ضربه مالی بزرگ کرونا به رونالدو
۱۰۴۶۵۹۲
۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۰۳:۱۲
۱۶۶۱
فعالیت‌های تجاری کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی یوونتوس در روزهای کرونایی ضرر زیادی دیده است.

خبرورزشی: کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی یوونتوس علاوه بر فوتبال به دلیل شهرت زیادش در دنیا کارهای اقتصادی انجام می‌دهد. برند تجاری «CR7» شهرت جهانی در دنیا دارد که در تولید پوشاک ورزشی و هتل‌داری فعالیت می‌کند.

طبق گزارش‌های رسیده از رسانه‌های پرتغال بحران کرونا ضربه بزرگی به اقتصاد این برنده تجاری رونالدو زده است. کاپیتان تیم ملی پرتغال 2 هتل به نام تجاری «CR7» دارد. یکی از این هتل‌ها در جزیره مادیرا زادگاهش است. دومین هتل تفریحی رونالدو در لیسبون پایتخت پرتغال قرار دارد. طبق گزارش‌ها بحران کرونا ضربه بزرگی به هتل ابرستاره پرتغالی در جزیره مادیرا وارد کرده و به نوعی این هتل تفریحی-توریستی را تعطیل کرده است. طبق گزارش‌ها بعد از بحران کرونا اکنون آمار حضور توریست در این جزیره تفریحی مادیرا به میزان 80 درصد کاهش پیدا کرد و این باعث شده تا ابرستاره پرتغالی درهای هتل تفریحی خود ببندد و به نوعی تا اطلاع ثانویه هتل«CR7» تعطیل شود. البته هتل رونالدو در پایتخت پرتغال همچنان خدمت‌رسانی می‌کند ولی مجبور شده به دلیل شرایط بحرانی کرونا و جذب مشتری هزینه اقامت را به نصف قیمت کاهش دهد. پیش از این هتل پیستانا «CR7» لیسبون از هر مهمان شبی 150 یورو هزینه اقامت دریافت می‌کرد ولی به دلیل شرایط کرونا این رقم را به نصف یعنی 77 یورو کاهش داد.

با وجود این ضربه بزرگ کرونا به برند «CR7» و هتل‌های زنجیره‌اش اما رونالدو درباره گزارش مالی و ضرر خود سکوت کرده و حاضر نیست آماری از این ضربه اقتصادی ارائه کند اما بنا به منابع نزدیک از این ستاره پرتغالی به این زودهای هتل تفریحی «CR7» در جزیره مادیرا باز نخواهد شد و تا اطلاع ثانویه خدماتی ارائه نمی‌دهد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج