فینچر قصد داشت «منک» را با کوین اسپیسی بسازد
۱۰۶۰۹۰۳
۰۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۹
۷۳۰
در حالی که فیلم «منک» دیوید فینچر از ۴ دسامبر (۱۴ آذر ماه ۱۳۹۹) از نت‌فلیکس پخش می‌شود دیوید فینچر به تازگی در مصاحبه با «ورایتی» گفته «منک» شاید پروژه‌ای باشد که تولید آن بیش از سایر آثارش به طول انجامیده.
سینما دیلی: در حالی که فیلم «منک» دیوید فینچر از ۴ دسامبر (۱۴ آذر ماه ۱۳۹۹) از نت‌فلیکس پخش می‌شود دیوید فینچر به تازگی در مصاحبه با «ورایتی» گفته «منک» شاید پروژه‌ای باشد که تولید آن بیش از سایر آثارش به طول انجامیده.
 
فینچر قصد داشت «منک» را با کوین اسپیسی بسازد
 
در گزاش «ورایتی» آمده است که مراحل انتخاب بازیگر نسخه‌ی دهه‌ی نودی «منک» پیشرفت کرده و او امیدوار بوده که کوین اسپیسی را برای بازی در نقش منکویتس و جودی فاستر را برای نقش «ماریون دیویس» به خدمت بگیرد. این دو نقش در نهایت به «گری اولدمن» و «آماندا سایفرید» رسیده‌اند. اصرار فینچر به فیلمبرداری سیاه و سفید مانع تولید این فیلم در آن زمان شد.
 
فینچر در مورد با همکاری با نت‌فلیکس می‌گوید: «هیچ‌وقت به اندازه‌ی همکاری با نت‌فلیکس از کار در جایی خوشحال نبوده‌ام. آن‌ها در حال بنا کردن مخزن هستند. اتفاق خوبی است که فیلم‌ها جایی برای وجود داشتن دارند و لزوماً نباید آن‌ها را در فصل تابستان و زمستان اکران کرد. پلتفرمی است که انواع فیلم‌ها را در خود جای می‌دهد و این می‌تواند شامل ژانرهای مختلف فیلم‌ها باشد.»
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج