جای شاهین بودم به پرسپولیس نمی‌رفتم
۱۰۵۸۷۴۴
۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۹
۲۴۵۱
پرسپولیس همچنان به دنبال تقویت خط دفاعی و خط حمله خود بوده و گزینه‌های زیادی را زیر نظر دارند.

ورزش سه: پرسپولیس همچنان به دنبال تقویت خط دفاعی و خط حمله خود بوده و گزینه های زیادی را زیر نظر دارند.

یکی از این گزینه ها گویا شاهین طاهرخانی، مدافع جوان استقللال بوده که با آنها به مشکل خورد تا همچون نادری به شکلی برعکس سر از باشگاه سرخ های پایتخت و تیم رقیب در بیاورد و به این شکل در آستانه تبدیل شدن به یک یاغی جدید سرخابی ها باشد. هنوز تکلیف شاهین مشخص نیست اما او برسر رفتن به پرسپولیس با حمیدرضا طاهرخانی هافبک سابق سرخ ها که در گذشته با هم چلنج هم داشتند، مشورت گرفته و این بازیکن معتقد است او می تواند در پرسپولیس موفق باشد و بهترین روزها را در کنار سیدجلال به عنوان یک مربی تجربه کند.

هنوز تیم جدیدت مشخص نشده است؟

بله کمی این پروسه طول کشید اما با چند تیم صحبت هایی داشتیم و به زودی تصمیم نهایی را می گیرم. بیشترین وقت من را پروسه رفتم به لیگ پرتغال به خودش اختصاص داد تا ویزای من آماده شود که متاسفانه این اتفاق نیفتاد و همین مساله باعث شد زمان زیادی را از دست بدهم. با این همه به زودی تیم جدیدم را انتخاب می کنم.

همه بعد جدایی تو از پرسپولیس دنبال اتفاقات خوب بودند اما قبول داری این اتفاق نیفتاد؟

بله متاسفانه سال گذشته رفتار خوبی با من نداشتند و با اینکه به دنبال پیشرفت بودم زمان آقای کالدرون به دنبال جدایی قرضی بودم که در نهایت من را به سمتی بردند که جدا شوم. با این حال خدا را شکر شرایط پرسپولیس خوب است و امیدوارم امسال هم مثل چند سال گذشته به قهرمانی برسد و در فینال آسیا هم جام را به دست بیاورد.

حتما شنیدی که فامیلت قرار است به پرسپولیس بیاید؟

بله با من تماس داشت و با هم صحبت کردیم. با هم در مورد شرایط پرسپولیس و دیگر مسائل صحبت کردیم و به او توصیه کردم که با تامل و صبر بهترین تصمیم را بگیرد.

از شاهین خواستی که به پرسپولیس بیاید یا نه؟

به هرحال بهترین تصمیم را باید خودش بگیرد اما قطعا به شاهین توصیه کردم که اگر پرسپولیس او را می خواهد جواب مثبت بدهد چون راه پیشرفت برای او باز خواهد بود. موقعیت زیادی برای موفقیت دارد و بهتر از این است که در استقلال پشت خط چند بازیکن بماند. با این حال تصمیم آخر را باید خودش بگیرد.

به نظرت این طوری با هواداران به مشکل نمی خورد؟

سخت هست و دیدید که نادری چه شرایط سختی را برای پیوستن به استقلال تجربه کرد هرچند که به نظرم علی رغم میل باطنی اش این تصمیم را گرفت و با توجه به شرایط قراردادی که با تیم بلژیکی داشت در پرسپولیس نماند. با این حال بحث هواداری خیلی مهم است اما باید بازیکن شرایط موفقیت را هم در دنیای حرفه ای برای خودش لحاظ کند. من به شخصه اگر در چنین موقعیتی بودم چنین تصمیمی نمی گرفتم اما فوتبال است و باید به دنبال اتفاقات بزرگ بود. شاهین بازیکن با کیفیتی است و امیدوارم موفق باشد.

یعنی به نظرت او در کنار مدافعانی همچون سیدجلال و کنعانی زادگان می تواند موفق باشد؟

فقط در یک کلمه بگویم آقاسید بهترین سکو و مربی برای شاهین خواهد بود اگر به پرسپولیس برود. حسین کنعانی زادگان هم مدافع ملی پوش است و بودن کنار این این دو باعث می شود که مربیان همه چیز تمام را کنار خودش ببیند.

انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:9
Iran, Islamic Republic of
12:53 - 1399/08/26
واقعاکالدرون مهره باارزشی روازپرسپولیس گرفت
Iran, Islamic Republic of
13:25 - 1399/08/26
کیه
پاسخ ها
فری
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۶
طاهر خانی
Iran, Islamic Republic of
14:44 - 1399/08/26
هرکی آمد پرسپولیس بهترین شد و بهترینها رفتن استقلال بترین شدند
Iran, Islamic Republic of
20:17 - 1399/08/27
کجا همچین حرفی زده وگفته اگه جای شاهین بودم به پرسپولیس نمیرفتم درحالی که گفته اگه پرسپولیس میخاد حتما برو
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج