امسال رژه صبحگاه هفته ناجا برگزار نمی‌شود
۱۰۴۰۸۹۱
۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۰
۷۱۱
جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا گفت: امسال به دلیل جلوگیری شیوع کرونا و بنا بر اعلام مسئولان وزارت بهداشت رژه صبحگاه در هفته ناجا برگزار نمی‌شود.

خبرگزاری مهر: جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا گفت: امسال به دلیل جلوگیری شیوع کرونا و بنا بر اعلام مسئولان وزارت بهداشت رژه صبحگاه در هفته ناجا برگزار نمی‌شود.

سردار محمد شرفی در تشریح برنامه‌های هفته ناجا امسال با توجه به وجود ویروس کرونا در کشور اظهار کرد: بنا بود تا مانند هر سال گرامی داشت هفته نیروی انتظامی برابر تقویم زمانی سال‌های گذشته در دهه دوم مهر ماه آغاز شود اما با توجه به اینکه این بازه زمانی با مراسم اربعین حسینی (ع) همزمان است قرار شد تا شروع هفته ناجا سال ۱۳۹۹ از ۲۷ مهر ماه تا دوم آبان مورد تأیید قرار گرفته است.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا گفت: مراسم هفته ناجا مانند سال‌های گذشته با رعایت پروتکل‌های ابلاغی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا برگزار می‌شود.

امسال رژه صبحگاه برگزار نمی‌شود

وی ادامه داد: تنها تفاوت مراسم هفته ناجا امسال با سال گذشته این است که رژه صبحگاه برگزار نمی‌شود، چرا که مسئولان وزارت بهداشت بر این باورند که نمی‌توان پروتکل‌ها را در رژه صبحگاه رعایت کرد و برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، امسال رژه‌ای نداریم.

جانشین معاون هماهنگ‌کننده ناجا افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا و محدود بودن فعالیت‌های میدانی، جهت‌گیری برنامه‌های هفته ناجا بیشتر در حوزه فضای مجازی، تولید محتوای رسانه‌ای و موارد این‌چنینی است.

شرفی تصریح کرد: برنامه‌ها در حال نهادینه‌سازی هستند و به محض تصویب نهایی، اعلام می‌شوند.

با هم برای امنیت و سلامت شعار هفته ناجا در سال ۹۹ است

وی با اشاره به شعار هفته ناجا گفت: شعار هفته ناجا امسال «با هم برای امنیت و سلامت» انتخاب شده است البته شعار هفته ناجا سال گذشته که «پلیس هوشمند امین مردم» بود از دستور کار خارج نشده و همچنان ادامه دارد.

هوشمند سازی در ناجا هنوز ادامه دارد

جانشین معاون هماهنگ‌کننده ناجا بیان کرد: فرمانده نیروی انتظامی معتقد است که هوشمندسازی در ناجا تا سال ۱۴۰۰ باید انجام شود، کمیته‌های مختلفی هم برای احقاق این شعار در ناجا تشکیل شده و به عنوان یک کار تحولی در نیروی انتظامی به آن نگاه می‌شود.

شرفی در پایان گفت: چند کار تحولی و طرح هوشمندسازی که به مرحله نهایی رسیده و کمیته‌های مختلف در ناجا آن را تائید کرده‌اند، قرار است در هفته ناجا امسال رونمایی شود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج