبیلرانی دارد. حالا این كه چطور می‌شود آدم‌هایی از این دست سر از فضای لایتناهی درآورند، نكته‌ای است كه فیلمنامه‌نویسان قسمت جدید باید درباره‌اش توضیح بدهند. آیا شخصیت‌های فیلم قرار است با موجودات بیگانه فضایی یك مسابقه اتومبیلرانی به راه بیندازند؟! وین دیزل، بازیگر اصلی فیلم و بقیه همكارانش فعلا در این رابطه سكوت كرده‌اند و چیزی به خبرنگاران كنجكاو نگفته‌اند.

جاستین لین، كارگردان نهمین قسمت فیلم كه چهار سال قبل دست به احیای موفقیت‌آمیز این مجموعه اكشن زد، اعلام كرده تماشاگران قسمت تازه باید منتظر شگفتی‌هایی جذاب باشند و قرار است آنها با دیدن فیلم شگفت‌زده شده و نوع تازه‌ای از ماجراجویی‌های و دوستانش را تجربه كنند. سریع و آتشی 9 قرار بود ماه می اكران عمومی شود. اما ویروس كرونا نمایش عمومی آن را هم بسیاری از محصولات پر سروصدای هالیوودی به تعویق انداخت. حالا این فیلم برای دوم آوریل سال آینده میلادی روی پرده سینماها خواهد رفت.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج