روستایی: فردا تکلیفم با پرسپولیس مشخص می‌شود
۱۰۵۹۲۹۳
۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۸
۹۵۵
مهاجم تیم پرسپولیس گفت: تکلیف من برای جدایی قرضی از پرسپولیس امشب یا فردا صبح مشخص می‌شود.

خبرگزاری فارس: امیر روستایی درباره آخرین وضعیت جدایی اش از پرسپولیس و حضور قرضی در پیکان اظهار داشت: صحبت‌های خوبی در این یکی دور انجام شده و انشاءالله امشب یا فردا صبح قطعی می شود. باید ببینیم چه اتفاقی رخ می دهد. توکل من به خدا است.

وی درباره اینکه آیا امروز با یحیی گل محمدی صحبت کرد یا خیر، گفت: وقتی به ساختمان باشگاه آمدم آقا یحیی رفته بود اما صحبت های خوبی انجام شده است. هنوز چیزی مشخص نیست.

مهاجم تیم پرسپولیس ادامه داد: در حال حاضر عضو تیم پرسپولیس هستم و اگر هم بخواهم بروم قرضی می روم و قرارداد خود را فسخ نمی کنم. دوست دارم یک سال در تیم دیگری بازی کنم و با به دست آوردن تجربه بار دیگر به پرسپولیس بازگردم.

روستایی درباره احتمال معاوضه اش با یکی از بازیکنان پیکان خاطرنشان کرد: همه مسائل بستگی به امشب یا فردا صبح دارد. مقصد من قطعا پیکان است اما باشگاه باید دباره معاوضه صحبت کند. من پیگیر وضعیت خودم هستم.

وی درباره اینکه شرایط خوبی در تیم پرسپولیس نداشت و این موضوع سبب ناامیدی کادرفنی شده بود گفت: اگر قرار بود کادرفنی از من ناامید شود، قطعی از پرسپولیس می رفتم نه قرضی. با این وجود اتفاق هایی مانند حضور مداوم من در اردوی تیم ملی امید تا نیم فصل لیگ نوزدهم رقم خورد که سبب شد در تمرینات پرسپولیس شرکت نکنم. انشاءالله بتوانم به شکل قرضی جدا شوم زیرا دنبال بازی کردن هستم اما در پرسپولیس به من بازی نمی رسید.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج