واکنش نولان به میزان فروش فیلم جدیدش
۱۰۵۴۶۵۸
۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۲
۷۴۹
میزان فروش ۳۵۰ میلیون دلاری فیلم «تنت» در دو ماه اکرانش و دوران همه‌گیری کرونا، کریستوفر نولان کارگردان این فیلم را راضی کرده است.
خبرگزاری تسنیم:‌ میزان فروش ۳۵۰ میلیون دلاری فیلم «تنت» در دو ماه اکرانش و دوران همه‌گیری کرونا، کریستوفر نولان کارگردان این فیلم را راضی کرده است.
 
واکنش کریستوفر نولان به میزان فروش فیلم جدیدش
 
فیلم تنت به کارگردانی نولان بعد از بازگشایی سینماها وارد گود اکران شد. این فیلم که با بودجه 200 میلیون دلاری ساخته شده بود، توسط کمپانی سینمایی برادران وارنر تولید و راهی اکران شد. این فیلم در طی دو ماه فروشش توانست مجموعاً 350 میلیون دلار فروش داشته باشد.
 
البته این میزان بدون در نظر گرفتن سهم سینماها است و امکان دارد که اگر فروش فیلم بیشتر از این نشود (که با توجه به فروش دو ماهه فیلم و همینطور خیزش مجدد کرونا بعید نیست) برادران وارنر نه تنها به سود نرسند که ضرر هم بکنند. 
 
ورایتی می‌نویسند که تحلیل‌گران گیشه می‌گویند که برادران وارنر در نهایت 100 میلیون دلار ضرر می‌کند اگرچه که کارشناسان وارنر معتقدند که این ضرر نهایتاً 50 میلیون دلار بیشتر نخواهد بود.
 
نولان نیز به تازگی در مصاحبه‌ای با نشریه لس آنجلس تایمز گفته است که از میزان فروش فیلمش در شرایط کرونایی راضی است. البته باید در نظر داشت که مهم‌ترین سینماهای فروش در آمریکا مانند لس آنجلس و نیویورک بسته بودند که در کاهش فروش فیلم بدون شک اثر داشتند. 
 
نولان در مصاحبه خود گفته است که امکان دارد تحلیل‌گران رسانه‌ها درباره میزان فروش و سود فیلم نتیجه‌گیری درستی ارائه ندهند. 
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج