ایبراهیموویچ: اگر ۲۰ساله بودم چهار گل می‌زدم
۱۰۳۹۲۹۶
۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۳
۴۴۶
مهاجم میلان پس از دبل مقابل بولونیا اعلام کرد اگر ۲۰ ساله بود چهار گل به ثمر می‌رساند، اما ۳۸ ساله است.

خبرگزاری ایسنا: مهاجم میلان پس از دبل مقابل بولونیا اعلام کرد اگر ۲۰ ساله بود چهار گل به ثمر می رساند اما ۳۸ ساله است.

زلاتان ایبراهیموویچ دوم اکتبر ۳۹ ساله می شود اما مهاجم سوئدی در طول این سال ها نشان داده است که سن روی عملکردش تاثیر نمی گذارد. او در بازی نخست میلان در فصل جدید سری آ با دبل خود پیروزی را برای روسونری برابر بولونیا به ارمغان آورد. بازیکن میلان خوشحالی خود را از این شروع عالی پنهان نکرد و پس از بازی گفت: این دومین بازی فصل بود (میلان در پلی اف لیگ اروپا رقابت می کند). اگر ۲۰ سال داشتم چهار گل به ثمر می رساندم اما ۳۹ نه ۳۸ ساله هستم و به همین خاطر دو گل به ثمر رساندم. من مانند بنجامین باتن هستم پیر متولد شدم اما جوان خواهم مرد.

ایبراهیموویچ در ادامه به عملکرد تیم اشاره کرد و گفت: تیم خوب بازی کرد. هنوز به ۱۰۰ درصد خود نرسیده ایم اما شروع خوب مهم است. هدفمان این است که نسبت به فصل قبل بهتر شویم. بازیکنان جوان عملکرد خیلی خوبی داشتند. آن ها تمرین می کنند، گوش می کنند و نظم دارند. آن ها پس از شش ماه می دانند چه کار کنند. در این فصل باید با تفکر بازی به بازی پیش برویم و با اعتماد به نفس بازی کنیم به نحوی که انگار در یک فینال حضور داریم.

او افزود: هدف ما در این فصل این است که در بالاترین رتبه ممکن قرار بگیریم. چه جایگاهی؟ آن یک راز است.

زلاتان در رابطه با مسئولیت پذیری اش در تیم اظهار کرد: دوست دارم چنین مسئولیتی داشته باشم. من نخستین کسی هستم که خودم را تحت فشار قرار می دهم. نمی خواهم درباره سنم صحبت کنم و خودم را با دیگر بازیکنان مقایسه کنم. دوست دارم من را طوری در شرایط برابر قضاوت کنند که انگار ۲۰ سال دارم.

مهاجم سوئدی با دبل خود تعداد گل هایش را در ۲۲ بازی که برای میلان از زمستان ۲۰۲۰ انجام داده است به عدد ۱۴ رساند. او هر سنی که داشته باشد همچنان رکورد ها را جا به جا می کند. زلاتان اکنون در تیم استفانو پیولی اهمیت زیادی دارد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج